Ubezpieczenie Komunikacyjne

Ubezpieczenie Komunikacyjne<br>
Produkty ubezpieczeniowe Land Rovera zapewniają Twojemu pojazdowi pełną ochronę i bezpieczeństwo, dzięki czemu zyskujesz gwarancję spokoju i pomocy w każdych okolicznościach.
Produkty ubezpieczeniowe Land Rovera zapewniają Twojemu pojazdowi pełną ochronę i bezpieczeństwo

Jak to działa?

Land Rover oferuje ubezpieczenie OC, obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej chroniące przed poniesieniem kosztów szkód powstałych w związku z ruchem pojazdu. Również oferujemy ubezpieczenie AC , kompleksowa ochrona pojazdu wraz z jego wyposażeniem w zakresie utraty, zniszczenia, uszkodzenia lub kradzieży. Land Rover posiada w swojej ofercie również produkt NNW, ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków obejmuje swoją ochroną zarówno kierowcę, jak i pasażerów, którzy ulegli wypadkowi w ruchu drogowym. Assistance zapewnia kompletną pomoc kierowcy i pasażerom w razie awarii, kolizji, bądź kradzieży pojazdu. W ramach ubezpieczenia możesz liczyć na holowanie na terenie Polski bez limitu kilometrów oraz pojazd zastępczy na terenie kraju.
Land Rover oferuje ubezpieczenie OC, obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej chroniące przed poniesieniem kosztów szkód powstałych w związku z ruchem pojazdu.

Korzyści

  • Zachowanie pełnej sumy ubezpieczenia w przypadku wystąpienia szkody
  • Suma ubezpieczenia nowego pojazdu zakupionego od dealera jest uznawana za wartość rynkową przez okres 12 miesięcy od momentu zakupu
  • Utrzymanie stałej sumy ubezpieczenia bez zwyżki składki dla nowych pojazdów w pierwszym roku użytkowania
  • Objęcie ubezpieczeniem pojazdów hybrydowych i elektrycznych w rozszerzonej formule All Risk
  • Ochrona Assistance gwarantująca wsparcie na terenie całej Polsk
  • Likwidacja szkód i naprawa pojazdu bezgotówkowo w Autoryzowanej Stacji Obsługi przy użyciu oryginalnych części
  • Gwarancja otrzymania od dealera samochodu zastępczego na czas naprawy
Zachowanie pełnej sumy ubezpieczenia w przypadku wystąpienia szkody

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Dowiedz się więcej o możliwościach , które daje nasz produkt.
Wypełnij formularz, a wybrany dealer skontaktuje się z Tobą, by odpowiedzieć na Twoje pytania.

Administratorem danych osobowych osób korzystających z niniejszej strony internetowej jest Inchcape JLR Poland sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Łopuszańska 38 B, 02-232 Warszawa.

 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Jaguar i Land Rover (komunikatów marketingowych oraz informacji dotyczących bezpieczeństwa i komfortu użytkowania pojazdów) przez: Producenta pojazdów, którym jest Jaguar Land Rover Limited z siedzibą w Coventry w Wielkiej Brytanii, ich Generalnego Importera, którym jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. oraz przez Dealerów sieci dealerskiej Jaguar Land Rover w Polsce, na telekomunikacyjne urządzenia końcowe z których korzystam:

Dane osobowe będą przetwarzane przez Inchcape JLR Poland sp. z o. o. w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie uzasadnionego interesu spółki Inchcape JLR Poland sp. z o. o., do czasu wyrażenia sprzeciwu lub wycofania zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności