ZDOLNY DO WIELKICH RZECZY

Niezrównany. Niepowstrzymany.

SPÓJNY PROJEKT

Defender L663 90 22MY
KLIKNIJ, BY PRZEJŚĆ DALEJ
WYRAZISTE WZORNICTWO

WYRAZISTE WZORNICTWO

Wysoko poprowadzona maska, wyrzeźbiony grill i precyzyjne detale. Minimalistyczne powierzchnie dodają Defenderowi nowoczesnych i atrakcyjnych proporcji.
Wnętrze Defendera 90

WNĘTRZE NA WYSOKIM POZIOMIE

Pakiet Signature Interior wynosi kabinę na wyższy poziom dzięki wygiętym zagłówkom, funkcjonalnym schowkom i bogatym materiałom wykończeniowym.

NOWA INTERPRETACJA IKONY

COUNTY EXTERIOR PACK

Współczesne podejście do klasyki, w tym kontrastowy dach z dopasowanymi okleinami graficznymi oraz unikalne podświetlane nakłądek progowych i gradientowy wzór County.
ZAPROJEKTUJ WŁASNY EGZEMPLARZ

UKIERUNKOWANA TECHNOLOGIA

PEŁNA KONTROLA

System informacyjno-rozrywkowy Pivi Pro jest zawsze dostępny. Za pomocą dwóch dotknięć zyskaj dostęp do pakietu systemów, w tym kamery 3D Surround z ClearSight Ground View2, ułatwiającej manewrowanie, dzięki 360-stopniowemu widokowi otoczenia.

ASYSTENCI KIEROWCY

Wybieraj spośród szeregu funkcji zaprojektowanych w celu ułatwienia jazdy i parkowania. Dostęp do trybu wspomagania kierowcy można uzyskać bezpośrednio za pośrednictwem nowego przycisku na kierownicy.
ASYSTENCI KIEROWCY
GŁĘBOKI DŹWIĘK

GŁĘBOKI DŹWIĘK

Doświadcz jakości dźwięku sali koncertowej dzięki 700-watowemu systemowi audio MeridianTM Surround Sound System, zapewniającemu krystalicznie czyste wysokie tony i soczyste basy.
NIEZAKŁÓCONA WIDOCZNOŚĆ

NIEZAKŁÓCONA WIDOCZNOŚĆ

Wspólne zwiedzanie miasta. Nawet gdy drugi rząd jest zajęty przez pasażerów, lusterko wsteczne ClearSight oferuje podgląd wideo na żywo, zapewniając niezakłócony widok.4
<!--td {border: 1px solid #cccccc;}br {mso-data-placement:same-cell;}-->INTUICYJNE WYŚWIETLACZE

INTUICYJNE WYŚWIETLACZE

Dostosuj szczegóły podróży na 12,3-calowym interaktywnym wyświetlaczu kierowcy. Wyświetlaj kluczowe informacje na przedniej szybie dzięki opcjonalnemu wyświetlaczowi Head-up.

NIEZWYKŁA MOC

Najlepsze połączenie mocy i możliwości.

LICZBA MIEJSC (DO)

5

ŚREDNICA SKRĘTU

11,3M

PRZESTRZEŃ BAGAŻOWA

625NM

0-100 KM/H

5,2SEC

DEFENDER 90 V8

Doładowany benzynowy silnik V8 o mocy 525 KM przyspiesza do 100 km/h w zaledwie 5,2 sekundy, a jego prędkość maksymalna wynosi 240 km/h.
DEFENDER 90 V8

WIODĄCA W SWOJEJ KLASIE WYTRZYMAŁOŚĆ

Ryzyko przebicia jest zminimalizowane przez grubość ścian bocznych opon o średnicy 815 mm. Imponujący prześwit pomaga również absorbować uderzenia i nierówności. Lekkie i niezykle sztywne nadwozie samonośne Defendera.

WYTRZYMAŁY I NIEZWYCIĘŻONY

NIEPOKONANY

PRZEWÓZ BAGAŻU

PRZEWÓZ BAGAŻU

Nigdy nie idź na kompromis. 118 kg** dynamicznej nośności dachowej daje Ci dodatkową wolność w eksplorowaniu otaczającego świata.
UCIĄG

UCIĄG

Sprostaj najtrudniejszym wymaganiom dzięki uciągowi do 3500 kg. Zaawansowany asystent holowania umożliwia kierowanie przyczepą podczas cofania, kiedy Defender sam dobiera odpowiednie ustawienie kierownicy.
WYCIĄGARKA

WYCIĄGARKA

Wyciągarka elektryczna to dowód mocy uciągu i ogromnej siły - jej maksymalna siła uciągu wynosi 4,536 kg i może być obsługiwana za pomocą pilota zdalnego sterowania z odległości do 45 metrów.
PRZEPRAWY WODNE

PRZEPRAWY WODNE

Pewnie przekraczaj wody z Defender 90, którego głębokość brodzenia wynosi maksymalnie 900 mm, a kamera 3D Surround z funkcją Wade Sensing informuje o głębokości wody.

DEFENDER TOUGH STORIES

Odkryj wiodącą w swojej klasie wytrzymałość Defendera, niesamowite możliwości i zaawansowaną technologię.
DEFENDER TOUGH STORIES

KOMPLEKSOWA PERSONALIZACJA

NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI

NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI

Od opcji zewnętrznych po wstępnie skonfigurowane pakiety akcesoriów - wyposaż swojego Defendera 90 tak, aby pasował do Twojego stylu życia.

ODKRYWAJ DALEJ

MODELE I SPECYFIKACJE

MODELE I SPECYFIKACJE

Zobacz pełną gamę modeli Defender 90 i ich specyfikacje.
DEFENDER HARD TOP

DEFENDER HARD TOP

Prowadź swój biznez, skąd chcesz.
Defender 90

Defender 90

Zapakuj ekwipunek i dotrzyj w każde miejsce.


*Defender 110 i 130 z oponami terenowymi. Niedostępne w wersjach V8.
Maksymalna prędkość wynosi 191 km/h, gdy samochód jest wyposażony w 20-calowe koła.
 
1Połączona nawigacja będzie wymagać dalszej subskrypcji po początkowym okresie zalecanym przez sprzedawcę Land Rovera.
2Obraz nie jest aktywny. Rozejrzyj się dla swojego bezpieczeństwa.
3Obraz nie jest wyświetlany na żywo. Sprawdź otoczenie pod kątem bezpieczeństwa.
4Mogą obowiązywać zasady uczciwego użytkowania. Standardowa roczna subskrypcja, która może zostać przedłużona po początkowym okresie, zgodnie z zaleceniami sprzedawcy Land Rover.
5Funkcja podlega lokalnym przepisom. Jeśli kierowca ma problem z regulowaniem ostrości widzenia cyfrowego obrazu widoku wstecznego ClearSight, może w dowolnym momencie powrócić do klasycznego trybu lusterka wstecznego.
6Nie jest kompatybilny z systemem ochrony przedniej części pojazdu lub listwą ochronną ramy "A".
7Zawsze sprawdzaj trasę i zjazd przed brodzeniem.


Kierowcy powinni korzystać z funkcji w samochodzie tylko wtedy, gdy jest to bezpieczne. Kierowcy muszą przez cały czas mieć pełną kontrolę nad pojazdem.