LAND ROVER EXPERIENCE

DOŚWIADCZ LAND ROVERA NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI W JEDNYM Z NASZYCH OŚRODKÓW LAND ROVER EXPERIENCE. PRZEKONASZ SIĘ, JAK POWSTAJE KAŻDY KULTOWY POJAZD.

Zobacz film

Jeździłam Land Roverem od 15 lat, ale nigdy nie byłam świadoma jak skomplikowanym procesem jest zbudowanie tego samochodu. Zostałam oczarowana.

KARYN REIDY
UCZESTNICZKA LAND ROVER EXPERIENCE, SOLIHULL, UK

  • LAND ROVER EXPERIENCE

    Land Rover od lat niezmiennie jest gotowy na wszystko. Dzięki swoim legendarnym już możliwościom pojazd potrafi stawić czoła najtrudniejszym nawierzchniom i warunkom pogodowym. Wszechstronne wnętrze stanowi kwintesencję komfortu i oferuje obszerną przestrzeń bagażnikową. Ten niezawodny i gotowy na każdą przygodę samochód jest jednym z najbardziej popularnych pojazdów na świecie.

  • Doświadcz Land Rovera na wyciągnięcie ręki w jednym z naszych ośrodków Land Rover Experience. Przekonasz się, jak powstaje każdy kultowy pojazd. Możesz wybrać się na jazdę próbną i przetestować swoje umiejętności prowadzenia w terenie. A może wolisz wyruszyć jeszcze dalej, na wyprawę Adventure Travel np. do Tanzanii, na Islandię lub do Maroka? Świat stoi otworem.

JAZDY TESTOWE EXPERIENCE DRIVES
HALF DAY EXPERIENCE
Rozwijaj swoje umiejętności jazdy z doświadczonymi ekspertami i zdobądź większą wiedzę na temat kontroli swojego pojazdu, pokonywania przeszkód i oceny środowiska, w tym poruszaniu się po stromych podjazdach, zjazdach oraz przejazdach przez wodę.
FULL DAY EXPERIENCE
Odkryj wymagające tereny i doskonal swoje umiejętności pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Pokonaj zróżnicowane przeszkody terenowe i osiągnij wyższy poziom pewności, która przygotuje Cię na rzeczywiste środowisko. Po ukończeniu etapu Full Day Experience będziesz gotowy na Advanced Experience.
ADVANCED EXPERIENCE
Czas na zmianę biegu, dosłownie. Opanuj wykorzystanie wyższych i niższych zakresów zmiany biegów podczas jazdy po wymagającym terenie. Te umiejętności zaowocują poprawą płynności jazdy i zdolnością awaryjnego zatrzymania pojazdu na śliskiej powierzchni.
BESPOKE EXPERIENCES
Powiedz nam, co chcesz osiągnąć, a zorganizujemy ekskluzywne Land Rover Experience dla Ciebie, Twoich klientów i pracowników. Ekscytujące szkolenia, wyzwania, gry zespołowe i integracyjne lub uroczystości zostaną przygotowane tak by spełnić nawet najwyższe wymagania.
Mobile Experiences
Nasz zespół może przynieść niepowtarzalne doświadczenia z jazdy off-road do każdej wybranej lokalizacji.
Specjalistyczne szkolenia
Nasi instruktorzy prowadzą specjalistyczne szkolenia dla kierowców na każdym poziomie zaawansowania. Poznaj tajniki korzystania z wyciągarki, pomocy drogowej oraz obsługi i jazdy z przyczepą.
WYPRAWY ADVENTURE TRAVEL

Jaki zakątek świata byłby Twoim idealnym miejscem na przygodę? Bezkresne, zachwycające dzikim pięknem równiny Serengeti? Lub może po prostu odkrywanie brytyjskich zamków i dostojnych posiadłości? Wszystko to masz w zasięgu ręki, ciesząc się komfortem i luksusem Land Rovera.

Podróż zostanie starannie zaplanowana i zorganizowana przez światowej sławy eksperta Abercrombie & Kent. Dwie znamienite brytyjskie marki nawiązały współpracę, aby przybliżyć Ci świat odkryć, przygody i luksusu w najpiękniejszych miejscach globu. Każdej wyprawie towarzyszy lokalny przewodnik oraz instruktorzy-eksperci z firmy Land Rover, oferujący pomoc i wskazówki, aby umożliwić Ci optymalne korzyści i przyjemność z podróży. Całości dopełni pobyt w butikowym hotelu. To nowa definicja wspaniałej wyprawy.


Dział Obsługi Klienta
tel. +48 22 35 43 450

Customer.Relations@jaguarlandrover.pl
JAZDY TESTOWE EXPERIENCE DRIVES

Brodzenie przez błoto. Przejazd przez przechylony most. Lub wspinanie się na śliski, stromy stok. W naszych ośrodkach jazd testowych Experience możesz zmierzyć się z szeregiem różnych przeszkód, które nawet dla doświadczonego kierowcy będą wyzwaniem.

Od naszych ekspertów nauczysz się, jak manewrować na niektórych spośród najtrudniejszych nawierzchni. Następnie możesz swoje nowe umiejętności zastosować w praktyce, podczas codziennej jazdy. Proponujemy szereg kursów, od Jazd Testowych po całodzienne Experiences, dostępnych w ponad 40 ośrodkach Land Rover Experience na całym świecie. Każdy z nich będzie wyjątkową, niezapomnianą przygodą dla Ciebie, Twojej rodziny i znajomych.
Poczuj się pewnie i kompetentnie za kierownicą.


Dział Obsługi Klienta
tel. +48 22 35 43 450

Customer.Relations@jaguarlandrover.pl
ZWIEDZANIE „ZA KULISAMI”

Miałeś kiedyś ochotę dowiedzieć się, jak powstał Twój Land Rover? Być świadkiem fascynującej podróży, którą odbywa każdy z naszych pojazdów w procesie produkcji?


Możesz teraz przekonać się, jak w naszych placówkach na całym świecie łączymy najwyższej klasy technologie, najbardziej wydajne procesy i wyrafinowane materiały oraz Kunszt Brytyjskiego Rzemiosła. Od zamawiania komponentów na żądanie po ostatnie wykończenia i testy jakości: obserwuj osobiście cały proces tworzenia naszych pojazdów. To zachwycające połączenie inżynierii, rzemiosła i precyzji, którego możesz następnie doświadczyć podczas jazdy Experience Drive.


Dział Obsługi Klienta
tel. +48 22 35 43 450

Customer.Relations@jaguarlandrover.pl
Adres kontaktowy

Dział Obsługi Klienta
tel. +48 22 35 43 450

Customer.Relations@jaguarlandrover.pl