DEFENDER KRÓLOWEJ W CZYNNEJ SŁUŻBIE

DEFENDER KRÓLOWEJ W CZYNNEJ SŁUŻBIE

WSZĘDZIE RAZEM Z BRYTYJSKIM CZERWONYM KRZYŻEM

Zespoły Czerwonego Krzyża pełnią aktywną służbę z Defenderem w północnej Walii, pomagając wspierać ludzi w trudno dostępnych miejscach, takich jak góry Snowdonia, półwysep Lleyn i wyspa Anglesey.


Zmodernizowany Defender 130 został podarowany Brytyjskiemu Czerwonemu Krzyżowi przez JLR z okazji Platynowego Jubileuszu Jej Królewskiej Mości Królowej Elżbiety II.

Zespoły Czerwonego Krzyża pełnią aktywną służbę z Defenderem

We współpracy z Brytyjskim Czerwonym Krzyżem, którego królowa była patronką przez 70 lat, Defender 130 został dostosowany do zasad nowoczesnego luksusu JLR i wyposażony w zaawansowane technologie łączności.


Ulepszona antena 4G zapewnia niezawodny, silny sygnał w każdym miejscu - co jest niezbędne na walijskim wybrzeżu z jego górzystym terenem.

DEFENDER KRÓLOWEJ
DEFENDER KRÓLOWEJ

Wbudowany telefon, radio VHF i zmodernizowany system telematyczny ze śledzeniem GPS. Na dachu system ładowania energią słoneczną umożliwia doładowanie akumulatora pomocniczego służącego zasilaniu akcesoriów przy wyłączonym silniku.


Zintegrowany system przechowywania umożliwia zespołom transport koców, żywności i środków pierwszej pomocy. Załoga może nawet zaparzyć herbatę dzięki zainstalowanemu bojlerowi.

ODKRYWAJ DALEJ

DEFENDER 130

DEFENDER 130

Wolność dla wszystkich. Osiem miejsc umożliwiających wspólne odkrywanie.
NIOSĄC POMOC

NIOSĄC POMOC

Na miejscu w trakcie kryzysu.