voucher prezentowy

Chcąc podziękować Państwu za korzystanie z usług Autoryzowanego Serwisu przygotowaliśmy dla Państwa ofertę specjalną.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Poleć usługi Autoryzowanego Serwisu Land Rover swojemu znajomemu! Jeśli skutecznie polecisz nasze usługi i polecona osoba zakupi akcesoria u Dilera, oboje otrzymacie rabat w wysokości 900 zł.

katalog akcesoriów
Umów się na serwis
Wyłącznie oryginalne części zamienne
Zaprojektowane, przetestowane i wyprodukowane zgodnie z bezkompromisowymi standardami marki Land Rover, które zapewniają jakość, dopasowanie i trwałość.
Doświadczeni i przeszkoleni technicy
Technicy zajmujący się Twoim Land Roverem zostali przeszkoleni, posiadają bieżące wsparcie techniczne oraz odpowiednie certyfikaty. Używają tylko zatwierdzonych rozwiązań technologicznych oraz sprzętu, który został skalibrowany specjalnie dla Twojego pojazdu.
Ekskluzywna poczekalnia
Aby maksymalnie umilić Ci czas oczekiwania na samochód nasze salony zostały wyposażone w ekskluzywne poczekalnie w których miło spędzisz czas czytając najnowsze informacje prasowe, oglądając telewizję jednocześnie mając dostęp do pysznych przekąsek i aromatycznej kawy.
Możliwość odbycia jazdy testowej nowym modelem
Oczekiwanie na wykonanie usługi serwisowej to idealny moment na sprawdzenie możliwości najnowszych modeli w gamie. Usiądź za kierownicą eleganckiego Range Rovera Evoque, wszechstronnego Discovery Sport czy awangardowego Range Rovera Velar i sprawdź na co je stać!

Oferta dostępna u wybranych dilerów Land Rover.

Znajdź dilera

*Voucher jednokrotnego użytku bez możliwości łączenia i rozdzielania usług. Oferta dotyczy zakupu akcesoriów do samochodu z wyłączeniem kolekcji odzieży i gadżetów. Rabat dotyczy ceny akcesoriów razem z montażem. Minimalna wartość zakupu (akcesoria oraz montaż) to 3500 PLN brutto

<b>Masz pytania dotyczące usług serwisowych lub vouchera prezentowego? Zostaw swoje dane, aby doradca serwisowy mógł się z Tobą skontaktować.
Kampania: Voucher prezentowy 06.2020
Administratorem danych jest British Automotive Polska S.A. z siedzibą przy ul. Szyszkowej 35/37, 02-285 Warszawa, zwana dalej jako „Importer”.

Importer powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez: e-mail:iod@ba-holding.pl, adres korespondencyjny: ul. Narbutta 22 lok. 23, 02-541 Warszawa. Dane osobowe podane w formularzu przetwarzane są dla celów związanych z realizacją zamówionej jazdy próbnej i przesłania oferty handlowej, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej jako „RODO”). W tym celu dane osobowe mogą być udostępnione wybranemu przez klienta dilerowi (http://jaguar.pl/znajdz-dilera). Za odrębnie wyrażoną zgodą, o czym mowa w art. 6 ust. 1 lit. a RODO dane mogą być przetwarzane w celu marketingu prowadzonego w formie elektronicznej bądź telefonicznej, zgodnie ze złożonym oświadczeniem. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, osoba której dane dotyczą ma prawo wnieść skargę do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, choć niezbędne do zapisania się na jazdę próbną. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Importera lub podmiotom udzielającym wsparcia Importerowi zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. W innych przypadkach dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa lub innym podmiotom, jeżeli wynika to wyraźnie z odrębnie złożonej zgody na udostępnienie.
Dane osobowe będą przetwarzane przez Importera w celu związanym z realizacją jazdy próbnej będą przechowywane przez okres właściwy do upływu terminu wniesienia ewentualnych roszczeń wynikających z przepisów prawa. W przypadku wyrażenia zgody, dane osobowe przetwarzane w oparciu o tę podstawę przechowywane będą do czasu jej odwołania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Generalnego Importera Jaguar Land Rover w Polsce British Automotive Polska S.A., moich danych osobowych w celu:
Dziękujemy za wysłanie formularza! Doradca klienta niezwłocznie skontaktuje się z Państwem w celu umówienia dogodnego terminu spotkania.
Wyślij
PORÓWNAJ MODELE
Porównaj pakiety wyposażenia dostępne dla poszczególnych wersji i dopasuj do własnych potrzeb.
POBIERZ KATALOG
Dowiedz się więcej o samochodach Jaguar
ZNAJDŹ DILERA
Skorzystaj z naszego lokalizatora aby znaleźć najbliższego Dilera
AKCESORIA
Spersonalizuj swojego Jaguara dzięki szerokiej gamie akcesoriów specjalnie zaprojektowanych dla Twojego modelu.