POZNALIŚMY LIDERÓW PRZYSZŁOŚCI!

POZNALIŚMY LIDERÓW PRZYSZŁOŚCI!

INSPIRUJĄ, DAJĄ IMPULS DO DZIAŁANIA. SĄ W STANIE WSKAZAĆ KIERUNEK ZMIAN, KONKRETNY CEL, A JEDNOCZEŚNIE POPROWADZIĆ DO NIEGO. MAGAZYN „FORBES” WSPÓLNIE Z RANGE ROVEREM WYRÓŻNIŁ WIZJONERÓW I LIDERÓW PRZYSZŁOŚCI. ZA NAMI PIERWSZA EDYCJA PLEBISCYTU „LEADERS OF THE FUTURE”.Leaders Of The Future to ranking, który prezentuje sylwetki wizjonerów z różnych dziedzin życia, którzy mają silny gen przywództwa. W odróżnieniu od innych rankingów Forbes tutaj nie ma ściśle określonych kryteriów wyboru. To oddolna inicjatywa, która pozwoliła wyłonić prawdziwych Liderów, którzy za rok, pięć czy dziesięć lat będę w stanie decydować o kształcie świata.- Lider przyszłości to człowiek, który walczy o to, by innym osobom żyło się lepiej. I tym działaniem powoduje, że ludzie chcą za nim podążać, jednocześnie słucha innych i cały czas się od nich uczy – mówi Anna Wójcicka, CO-Funder Warsaw Genomics, jedna z laureatek rankingu Leaders Of The Future.

POZNALIŚMY LIDERÓW PRZYSZŁOŚCI!

Po wstępnej selekcji specjalna kapituła wybrała 140 finałowych nazwisk, a na zakończenie udało się wytypować 10 laureatów. W ramach Plebiscytu Leaders Of The Future wybrano ludzi, którzy mają największy potencjał, by poprowadzić nas ku przyszłości. Są to również eksperci w swoich dziedzinach i oczywiście wizjonerzy, którzy nie marnują czasu na dyskusje o przyszłości, ale zwyczajnie ją kreują.


Nowymi Liderami Przyszłości zostali: Stefan Batory – twórca aplikacji Booksy, prof. Piotr Garstecki – współtwórca Scope Fluidics, dr Filip Jeleń – założyciel Pure Biologics, Rafał Modrzewski – twórca start-upu Iceye, Paweł Radziszewski – finalista konkursu SpaceX Hyperloop Pod Competition i współzałożyciel spółki Nevomo, Miłka Raulin – zdobywczyni Korony Ziemi, Miron Tokarski – założyciel Genomtec, prof. Piotr Trzonkowski – założyciel start-upu Poltreg, dr hab. Anna Wójcicka – współzałożycielka Warsaw Genomics oraz Wojciech Zaremba – jeden z twórców OpenAI.- Tworząc koncepcję rankingu Liderów Przyszłości chcieliśmy wskazać indywidualności, które budzą następujące skojarzenia: działają w sposób etyczny, są odważne w życiu i aktywnościach zawodowych, lubią i potrafią działać, postrzegają świat jako miejsce, które potrzebuje równowagi, a jednocześnie nie podążają ślepo za trendami, tylko starają się nowe trendy wyznaczać. Są to po prostu ludzie, którzy mają największy potencjał, by poprowadzić nas ku przyszłości – podsumowuje Paweł Zielewski, redaktor naczelny Forbes Polska.