Przestrzeń do zadań specjalnych

Przestrzeń do zadań specjalnych

Niezłomny Defender. Bezkompromisowo łamie wszelkie schematy. Niezrównane właściwości terenowe pozwalają mu zdobywać nieosiągalne dotąd szczyty. Niedościgniony na drodze. Niezastąpiony na bezdrożach. Bezwzględnie wszechstronny. W pełnej gotowości do podjęcia ekstremalnych wyzwań. Dostępny w trzech wersjach nadwozia – 90, 110 i 130. 

Defender 110 A-Kip® x Trasco

Defender 110 z zabezpieczeniem A-Kip® od Trasco tworzy bezkonkurencyjną przestrzeń do zadań specjalnych. Dzięki lekkiej konstrukcji balistycznej skutecznie chroni podróżnych przed atakami z użyciem broni palnej, porwaniami, kradzieżą samochodu lub wartościowych przedmiotów. Przyjęte przez Trasco rozwiązania pozwalają zachować Defenderowi pierwotne osiągi i właściwości jezdne, a także dyskretną formę, dzięki czemu trudno odróżnić go od standardowego modelu. Pobierz katalog akredytowanego konwertera marki Defender i poznaj szczegóły rozwiązań ochronnych oferowanych przez Trasco.

Stworzone z myślą o bezpieczeństwie

Wzrost poziomu zagrożenia w życiu codziennym i coraz bardziej wyrafinowane środki oraz sposoby naruszania bezpieczeństwa wymagają adekwatnej odpowiedzi. W tym celu Trasco przygotowało zróżnicowane pakiety A-KIP, które pozwalają na zastosowanie korzystnych cenowo rozwiązań ochronnych i dostosowanie bezpieczeństwa Defendera do Twoich potrzeb. Poznaj zakres zabezpieczeń pakietów A-KIP.

Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy,
a my skontaktujemy się z Tobą w celu przedstawienia szczegółów oferty.

Administratorem danych osobowych osób korzystających z niniejszej strony internetowej jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Łopuszańskiej 38 B, 02-232 Warszawa.

 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Jaguar i Land Rover (komunikatów marketingowych oraz informacji dotyczących bezpieczeństwa i komfortu użytkowania pojazdów) przez: Producenta pojazdów, którym jest Jaguar Land Rover Limited z siedzibą w Coventry w Wielkiej Brytanii, ich Generalnego Importera, którym jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. oraz przez Dealerów sieci dealerskiej Jaguar Land Rover w Polsce, na telekomunikacyjne urządzenia końcowe z których korzystam:

Dane osobowe będą przetwarzane przez Inchcape JLR Poland sp. z o. o. w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie uzasadnionego interesu spółki Inchcape JLR Poland sp. z o. o., do czasu wyrażenia sprzeciwu lub wycofania zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności