RANGE ROVER

CELEBRACJA BRYTYJSKIEGO RZEMIOSŁA

odkryj design
TOP
SAMOCHODY NOWE
Sprawdź naszą ofertę samochodów nowych i znajdź swój wymarzony samochód
Konfigurator
Skorzystaj z konfiguratora aby stworzyć swojego idealnego Range Rovera
Umów się na jazdę testową
Zachęcamy do zapisania się na jazdę próbną i poznania samochodu w warunkach drogowych
Znajdź Dilera
Skorzystaj z naszego lokalizatora aby znaleźć najbliższego Dilera
design
Reflektory LED
Reflektory LED

Range Rover został standardowo wyposażony w zewnętrzne oświetlenie wykonane w technologii LED dla jeszcze mocniejszego podkreślenia jego nowoczesnej sylwetki.

Konfigurator
Wyższy poziom komfortu
Wyższy poziom komfortu

Niespotykany poziom luksusu, tylne fotele Executive Class zapewniają najwyższy poziom komfortu podróżowania i posiadają szersze i głębsze siedzisko oraz oparcie. Elektrycznie wysuwana konsola centralna idealnie integruje się z fotelami bocznymi aby stworzyć najwyższej klasy wnętrze, w którym podróż to czysta przyjemność.

ZNAJDŹ DILERA
Zobacz galerię
yt:EotE-ljturU
Delikatne oświetlenie wnętrza
Delikatne oświetlenie wnętrza

Konfigurowalne, nastrojowe oświetlenie wnętrza oraz oświetlenie wspomagające pracę podczas podróży uzupełniają wspaniałą atmosferę wnętrza oraz zwiększają optycznie przestrzeń. Mając do wyboru 10 różnych kolorów, iluminacja została zaprojektowana tak aby podkreślić nowoczesny design wnętrza i spotęgować atmosferę komfortu i relaksu.

POBIERZ KATALOG
WERSJE I POJAZDY SPECJALNE
WESTMINSTER
RANGE ROVER</br> WESTMINSTER

Range Rover Westminster, wyposażony w nastrojowe oświetlenie wnętrza z możliwością konfiguracji i system nagłośnienia Meridian Surround, rozpieszcza pasażerów estetycznym, doskonale wyposażonym wnętrzem. Pakiet Westminster Black z akcentami w kolorze Narvik Black i błyszczącymi czarnymi kołami dodaje drapieżności dynamicznemu nadwoziu.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
ZOBACZ GALERIĘ
SVAUTOBIOGRAPHY DYNAMIC
RANGE ROVER SVAUTOBIOGRAPHY</br> DYNAMIC STEALTH

Dział Projektów Pojazdów Specjalnych (SVO) tworzy niepowtarzalne egzemplarze Land Roverów, jak SVAutobiography Dynamic Stealth – dodatki w kolorze Grand Black i 22-calowe felgi o pięciu dzielonych ramionach, z wykończeniem Gloss Black we wzorze 5087, robią spektakularne wrażenie.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
ZOBACZ GALERIĘ
TECHNOLOGIA
Reflektory Pixel-Laser LED
Reflektory Pixel-Laser LED

Reflektory Pixel-laser LED ze światłami do jazdy dziennej LED zapewniają idealne oświetlenie drogi przed pojazdem, technologia laserowa zapewnia nawet 5-krotnie lepsze oświetlenie drogi niż standardowe reflektory LED. Reflektory produkują wiązkę światła na odległość ponad 500m.

Dowiedz się więcej
yt:bBRSgsmrB8I
ADAPTIVE CRUISE CONTROL
ADAPTIVE CRUISE CONTROL

Heavy traffic and motorway driving has never been more comfortable. Adaptive Cruise Control with Steering Assist provides moderate intervention - gently assisting with steering, acceleration and braking to centre the vehicle in lane, while maintaining a set distance from vehicles ahead.

Dowiedz się więcej
Wyświetlacz przezierny HUD
Wyświetlacz przezierny HUD

Wyświetlacz przezierny (HUD) prezentuje na przedniej szybie najważniejsze informacje dotyczące podróży jak aktualna prędkość, bieg, czy wskazówki systemu nawigacji. System wyświetla kolorowe grafiki w wysokiej rozdzielczości pozwalając Ci dostrzec najważniejsze informacje bez odrywania wzroku od drogi.

