ODKRYJ Z DEFENDEREM NIEZNANE TERYTORIA

Defender. Przestrzeń do rzeczy wielkich.

Zejdź z utartych szlaków. Zbierz siły, by niestrudzenie móc płynąć pod prąd i zdobywać nieosiągalne dotąd szczyty. Poznaj niezłomnego Defendera o nieskończonych możliwościach. Oferującego ci przestrzeń do rzeczy wielkich.

Odkryj z Defenderem nieznane terytoria

ODKRYJ Z DEFENDEREM NIEZNANE TERYTORIA
ODKRYJ Z DEFENDEREM NIEZNANE TERYTORIA

Terenowo bezkompromisowy. Z legendarnym napędem 4x4. Niestrudzenie podbija bezdroża.
Defender. Charyzmatyczny zdobywca o nieugiętym charakterze.
Doświadcz wszechstronnego luksusu i zmierz się z żywiołem przygody.

ODKRYJ Z DEFENDEREM NIEZNANE TERYTORIA
ODKRYJ Z DEFENDEREM NIEZNANE TERYTORIA

Weź udział w jazdach testowych niezłomnym Defenderem

Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy do wybranego dealera, a my skontaktujemy się
z Tobą w celu potwierdzenia zapisu na jazdę testową Defenderem.

Administratorem danych osobowych osób korzystających z niniejszej strony internetowej jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Łopuszańskiej 38 B, 02-232 Warszawa.

 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Jaguar i Land Rover (komunikatów marketingowych oraz informacji dotyczących bezpieczeństwa i komfortu użytkowania pojazdów) przez: Producenta pojazdów, którym jest Jaguar Land Rover Limited z siedzibą w Coventry w Wielkiej Brytanii, ich Generalnego Importera, którym jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. oraz przez Dealerów sieci dealerskiej Jaguar Land Rover w Polsce, na telekomunikacyjne urządzenia końcowe z których korzystam:

Dane osobowe będą przetwarzane przez Inchcape JLR Poland sp. z o. o. w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie uzasadnionego interesu spółki Inchcape JLR Poland sp. z o. o., do czasu wyrażenia sprzeciwu lub wycofania zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności