• Range Rover

  Range Rover

  Kwintesencja elegancji i luksusu

  od 496 900 PLN

 • Range Rover Sport

  Range Rover Sport

  Nowy wyznacznik sportowej elegancji

  od 289 900 PLN

 • Nowy Range Rover Velar

  Nowy Range Rover Velar

  Awangardowy Range Rover

  od 239 900 PLN

 • Range Rover Evoque

  Range Rover Evoque

  Prawdziwy Range Rover w kompaktowej formie

  od 159 900 PLN

 • Discovery

  Discovery

  Wysoce pożądany SUV klasy premium

  od 236 200 PLN

 • Discovery Sport

  Discovery Sport

  Najbardziej wszechstronny kompaktowy SUV

  od 149 900 PLN

 • Defender

  Defender

  Brytyjska legenda

 • SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

  SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

  Luksus, osiągi i sprawność w terenie wyniesione na nowy poziom, aby stworzyć wyjątkowe pojazdy marki Land Rover.

Defender to definicja wytrzymałości, hardości oraz hartu ducha w przezwyciężaniu najgorszych przeszkód.

Phil Popham

Dyrektor Działu Marketingu, Jaguar Land Rover

 • Wszechstronność

  Land Rover Defender to niezwykłe połaczenie wszechstronności, surowości oraz niezwykłych możliwości w jednej pozornie prostej konstrukcji. Tak samo niezawodny w mieście jak i głębokiej amazońskiej dżungli.

 • Niezwykle wytrzymały

  Wytrzymałość modelu Defender jest już legendarna. Składa się na nią nie tylko prosta wytrzymała konstrukcja lecz również wysoka jakość zastosowanych materiałów oraz akcesoriów. W tym modelu wytrzymały jest za równo błotnik jak i akesoryjna drabinka do wchodzenia na dach.

 • W domu i w terenie

  Stały napęd wszystkich czterech kół z centralnym mechanizmem różnicowym rozdzielającym napęd stale w równym podziale między osiami zapewniając maksimum trakcji w każdej sytuacji.

 • Definicja samochodu terenowego

  Defender dostępny jest w ośmiu głównych typach nadwozi oraz trzech rozstawach osi. Bardzo szeroki zestaw akcesoriów to dalsza możliwość personalizacji.

100% LAND ROVER

Rozwijany od 65 lat, a ciągle tak samo rozpoznawalny. Land Rover Defender to ikona jazdy terenowej znana na całym świecie. Pełnowymiarowe koło zapasowe, biały dach, oznakowania Defender oraz szeroka paleta kolorystyczna oraz akcesoryjna sprawiają iż każdy Defender jest jak jego właściciel.

Pobierz katalog

Typy Nadwozia

Pick up

Pick up

Idealne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują komfortu i kompletnego odizolowania kabiny od przestrzeni ładunkowej. Single Cab Pick Up dostępny jest zarówno w rozstawie 90 jak i 110.

Hard Top

Hard Top

Dostępny w wariancie 90 oraz 110, Defender Hard Top oferuje funkcjonalność oraz pełne bezpieczeństwo przewożonych ładunków.

Soft top

Soft top

Sztywna zdejmowalna plandeka przestrzeni ładunkowej sprawia iż wariant ten jest idealnym partnerem w każdej sytuacji.

Station Wagon

Station Wagon

Dostępny z rozstawem osi 90 i 110. Cztery siedzenia dla wersji 90 i pięć lub siedem dla wersji 110. Składany tylny rząd siedzeń w wersji pięcioosobowej umożliwia uzyskanie większej przestrzeni bagażowej.

UTILITY WAGON

UTILITY WAGON

Wersja Utility Wagon łączy zalety bezpiecznej przestrzeni ładunkowej z kabiną dla pięciu osób.

CHASSIS CAB

CHASSIS CAB

Niezwykle silne podwozie, dostępne w dwóch różnych rozstawach osi - 110 i 130.
Konstrukcja podwozia nadaje się również do adaptacji specjalistycznej.

Double Cab pick up

Double Cab pick up

Pięciomiejscowy. Osobna kabina dla ładunku i dla pasażerów. Wymiary takie jak Station Wagon. Uniwersalny samochód terenowy

DOUBLE CAB CHASSIS

DOUBLE CAB CHASSIS

Niezwykle silne podwozie, dostępne w dwóch różnych rozstawach osi - 110 i 130.
Konstrukcja podwozia nadaje się również do adaptacji specjalistycznej. Podwójna kabina.