Dowiedz się więcej
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
SYSTEM MULTIMEDIALNO-ROZRYWKOWY
Nasz najnowocześniejszy system multimedialny Touch Pro Duo idealnie integruje dwa 10-calowe ekrany dotykowe HD. Możesz wykorzystać jednocześnie system Touch Pro Duo razem z Wyświetlaczem przeziernym HUD oraz Wirtualnym wyświetlaczem wskaźników aby jednocześnie obserwować wszystkie najważniejsze funkcje samochodu.
INNOWACJE
Jednostki napędowe wykorzystywane w modelu Range Rover zapewniają dynamiczne osiągi i ekonomię spalania. Możesz wybierać spośród zaawansowanych jednostek benzynowych, wysokoprężnych lub naszego najnowszego napędu hybrydowego (PHEV).
WYRAFINOWANE OSIĄGI
Zestaw starannie zaprojektowanych technologii, w tym system Terrain Response 2 z trybem dynamicznym dostarczającym pewny napęd na 4 koła, niezależnie od drogi i bez względu na warunki.
ZDOLNOŚCI TERENOWE
Range Rover jest liderem w segmencie luksusu i wyrafinowania połączonego ze znanymi na całym świecie możliwościami terenowymi. Nadzwyczajne właściwości terenowe Range Rovera wywodzą się z połączenia układu napędowego na wszystkie koła (AWD) i unikalnych, innowacyjnych technologii przydatnych podczas jazdy w terenie.
FUNKCJE WSPOMAGAJĄCE KIEROWCĘ
Od zapewnienia komfortu w ruchu miejskim, po dodatkowe bezpieczeństwo dla Ciebie i Twoich pasażerów, w Range Roverze dostępnych jest wiele standardowych i opcjonalnych technologii wspomagających jazdę i kierowcę. Każda została zaprojektowana tak, aby zwiększyć przyjemność z prowadzenia samochodu.
KOMFORT I WYGODA
Kabina Range Rovera zapewnia pełen komfort dla czterech pasażerów, jednak funkcjonalność wnętrza pięcioosobowego. O dobre samopoczucie dba opcjonalna czterostrefowa klimatyzacja i system jonizacji powietrza w kabinie z filtrem zatrzymującym pyły o frakcji PM2,5. System audio Meridian Sound System™ i nastrojowe oświetlenie z możliwością konfiguracji zapewniają relaksujący klimat wnętrza.
WSZECHSTRONNOŚĆ
Activity Key
Activity Key

Opcjonalnym kluczem Activity Key możesz cieszyć się ulubionymi zajęciami i bezpiecznie zostawić kluczyk w samochodzie. Dla większej wygody, Activity Key klucz możesz przymocować do nadgarstka. Jest w pełni wodoodporny i ma solidny pasek, umożliwiając udział w wielu zajęciach, od jazdy na rowerze po pływanie. Wystarczy przyłożyć aktywny klucz do pokrywy bagażnika (za literą R w napisie Range Rover), aby zablokować lub odblokować pojazd oraz dezaktywować lub ponownie aktywować tradycyjny klucz.

ZNAJDŹ DILERA
yt:o28JHF3EIk0
AUTOMATIC ACCESS HEIGHT
AUTOMATIC ACCESS HEIGHT

Funkcja automatycznego obniżania wysokości samochodu Automatic Access Height umożliwia precyzyjne obniżenie pojazdu po zaparkowaniu w zakresie do 50 mm, aby ułatwić wsiadanie i wysiadanie.

Bądź na bieżąco
Inteligentne przechowywanie
Inteligentne przechowywanie

Aby zapewnić porządek w kabinie, wygospodarowano więcej schowków, włącznie z wgłębieniem zaprojektowanym z myślą o smartfonach na tunelu środkowym. Ponadto, lodówka montowana centralnie z przodu może stanowić alternatywę dla opcjonalnego chłodzonego schowka, aby zapewnić możliwość schładzania napojów na życzenie.

Pobierz katalog
KOMFORT I WYGODA
FOTELE

Istnieje wiele kombinacji układu i funkcjonalności foteli w modelu Range Rover, poczynając od foteli regulowanych w 16-kierunkach z podgrzewaniem oraz tylną kanapą składaną w stosunku 60:40, kończąc na fotelach przednich regulowanych w 24-kierunkach, podgrzewanych, chłodzonych z funkcją masażu, które zostały uzupełnione tylnymi fotelami Executive Class. Wszystkie zawierają pamięć ustawień w fotelu kierowcy oraz pasażera.

