Aplikacja ConnecrPro systemu InControl

Aplikacja ConnecrPro systemu InControl

POŁĄCZENIE POMIEDZY TWOIM LAND ROVEREM, TWOIM SMARTFONEM ORAZ RESZTĄ OTACZAJĄCEGO ŚWIATA OBEJRZYJ FILM POWRÓT DO STRONY Z INFORMACJAMI O SYSTEMIE INCONTROL

FUNKCJE CONNECT PRO

FUNKCJE CONNECT

FUNKCJE PROTECT

APLIKACJA REMOTE ESSENTIALS

APLIKACJA REMOTE ESSENTIALS

Użytkownik może łączyć się ze swoim Land Roverem z dowolnego miejsca w świecie za pomocą systemu Remote Essentials, czyli na przykład sprawdzić stan blokady drzwi lub poziom paliwa.
ZOPTYMALIZOWANA USŁUGA Land Rover ASSISTANCE

ZOPTYMALIZOWANA USŁUGA Land Rover ASSISTANCE

Poprzez naciśnięcie przycisku po lewej stronie konsoli dachowej, lub z poziomu ekranu Assistance aplikacji Land Rover InControl Remote, można nawiązywać bezpośrednie połączenie z zespołem Land Rover Assistance.
POŁĄCZENIE ALARMOWE SOS

POŁĄCZENIE ALARMOWE SOS

W przypadku zaistnienia zdarzenia drogowego i zadziałania poduszek powietrznych, zostanie nawiązane połączenie telefoniczne ze służbami ratunkowymi, a połączenie alarmowe SOS może również zacząć wysyłać istotne informacje, w tym lokalizację użytkownika.

*W nowym Range Roverze Velar, aplikacje InControl są dostępne w pakiecie Smartphone, a nie Connect Pro.
**W nowym Range Roverze Velar, funkcja Remote Premium dostępna jest w pakiecie Remote.

Podczas wprowadzania systemu InControl, poszczególne opisywane cechy mogą stanowić wyposażenie opcjonalne i/ lub być zależne od danego rynku lub zastosowanej jednostki napędowej. Należy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą samochodów marki Land Rover w celu ustalenia dostępności i pełnych zasad i warunków obowiązujących w kraju użytkownika. Niektóre z funkcji wymagają odpowiedniej karty SIM z towarzyszącą jej właściwą umową na transmisję danych, która wymagać może przedłużenia po upływie wstępnego okresu, na jaką została początkowo zawarta. Łączność z siecią mobilną może być niemożliwa w niektórych lokalizacjach.