ZDUNEK - GDAŃSK

STYLOWO ZACHWYCAJĄCY. Z RATĄ LEASINGU 1%.

STYLOWO ZACHWYCAJĄCY. Z RATĄ LEASINGU 1%.

Wyrazisty. Wyrafinowany. Ponadczasowy. Range Rover Evoque. Zachwyca stylem i wyjątkową ofertą leasingu dla przedsiębiorców na 24 miesiące z ratą w wysokości 1% ceny pojazdu brutto.
Sprawdź ofertę

PORUSZAJĄCY EVOQUE W OFERCIE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

Wyróżnia się z tłumu i przyciąga spojrzenia. Range Rover Evoque. W doskonałej ofercie leasingu dla przedsiębiorców

z ratą w wysokości 1% ceny brutto samochodu oraz 24-miesięcznym okresem finansowania i niską opłatą wstępną.

Dodatkowo o pełnię radości z podróżowania miejskim SUV-em zadba promocyjne ubezpieczenie pakietowe (OC, AC, NW, Assistance)

wynoszące 1% ceny brutto pojazdu. Wystarczy zamówić model między 1 czerwca do 30 czerwca,

by móc cieszyć się korzyściami wynikającymi z niesamowitej oferty Range Rovera.

Zachwyć się fascynującym stylem modelu Evoque i wybierz samochód, który pozwala w pełni korzystać z życia.

PORUSZAJĄCY EVOQUE W OFERCIE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW
PORUSZAJĄCY EVOQUE W OFERCIE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

SPRAWDŹ ZACHWYCAJĄCĄ OFERTĘ STYLOWEGO RANGE ROVERA EVOQUE

Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy, a my skontaktujemy się z Tobą w celu przedstawienia

doskonałej oferty leasingu Range Rovera Evoque na okres 24 miesięcy z ratą w wysokości 1% ceny brutto samochodu.

Skorzystaj z oferty autoryzowanego salonu ZDUNEK - GDAŃSK

Administratorem danych osobowych osób korzystających z niniejszej strony internetowej jest Inchcape JLR Poland sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Łopuszańska 38 B, 02-232 Warszawa.

 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Jaguar i Land Rover (komunikatów marketingowych oraz informacji dotyczących bezpieczeństwa i komfortu użytkowania pojazdów) przez: Producenta pojazdów, którym jest Jaguar Land Rover Limited z siedzibą w Coventry w Wielkiej Brytanii, ich Generalnego Importera, którym jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. oraz przez Dealerów sieci dealerskiej Jaguar Land Rover w Polsce, na telekomunikacyjne urządzenia końcowe z których korzystam:

Dane osobowe będą przetwarzane przez Inchcape JLR Poland sp. z o. o. w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie uzasadnionego interesu spółki Inchcape JLR Poland sp. z o. o., do czasu wyrażenia sprzeciwu lub wycofania zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności

01

British Auto Zdunek

ul. Miałki Szlak 43/45; 80-717 Gdańsk

Usługi

  • Salon
  • Serwis
  • Sprzedaż części

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 08:00 - 18:00
Sob: 09:00 - 15:00

Kalkulacja promocyjnej oferty leasingu operacyjnego Leasing To Go 1% z pakietem ubezpieczeń 1% dotyczy leasingu z ratą miesięczną 1% liczoną od ceny samochodu. Kalkulację sporządzono w oparciu o zmienną stopę procentową WIBOR 1M 6,84% z dnia 04.04.2023 r., powiększoną o marżę. Opłata wstępna wynosi 20%, okres leasingu 24 miesiące oraz maksymalny roczny przebieg wynoszący 25.000 kilometrów przy finansowaniu przez PKO Leasing S.A. lub 10.000 kilometrów przy finansowaniu przez BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o. Kalkulacja promocyjnego ubezpieczenia pakietowego „1%” (koszt polisy ubezpieczeniowej to 1% stawki za pakiet na 1 rok eksploatacji liczonej od ceny pojazdu wskazanej na fakturze) dla samochodów Range Rover Evoque przygotowana została wraz z PZU S.A. i obejmuje swoim zakresem ubezpieczenie: OC, AC, NNW oraz Assistance. 

Powyższa kalkulacja promocyjnej oferty finansowania i ubezpieczenia dotyczy samochodów Range Rover Evoque, zamówionych w okresie od 1 czerwca do 30 czerwca 2023 roku. 

Wiążąca dla możliwości skorzystania z kalkulacji oferty jest data podpisania umowy sprzedaży (zamówienia) samochodu objętego w/w kalkulacją promocyjnej oferty. Szczegóły finansowania u dealerów Jaguar Land Rover. Kalkulacja nie stanowi oferty i jest adresowana wyłącznie do przedsiębiorców.