Konfigurator
AUTOMATYCZNA ROLETA PRZECIWSŁONECZNA
AUTOMATYCZNA ROLETA PRZECIWSŁONECZNA

Aby zapobiec przegrzaniu kabiny w słońcu i zminimalizować obciążenie klimatyzacji, automatyczna roleta przeciwsłoneczna zamyka się samoczynnie, gdy pasażerowie wysiądą z samochodu i drzwi są zablokowane. Po ponownym otwarciu pojazdu, roleta powraca do pierwotnej pozycji. Obsługiwana gestami roleta zapewnia intuicyjne sterowanie podczas otwierania i zamykania, pozwalając kierowcy skoncentrować się na drodze.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Funkcje masażu
Funkcje masażu

Rozkoszuj się funkcją masażu gorącymi kamieniami w zaciszu fotela swojego samochodu. Funkcja masażu zawiera aż 25 różnych programów wliczając w to tryby przesuwne i pulsujące.

Pobierz katalog
System jonizacji kabiny
System jonizacji kabiny

Po naciśnięciu przycisku PURIFY, włączamy system jonizacji powietrza w kabinie, który dzięki filtrowi PM2,5 przyciąga i wychwytuje drobne cząsteczki zawieszone o frakcji PM2,5 oraz redukuje ilość alergenów i drobnoustrojów przenoszonych z kurzem, zmniejszając narażenie pasażerów na działanie zanieczyszczenia.

Pobierz katalog
yt:M-qqtkmQPIg
MOŻLIWOŚCI
System Terrain Response 2
System Terrain Response 2

Unikalny system Terrain Response, wchodzący w skład wyposażenia standardowego, pozwala kierowcy na manualny wybór optymalnego trybu jazdy odpowiadającego warunkom drogowym. System odpowiednio dostosowuje ustawienia silnika, skrzyni biegów, mechanizmów różnicowych oraz podwozia. Do dyspozycji mamy tu pięć trybów jazdy: Comfort, Dynamic, Eco, Grass/Gravel/Snow, Mud and Ruts, Sand, oraz Rock Crawl.

Bądź na bieżąco
yt:-sz3IQ8oRC8
Zawieszenie pneumatyczne
Zawieszenie pneumatyczne

Elektronicznie regulowane zawieszenie pneumatyczne najnowszej generacji, zapewniające wyjątkową precyzję działania oraz niespotykany wykrzyż osi. Praca systemu polega na błyskawicznej zmianie prześwitu pojazdu, pozwalającej na powiązanie ze sobą kół znajdujących się po przekątnej, dzięki czemu nawet w bardzo wyboistym terenie wszystkie koła mają styczność z nawierzchnią. Nowy układ ułatwia również załadunek ciężkich przedmiotów do bagażnika, oferując możliwość regulacji wysokości zawieszenia w zakresie +/- 50 mm.

Znajdź Dilera
System All Terrain Progress Control
System All Terrain Progress Control

All Terrain Progress Control (ATPC) to opcjonalny, zaawansowany technologicznie system, który pozwala kierowcy ustawić i utrzymać stałą prędkość w trudnych warunkach, np. podczas jazdy na śliskiej lub nieutwardzonej nawierzchni (błoto, mokra trawa, lód, śnieg, drogi gruntowe). System działa na podobnej zasadzie co tempomat: jego aktywacja następuje przy niskich prędkościach przejazdu, w przedziale od 1,8 km/h do 30 km/h, dzięki czemu kierowca może całkowicie skupić się na prowadzeniu i odnajdywaniu drogi w trudnym terenie.

Bądź na bieżąco
OSIĄGI
System Adaptive Dynamics
System Adaptive Dynamics

Dzięki systemowi Adaptive Dynamics, nawet długa podróż jest wyjątkowo komfortowa i relaksująca. System monitoruje ruchy pojazdu z minimalną częstotliwością 500 razy na sekundę, niezwłocznie reagując na polecenia kierowcy lub warunki panujące na drodze, aby zapewnić jeszcze lepszą kontrolę toru jazdy i wychyłów nadwozia.

Bądź na bieżąco
System Dynamic Response
System Dynamic Response

System Dynamic Response zwiększa kontrolę nad samochodem dzięki funkcji hydraulic roll control, zapewniając lepsze osiągi podczas jazdy oraz wyższy komfort podróżnych, poprzez redukcję przechyłu nadwozia na zakrętach. Najnowszy system dwukanałowy niezależnie monitoruje oś przednią i tylną, pozwalając na ich optymalne ustawienie z myślą o ułatwionym prowadzeniu pojazdu przy niskich prędkościach, jak również lepszej kontroli i stabilności podczas szybkiej jazdy..

