Defender 130 V8. Eksploruj z pełną mocą.

Defender 130 V8. Eksploruj z pełną mocą.

Zachwycająco dynamiczny. Wymyka się trendom i wszelkim normom. Budzi głęboki respekt. Wszechmocny Defender 130 V8. Perfekcyjnie łączy funkcję 8-osobowego samochodu z niesamowitymi sportowymi osiągami oraz niezrównanymi właściwościami terenowymi. Eksploruje z pełną mocą. Jak żaden inny.

Defender 130 V8. Moc odkrywania ponad normę.

Zachwycająco bezkonkurencyjny. Defender 130 V8 jest jedynym w swojej kategorii samochodem wyposażonym w silnik V8 ze sprężarką.

To rozwiązanie czyni go wyjątkowo mocnym, szybkim i dynamicznym. Choć jest jednym z najdłuższych i najbardziej przestronnych samochodów na rynku,

to przyspiesza do 100 km/h w zaledwie 5,7 sekundy. Moc 500 KM i maksymalny moment obrotowy w wysokości 610 nM mówią same za siebie. Defender 130 V8.

Otwiera drogę do świata wciskających w fotel doznań.

DEFENDER 130 V8. MOC ODKRYWANIA PONAD NORMĘ.
DEFENDER 130 V8. MOC ODKRYWANIA PONAD NORMĘ.

Wszechmocny i wszechstronny

Sportowy charakter Defendera 130 V8 podkreśla utrzymane w ciemnej tonacji nadwozie samochodu. Przyciemniane szyby i przednie światła oraz cztery końcówki układu wydechowego stanowią zapowiedź niezwykłych wrażeń z jazdy. Z kolei panoramiczny dach zapewnia inną perspektywę podróżowania. Defender 130 V8 to także niezwykła wszechstronność. Inteligentne i praktyczne rozwiązania pozwalają komfortowo podróżować jednocześnie aż 8 osobom. Zarówno na drodze, jak i w wymagających warunkach terenowych.

Defender 110

Sprawdź ofertę eksplorującego z pełną mocą Defendera 130 V8

Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy, a my skontaktujemy się z Tobą

w celu przedstawienia oferty zakupu wszechmocnego Defendera 130 V8.

Administratorem danych osobowych osób korzystających z niniejszej strony internetowej jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Łopuszańskiej 38 B, 02-232 Warszawa.

 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Jaguar i Land Rover (komunikatów marketingowych oraz informacji dotyczących bezpieczeństwa i komfortu użytkowania pojazdów) przez: Producenta pojazdów, którym jest Jaguar Land Rover Limited z siedzibą w Coventry w Wielkiej Brytanii, ich Generalnego Importera, którym jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. oraz przez Dealerów sieci dealerskiej Jaguar Land Rover w Polsce, na telekomunikacyjne urządzenia końcowe z których korzystam:

Dane osobowe będą przetwarzane przez Inchcape JLR Poland sp. z o. o. w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie uzasadnionego interesu spółki Inchcape JLR Poland sp. z o. o., do czasu wyrażenia sprzeciwu lub wycofania zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności