w skrócie

  • Wszechstronnie doskonały
   Wszechstronnie doskonały

   Legendarna wszechstronność kabiny Discovery jest uwydatniona poprzez łatwo konfigurowalne, opcjonalne 7-osobowe wnętrze o niespotykanym komforcie z mnóstwem schowków i sprytnie wykorzystaną przestrzenią. System inteligentnego składania foteli pozwala na dowolną konfigurację siedzeń w drugim i trzecim rzędzie używając przełączników zlokalizowanych w bagażniku, na głównym ekranie dotykowym lub zdalnie za pomocą twojego smartfona (funkcja dostępna w II połowie 2017r)

   Obejrzyj film
  • Zaawansowana technologia
   Zaawansowana technologia

   Najnowsze technologie z dziedziny multimediów dostarczają najwyższego poziomu możliwości, łączności i informacji. Poczynając od systemów audio firmy Meridian™ poprzez innowacyjne systemy multimedialne jak InControl Touch Pro, kończąc na genialnych systemach wspomagających jazdę, parkowanie i holowanie. Cały świat w zasięgu ręki!

   Obejrzyj film
  • Bezkonkurencyjny w swojej klasie
   Bezkonkurencyjny w swojej klasie

   Nowy Discovery to nie tylko nowoczesny "SUV", albowiem potrafi znacznie więcej - świetnie radzi sobie nawet w najtrudniejszym terenie. Jego zdolność holowania na poziomie 3500 kg oraz systemy wspomagające jazdę pozwalają być mu o duży krok przed rywalami. Zoptymalizowana geometria w połączeniu z unikalnymi technologiami marki Land Rover zapewniają, że dostarcza zdecydowanie najlepsze możliwości terenowe w swojej klasie.

   Obejrzyj film

  Design

  Wszechstronność

  Technologia

  Możliwości

  Osiągi