Bądź na bieżąco
Aktywna blokada tylnego mechanizmu różnicowego
Aktywna blokada tylnego mechanizmu różnicowego

Aktywny tylny mechanizm różnicowy z blokadą zapewnia najwyższy poziom trakcji w każdych warunkach pogodowych, zarówno na utwardzonej drodze jak i w terenie. Montowane standardowo stały napęd na cztery koła (AWD) oraz elektroniczna kontrola trakcji (ETC) rozdzielają moment obrotowy pomiędzy przednie i tylne koła, są też w stanie przyhamować niezależnie każde koło aby poprawić trakcję. Aktywny tylny mechanizm różnicowy z blokadą pozwala osiągnąć najlepszą możliwą trakcję poprzez ograniczenie poślizgu kół tylnych.

Bądź na bieżąco
ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ
INTELIGENTNY SYSTEM STOP/START
Aby zagwarantować maksymalną wydajność paliwową, wszystkie wersje napędowe modelu Range Rover wyposażone są w zaawansowany technologicznie, inteligentny system stop/start, który pozwala oszczędzić od 5% do 7% paliwa. System automatycznie wyłącza silnik na postoju. Ponowny rozruch jednostki napędowej następuje niezwłocznie po zwolnieniu przez kierowcę pedału hamulca. System wykorzystuje rozrusznik z podwójną cewką (TSS) oraz specjalistyczny, pomocniczy akumulator pozwalający na natychmiastowe, ponowne uruchomienie silnika.
ALUMINIOWA STRUKTURA
Do 50% spożytkowanego na budowę Range Rovera aluminium pochodzi z recyklingu, co prowadzi do znacznych oszczędności w zakresie zużycia energii oraz zmniejszenia emisji CO2 w całym cyklu eksploatacji.
Zaprojektowany z myślą o środowisku
Range Rover został zaprojektowany z uwzględnieniem podejścia pełnego cyklu życia, w związku z czym w 85% nadaje się do powtórnego wykorzystania/przetworzenia, a pod koniec cyklu życia może zostać w 95% poddany recyklingowi.
FUNKCJE BEZPIECZEŃSTWA
KONFIGURATOR
PUNKTY MOCOWANIA ISOFIX
Punkty mocowania fotelików dziecięcych ISOFIX zapewniają szybki i łatwy montaż fotelików. Stanowią także bardzo mocy łącznik między fotelikiem i strukturą nadwozia dla jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa.
SYSTEM PODUSZEK POWIETRZNYCH
System poduszek powietrznych wykorzystany w modelu Range Rover zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa wszystkich podróżujących.
PASY BEZPIECZEŃSTWA
Napinacze pasów bezpieczeństwa w przypadku czołowego zderzenia ograniczają przemieszczanie się podróżujących.
SYSTEM HAMOWANIA AUTONOMICZNEGO
Autonomiczny układ hamowania awaryjnego może zapobiec kolizji z innymi samochodami oraz pieszymi. W przypadku wykrycia zagrożenia kolizją, system ostrzeże kierowcę o możliwości zderzenia z obiektem znajdującym się przed samochodem, dając mu czas na podjęcie odpowiednich działań.
SYSTEM KONTROLI TRAKCJI
Elektroniczna kontrola trakcji (ETC) optymalizuje przyczepność i stabilność samochodu, dzięki sterowaniu prędkością obrotową kół. System ETC redukuje moment obrotowy, przekazywany do zbyt szybko obracającego się koła, a następnie przyhamowuje koło, jeżeli jest to konieczne.
ASYSTENT WSPOMAGANIA HAMOWANIA AWARYJNEGO
Asystent wspomagania hamowania awaryjnego (EBA) rozpoznaje sytuacje w których gwałtownie zaczynasz hamować, nie przykładając przy tym odpowiedniej siły. Automatycznie zwiększa ciśnienie w układzie hamulcowym, by zmaksymalizować skuteczność hamowania i systemu ABS, abyś mógł zatrzymać się w odpowiednim momencie.

*Niedostępne dla wersji z długim rozstawem osi.

Obecne fotele mają nowe poduszki i warstwy z bardziej miękkiej, przepuszczalnej skóry, aby poprawić ich funkcje. Prosimy o kontakt z dystrybutorem Land Rovera w celu uzyskania dalszych informacji.

Elementy wyposażenia opcjonalnego mogą się różnić, zależnie od wybranej wersji pojazdu (model i układ napędowy), a jego dostępność może być także zależna od instalacji innych dodatkowych opcji. Zachęcamy do kontaktu z Dystrybutorem Land Rovera w celu uzyskania bliższych informacji lub dokonania internetowej konfiguracji Państwa pojazdu.