Defender County. Klasycznie pod prąd.

Defender County. Klasycznie pod prąd.

Ikoniczny Defender w legendarnej wersji? Dzięki pakietowi County możesz personalizować wygląd nowego Defendera 110 na wzór niezwykle popularnego niegdyś wariantu samochodu. Skorzystaj z oryginalnego zestawu dodatków dostępnego dla wersji S, SE i HSE w atrakcyjnych i niekonwencjonalnych kombinacjach kolorystycznych.

Defender County. Oryginalny w każdym calu.

Defender 110 County to odważne połączenie kontrastującej kolorystyki z przyciągającymi uwagę szczegółami. Wykonane ze stopu aluminium 20-calowe

obręcze kół nawiązują wzornictwem do dawnych modeli. Minimalistyczne podświetlane nakładki progów kierowcy i pasażera dodają stylistycznej wyrazistości.

Z kolei proszkowo malowane elementy, kolorowe zewnętrzne okleiny i charakterystyczna sygnatura County dopełniają niepowtarzalny charakter legendarnej wersji Defendera. W ten sposób niezmiennie przyciąga on uwagę. Nie tylko kolekcjonerów.

Koło zapasowe Defender
Próg Defendera

Sprawdź ofertę oryginalnego Defendera County

Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy, a my skontaktujemy się z Tobą w celu przedstawienia oferty zakupu klasycznie wyjątkowego Defendera County.

Administratorem danych osobowych osób korzystających z niniejszej strony internetowej jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Łopuszańskiej 38 B, 02-232 Warszawa.

 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Jaguar i Land Rover (komunikatów marketingowych oraz informacji dotyczących bezpieczeństwa i komfortu użytkowania pojazdów) przez: Producenta pojazdów, którym jest Jaguar Land Rover Limited z siedzibą w Coventry w Wielkiej Brytanii, ich Generalnego Importera, którym jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. oraz przez Dealerów sieci dealerskiej Jaguar Land Rover w Polsce, na telekomunikacyjne urządzenia końcowe z których korzystam:

Dane osobowe będą przetwarzane przez Inchcape JLR Poland sp. z o. o. w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie uzasadnionego interesu spółki Inchcape JLR Poland sp. z o. o., do czasu wyrażenia sprzeciwu lub wycofania zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności