Luksus Wyrafinowanie Dostępność I doskonała forma finansowania.

Luksus Wyrafinowanie Dostępność I doskonała forma finansowania.

Esencja luksusu i wyrafinowania. Range Rover Velar porusza elegancją, niepowtarzalnym stylem i niesamowitymi właściwościami terenowymi. Niezawodnie łączy najwyższe standardy komfortu z technicznie zaawansowanymi rozwiązaniami. Zaskakuje wszechstronnością i porywającymi osiągami. Dzięki doskonałej formie finansowania awangardowy SUV Range Rovera może stać się częścią Twojej historii. Nie pozwól czekać marzeniom.

Range Rover Velar dostępny w doskonałej formie finansowania.

Wzbudza zachwyt i podziw. Stylowy i w pełni dostępny Range Rover Velar to wyrafinowane połączenie luksusu z minimalistycznym designem.
Odkryj doskonałą formę ekskluzywnego SUV-a w wyjątkowej ofercie finansowania. Wybierz szansę na niepowtarzalną przygodę. Zapytaj o szczegóły oferty.

Luksus Wyrafinowanie Dostępność I doskonała forma finansowania.
Luksus Wyrafinowanie Dostępność I doskonała forma finansowania.

Sprawdź ofertę w pełni dostępnego Range Rovera Velar i poznaj doskonałą formę jego finansowania.

Wypełnij i wyślij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w celu przedstawienia szczegółowej oferty.

Administratorem danych osobowych osób korzystających z niniejszej strony internetowej jest Inchcape JLR Poland sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Łopuszańska 38 B, 02-232 Warszawa.

 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Jaguar i Land Rover (komunikatów marketingowych oraz informacji dotyczących bezpieczeństwa i komfortu użytkowania pojazdów) przez: Producenta pojazdów, którym jest Jaguar Land Rover Limited z siedzibą w Coventry w Wielkiej Brytanii, ich Generalnego Importera, którym jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. oraz przez Dealerów sieci dealerskiej Jaguar Land Rover w Polsce, na telekomunikacyjne urządzenia końcowe z których korzystam:

Dane osobowe będą przetwarzane przez Inchcape JLR Poland sp. z o. o. w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie uzasadnionego interesu spółki Inchcape JLR Poland sp. z o. o., do czasu wyrażenia sprzeciwu lub wycofania zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności