NIE DO ZATRZYMANIA. ODKRYJ DISCOVERY Z RATĄ LEASINGU 1%.

NIE DO ZATRZYMANIA. ODKRYJ DISCOVERY Z RATĄ LEASINGU 1%.

Praktyczny. Wszechstronny. Porywająco dynamiczny. Nie do zatrzymania. Discovery w doskonałej ofercie leasingu dla przedsiębiorców na 24 miesiące z ratą w wysokości 1% ceny brutto pojazdu.

PRAKTYCZNY DISCOVERY W OFERCIE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

Odkrywaj moc możliwości Land Rovera Discovery dzięki znakomitej ofercie leasingu dla przedsiębiorców z ratą w wysokości 1% ceny
brutto samochodu. Wygodny okres finansowania przez 24 miesiące i niska opłata wstępna tylko zachęcają, by doświadczać imponujących właściwości terenowych dynamicznego SUV-a. Promocyjne ubezpieczenie pakietowe (OC, AC, NW, Assistance), wynoszące 1% ceny brutto pojazdu, wszechstronnie zabezpieczy przyjemność eksploracji z Discovery. Wystarczy zamówić model między 1 kwietnia a 30 czerwca, by móc cieszyć się korzyściami wynikającymi z niesamowitej oferty Land Rovera. Zachwyć się wszechstronnością Discovery i wybierz wolność odkrywania.

PRAKTYCZNY DISCOVERY W OFERCIE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW
PRAKTYCZNY DISCOVERY W OFERCIE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

SPRAWDŹ NIEZRÓWNANĄ OFERTĘ DISCOVERY

Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy, a my skontaktujemy się z Tobą w celu przedstawienia doskonałej oferty leasingu Land Rovera Discovery
na okres 24 miesięcy z ratą w wysokości 1% ceny brutto samochodu.

Administratorem danych osobowych osób korzystających z niniejszej strony internetowej jest Inchcape JLR Poland sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Łopuszańska 38 B, 02-232 Warszawa.

 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Jaguar i Land Rover (komunikatów marketingowych oraz informacji dotyczących bezpieczeństwa i komfortu użytkowania pojazdów) przez: Producenta pojazdów, którym jest Jaguar Land Rover Limited z siedzibą w Coventry w Wielkiej Brytanii, ich Generalnego Importera, którym jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. oraz przez Dealerów sieci dealerskiej Jaguar Land Rover w Polsce, na telekomunikacyjne urządzenia końcowe z których korzystam:

Dane osobowe będą przetwarzane przez Inchcape JLR Poland sp. z o. o. w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie uzasadnionego interesu spółki Inchcape JLR Poland sp. z o. o., do czasu wyrażenia sprzeciwu lub wycofania zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności

Kalkulacja promocyjnej oferty leasingu operacyjnego Leasing To Go 1% z pakietem ubezpieczeń 1% dotyczy leasingu z ratą miesięczną 1% liczoną od ceny samochodu. Kalkulację sporządzono w oparciu o zmienną stopę procentową WIBOR 1M 6,84% z dnia 04.04.2023 r., powiększoną o marżę. Opłata wstępna wynosi 20%, okres leasingu 24 miesiące oraz maksymalny roczny przebieg wynoszący 25.000 kilometrów przy finansowaniu przez PKO Leasing S.A. lub 10.000 kilometrów przy finansowaniu przez BNP Paribas Leasing Services sp. z o.o.
Kalkulacja promocyjnego ubezpieczenia pakietowego „1%” (koszt polisy ubezpieczeniowej to 1% stawki za pakiet na 1 rok eksploatacji liczonej od ceny pojazdu wskazanej na fakturze dla samochodów Discovery i Discovery Sport przygotowana została wraz z PZU S.A. i obejmuje swoim zakresem ubezpieczenie: OC, AC, NNW oraz Assistance.
Powyższa kalkulacja promocyjnej oferty finansowania i ubezpieczenia dotyczy samochodów Discovery i Discovery Sport, zamówionych w okresie od 1 kwietnia do 30 czerwca 2023 roku.
Wiążąca dla możliwości skorzystania z kalkulacji oferty jest data podpisania umowy sprzedaży (zamówienia) samochodu objętego w/w kalkulacją promocyjnej oferty. Szczegóły finansowania u dealerów Jaguar Land Rover. Kalkulacja nie stanowi oferty i jest adresowana wyłącznie do przedsiębiorców.