DISCOVERY DANE TECHNICZNE

DISCOVERY DANE TECHNICZNE
DISCOVERY
D250 AWD Automatyczny MHEV
DISCOVERY S

DISCOVERY S

D250 AWD Automatyczny MHEV

OSIĄGI
Prędkość maksymalna km/h 194
Przyspieszenie (sek) 0-100 km/h 8,1
ZUŻYCIE PALIWA
UKŁAD NAPĘDOWY
MASY
HOLOWANIE
TRANSPORTOWANIE
WYMIARY
WYSOKOŚĆ KABINY
PRZESTRZEŃ NA NOGI
POJEMNOŚĆ BAGAŻNIKA
PRZEŚWIT PODWOZIA - STANDARD
PRZEŚWIT PODWOZIA - OFF ROAD
GŁĘBOKOŚĆ BRODZENIA
ŚREDNICA ZAWRACANIA

NIE PRZESTAWAJ ODKRYWAĆ

PERSONALIZACJA

PERSONALIZACJA

Wybieraj spośród wielu opcji i akcesoriów.
WERSJE DISCOVERY

WERSJE DISCOVERY

Zobacz pełną gamę modeli.

*Pojemność mierzona na mokro odpowiada pojemności 922 litrów na sucho.

*Podane wartości to NEDC2 obliczone na podstawie oficjalnych testów WLTP przeprowadzonych przez producenta zgodnie z przepisami UE. Tylko w celach porównawczych. Rzeczywiste dane mogą się różnić. Wartości emisji CO2 i zużycia paliwa mogą się różnić w zależności od czynników, takich jak styl jazdy, warunki otoczenia, obciążenie, zamontowane koła i akcesoria. NEDC2 to wartości obliczone przy użyciu formuły rządowej na podstawie wartości WLTP równoważnych z wartościami, które byłyby w starym teście NEDC. Można wtedy zastosować właściwe traktowanie podatkowe.

**Zobacz dane WLTP.
Podane liczby są wynikiem oficjalnych testów producenta zgodnie z przepisami UE. Tylko w celach porównawczych. Rzeczywiste dane mogą się różnić. Wartości emisji CO2 i zużycia paliwa mogą się różnić w zależności od czynników, takich jak styl jazdy, warunki otoczenia, obciążenie, zamontowane koła i akcesoria.

Przy wyposażeniu w koła 21".

Szerokość przestrzeni ładunkowej wyniesie 1,273, gdy zainstalowana jest 4-strefowa klimatyzacja. Klimatyzacja 4-strefowa nie jest dostępna w pojazdach użytkowych.

Obejmuje pełne płyny i 90% paliwa.

W tym kierowca o wadze 75 kg, wszystkie płyny eksploatacyjne i bak w 90% wypełniony paliwem.

Maksymalny punkt sprzęgu jest ograniczony do 100 kg, gdy zamontowane są 20-calowe obręcze kół Wzór 5011, Gloss Sparkle Silver.

Maksymalny uciąg jest ograniczony do 2500 kg w przypadku zamontowania 20-calowych obręczy 5-ramiennych, Gloss Sparkle Silver, Wzór 5011.

Objętość mierzona poprzez symulację przestrzeni ładunkowej wypełnionej cieczą.

Objętość mierzona przy użyciu pełnych bloków zgodnych z VDA (200 mm x 50 mm x 100 mm).

Masy odpowiadają pojazdom zgodnie ze standardowymi specyfikacjami. Opcjonalne wyposażenie dodatkowe zwiększa wagę. Wyposażenie opcjonalne i ich dostępność mogą różnić się w zależności od specyfikacji pojazdu (model i układ napędowy) lub mogą wymagać zainstalowania innych elementów w celu ich zamontowania. Skontaktuj się z lokalnym Dealerem, aby uzyskać więcej informacji lub skonfiguruj swój pojazd online.