WYPRAWY LAND ROVER ADVENTURE TRAVEL

NIESAMOWITE DOŚWIADCZENIA Z PODRÓŻY

KURdqWCH4_Y
WYPRAWY LAND ROVER ADVENTURE TRAVEL

NIESAMOWITE WRAŻENIA Z PODRÓŻY

WYPRAWY LAND ROVERA
AKADEMIA LODOWA
Położona na skraju szwedzkiego koła podbiegunowego Arjeplog jest surrealistyczną i urzekającą pustynią, gdzie temperatury utrzymują się poniżej zera. Przy tym jest tak pogodna, jak ekstremalna – wszędzie gdzie spojrzysz, roztacza się panorama o niespotykanych nigdzie na świecie rozmiarach, co oznacza, że nie tylko zimne powietrze zapiera dech w piersiach.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
WYPRAWY ADVENTURE TRAVEL - LAPONIA
Położona w zamarzniętej dziczy Koła Podbiegunowego Laponia to środowisko ekstremalne. Dzięki naszemu zespołowi ekspertów, którzy pełnią rolę gospodarzy, doświadczysz wszystkiego, co może pokazać ta kraina.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
WYPRAWY ADVENTURE TRAVEL - NAMIBIA
Namibii, ukrytej w niemal zapomnianej części Afryki, udało się do dziś zachować swoje tajemnice. To ogromny i tajemniczy kraj z nadmorskimi pustyniami i pełnymi dzikich zwierząt rezerwatami. Możesz spodziewać się wyprawy za kierownicą nowego Discovery, która odsłoni sekrety krainy pełnej cudów, wciąż czekających na odkrycie.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
WYPRAWY ADVENTURE TRAVEL MOAB
Na amerykańskim południowym-zachodzie, w stanie Utah leży miasteczko Moab. Otacza je oszałamiający i niepowtarzalny pejzaż czerwonych skał, który najlepiej odkrywać zza kierownicy nowego Discovery. Idealne miejsce dla każdego, kto szuka prawdziwych wyzwań w terenie.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
PRZEŁAM OGRANICZENIA

Zjeżdżając w Land Roverze z utartego szlaku, możesz odkryć świat prawdziwych cudów. Jako pierwszy dowiedz się o najnowszych planach naszych wypraw.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
BĄDŹ NA BIEŻĄCO
Śledź na bieżąco najnowsze wiadomości o wyprawach Adventure Travel
Url
KATALOGI I CENNIKI
Dowiedz się więcej o samochodach Land Rover
Url
JAZDA TESTOWA
Umów się na jazdę próbną u najbliższego przedstawiciela
Url
KONFIGURATOR
Skorzystaj z naszego konfiguratora online aby stworzyć swój idealny pojazd
Url