Konfiguracja usług Pro Services

Konfiguracja usług Pro Services

ZWIĘKSZONE MOŻLIWOŚCI

JAKO CZĘŚĆ PAKIETU CONNECT PRO PACK, USŁUGI PRO SERVICES ZAPEWNIAJĄ WIĘCEJ UDOSKONALONYCH FUNKCJI W ZAKRESIE NAWIGACJI, INFOTAINMENT I ŁĄCZNOŚCI W RAMACH TOUCH PRO.

ABY SKONFIGUROWAĆ USŁUGI PRO SERVICES, NALEŻY POSTĘPOWAĆ ZGODNIE Z INSTRUKCJAMI.

AKTYWUJ POŁĄCZENIE

KROK 1

KROK 1

Należy zainstalować kartę SIM Mikro zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na stronie Instalacja karty SIM.
KROK 2

KROK 2

Należy wejść w ustawienia łączności pojazdu w menu ogólnych ustawień pojazdu i włączyć komórkową transmisję danych. Należy przejść do ikony ustawień na dowolnym ekranie > All settings > Features > Connectivity > Mobile data on
KROK 3

KROK 3

Po pomyślnej synchronizacji połączenia w górnym rogu ekranu dotykowego wyświetli się ikona 3G lub Wi-Fi. Należy zwrócić uwagę, że uzyskanie połączenia z Internetem może zająć do 2 minut, w zależności od siły sygnału sieci.

STWÓRZ PROFIL

KROK 1

KROK 1

Przy pierwszym użyciu nawigacji Touch Pro użytkownik jest poproszony o utworzenie profilu i nadanie mu nazwy. Pozwala to zachować ulubione miejsca docelowe, informacje o wcześniejszych przejazdach i ustawienia nawigacji.
KROK 2

KROK 2

Po wyświetleniu monitu należy przejść na dół strony i wybrać opcję Włącz wszystko/ Włącz, aby włączyć wszystkie podłączone funkcje nawigacyjne. Obejmują one historyczne wzorce ruchu drogowego i informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym. Wybranie opcji Kontynuuj/ Anuluj powoduje wyłączenie wszystkich połączonych funkcji nawigacyjnych.

TWOJE KONTO SYSTEMU NAWIGACJI

STWÓRZ KONTO

STWÓRZ KONTO

Po utworzeniu profilu, można utworzyć konto nawigacyjne Touch Pro, wybierając opcję Zaloguj się, na głównym ekranie nawigacji. Użytkownik może też zostać poproszony o to podczas korzystania z niektórych funkcji wymagających zalogowania się, w tym takich jak: Dzielenie się spodziewanym czasem dotarcia do celu, synchronizacja usług w chmurze, lub nawigacja w trybie od-drzwi-do-drzwi.
AKCEPTACJA ZASAD I WARUNKÓW

AKCEPTACJA ZASAD I WARUNKÓW

Należy postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby zarejestrować nowe konto. Użytkownik zostanie poproszony o zaakceptowanie Zasad i warunków korzystania z Nawigacji, które można uzyskać, wpisując w przeglądarce podany adres URL.

POMOC LAND ROVER INCONTROL

MÓJ LAND ROVER INCONTROL

MÓJ LAND ROVER INCONTROL

Zarejestruj i zaloguj się na stronie Mój Land Rover InControl aby dopasować funkcjonalność systemu InControl do swoich potrzeb.
POMOC LAND ROVER INCONTROL

POMOC LAND ROVER INCONTROL

Z przyjemnością udzielimy Państwu wszystkich niezbędnych informacji na temat systemu InControl oraz pomożemy rozwiązać powstałe problemy.
ZASADY I WARUNKI

ZASADY I WARUNKI

Należy zapoznać się z zasadami i warunkami użytkowania Systemu Land Rover InControl oraz informacjami dotyczącymi ochrony danych.

*Być może zaistnieje potrzeba wyłączenia silnika, odczekania kilku minut, a następnie ponownego uruchomienia silnika w celu ujrzenia komunikatu o zakończonej aktualizacji.

Podczas wprowadzania systemu InControl, poszczególne opisywane cechy mogą stanowić wyposażenie opcjonalne i/ lub być zależne od danego rynku lub zastosowanej jednostki napędowej. Należy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą samochodów marki Land Rover w celu ustalenia dostępności i pełnych zasad i warunków obowiązujących w kraju użytkownika. Niektóre z funkcji wymagają odpowiedniej karty SIM z towarzyszącą jej właściwą umową na transmisję danych, która wymagać może przedłużenia po upływie wstępnego okresu, na jaką została początkowo zawarta. Łączność z siecią mobilną może być niemożliwa w niektórych lokalizacjach.