ODKRYWAJ NA NOWĄ Z ATRAKCYJNĄ RATĄ LEASINGU OD 2591 ZŁ NETTO.

ODKRYWAJ NA NOWĄ Z ATRAKCYJNĄ RATĄ LEASINGU OD 2591 ZŁ NETTO.

Efektowny. Poruszający. Wszechstronny z natury. Discovery. Stworzony z myślą o odkrywaniu. Wybierz swobodę możliwości z atrakcyjną ofertą leasingu dla przedsiębiorców i 5-letnią gwarancją.

WSZECHSTRONNY DISCOVERY W OFERCIE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

Bezkompromisowy. Spontaniczny. Praktycznie bezkonkurencyjny. Discovery. Oferuje pełną swobodę możliwości i komfortowy luksus dla całej rodziny. Nie uznaje żadnych ograniczeń. Ty również nie musisz. Skorzystaj z atrakcyjnej oferty leasingu dla przedsiębiorców z ratą 2591 zł miesięcznie, 24-miesięcznym okresem finansowania i przystępną wpłatą własną. Dodatkowo otrzymasz 5-letnią gwarancję pozwalającą bez obaw czerpać z niesamowitych możliwości funkcjonalnego SUV-a. Poczuj zew wolności i odkrywaj na nowo z Discovery.

Discovery
Discovery wnętrze

ODKRYJ ATRAKCYJNĄ OFERTĘ LEASINGU WSZECHSTRONNEGO DISCOVERY

Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy, a my skontaktujemy się z Tobą w celu przedstawienia rewelacyjnej oferty leasingu Discovery z ratą od 2591 zł miesięcznie i z 5-letnią gwarancją.

Możesz też skontaktować się z nami telefonicznie. Wystarczy, że zadzwonisz pod numer infolinii:

+48 22 153 02 15

Nasi konsultanci są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.

Administratorem danych osobowych osób korzystających z niniejszej strony internetowej jest Inchcape JLR Poland sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Łopuszańska 38 B, 02-232 Warszawa.

 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Jaguar i Land Rover (komunikatów marketingowych oraz informacji dotyczących bezpieczeństwa i komfortu użytkowania pojazdów) przez: Producenta pojazdów, którym jest Jaguar Land Rover Limited z siedzibą w Coventry w Wielkiej Brytanii, ich Generalnego Importera, którym jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. oraz przez Dealerów sieci dealerskiej Jaguar Land Rover w Polsce, na telekomunikacyjne urządzenia końcowe z których korzystam:

Dane osobowe będą przetwarzane przez Inchcape JLR Poland sp. z o. o. w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie uzasadnionego interesu spółki Inchcape JLR Poland sp. z o. o., do czasu wyrażenia sprzeciwu lub wycofania zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności

*Kalkulacja promocyjnej oferty leasingu operacyjnego Leasing To Go dotyczy leasingu z ratą miesięczną 2591 zł netto. Kalkulację sporządzono w oparciu o stałą stopę procentową WIBOR 5,9% z dnia 13.11.2023 r., powiększoną o marżę. Opłata wstępna wynosi 20%, okres leasingu 24 miesiące oraz maksymalny roczny przebieg wynoszący 25.000 kilometrów przy finansowaniu przez PKO Leasing S.A. Powyższa kalkulacja promocyjnej oferty finansowania dotyczy samochodów Discovery, zamówionych w okresie od 15 listopada do 31 grudnia 2023 roku. Wiążąca dla możliwości skorzystania z kalkulacji oferty jest data podpisania umowy sprzedaży (zamówienia) samochodu objętego w/w kalkulacją promocyjnej oferty. Szczegóły finansowania u dealerów Jaguar Land Rover. Kalkulacja nie stanowi oferty i jest adresowana wyłącznie do przedsiębiorców.