HIGH CAPACITY PICK UP

HIGH CAPACITY PICK UP

Wersja 110 High Capacity Pick Up, ma zdolność do radzenia sobie z dużą ilością nieporęcznych przedmiotów, dzięki swojej przestrzeni bagażowej, która jest zarówno szersza i dłuższa niż standardowo oraz posiada tylną klapę pełnej szerokości. Najbardziej specyficzne ładunki mogą być przewożone w trudnym terenie, podczas gdy kierowca i pasażerowie w kabinie mogą odpocząć w komfortowych warunkach.

DOUBLE CAB HIGH CAPACITY PICK UP

DOUBLE CAB HIGH CAPACITY PICK UP

Wersja 110 High Capacity Pick Up, ma zdolność do radzenia sobie z dużą ilością nieporęcznych przedmiotów, dzięki swojej przestrzeni bagażowej, która jest zarówno szersza i dłuższa niż standardowo oraz posiada tylną klapę pełnej szerokości. Wersja z podwójną kabiną.

Możliwości

Możliwości

Ikona od 65 lat

Land Rover Defender od początku swojego istnienia znany jest jako pojazd zdolny do pokonywania najtrudniejszych terenów. Legendarna wytrzymałość oraz napęd na cztery koła sprawiły, że Defender wykorzystywany jest na wszystkich kontynentach w misjach humanitarnych oraz ekspedycjach.

Zobacz Katalog

Możliwości

Możliwości

Niezastąpiony w każdym terenie

Maksymalne możliwości w każdym terenie i każdej sytuacji. Land Rover Defender to model wykorzystywany w najtrudniejszych zadaniach takich jak misje humanitarne czy też jako samochód służb ratowniczych.

Możliwości

Możliwości

Siła w każdych okolicznościach

Idealnie wszechstronny. 2.2 litra diesel generuje 360Nm momentu obrotowego z których 90% dostępnych jest w całym zakresie obrotów silnika.

Zobacz Katalog

Możliwości

Możliwości

Holowanie przyczepy

Zadzwiające możliwości holowania. Land Rover Defender to idealny partner w transporcie nawet bardzo ciężkich ładunków. 360Nm momentu w połączeniu z wytrzymała konstrukcją nośną umożliwia holowanie przyczepy z hamulcem o masie nawet 3500kg.

Zobacz Katalog

Możliwości

Możliwości

Zabierz co tylko potrzebujesz

Wnętrze Defendera to maksimum użytkowości oraz niezwykła wszechstronność zastosowań. Model ten zaprojektowany został aby transportować co potrzebujesz w nawet najbardziej odległe zakątki świata. Defender to maszyna stworzona aby sprostać każdemu wyzwaniu.

Możliwości

Możliwości

Pokonywanie wzniesień

Land Rover Defender zaprojektowany został z myślą o pokonoywaniu najbardziej wymagających przeszkód terenowych. Standardowo wyposażony jest w dwuzakresowy reduktor dzięki czemu zyskujemy dodatkowe 6 biegów w przód oraz jeden w tył. Skrzynia wyposażona jest w blokadę, dzięki czemu napęd może być rozdzielany w stałej proporcji miedzy osiami co ma niebagatelne znaczenie w trudnych terenowych warunach.

Specyfikacja w skrócie

 • Kąt natarcia

  45°

  Zaprojektowany aby pokonywać ekstremalne wzniesienia z łatwością. Maksymalna trakcja na podjazdach uzyskiwana jest z pomocą centralnego dyferencjału z blokadą.

 • PRZEŚWIT

  250mm

  Defender ma bardzo duży prześwit oraz genialne parametry terenowe jak np kąty oraz wykrzyż. Wszystko to aby z łatwością zdobywać niedostępne tereny.

 • Moment obrotowy

  360Nm

  Defender to siła dostępna w każdej sytuacji. 90 procent momentu obrotowego jednostki dostępne jest między 2,200rpm do 4,350rpm.

 • Maksymalna Masa przyczepy (z hamulcem)

  3500KG

  Służby ratunkowe całego świata ufają defenderom oraz ich zdolności holowania nawet bardzo ciężkich ładunków w bardzo trudnym terenie.

zobacz katalog