ADVENTURE TRAVEL

NIESAMOWITA PRZYGODA,
NIESAMOWITE WRAŻENIA Z JAZDY.

WYPRAWY LAND ROVERA
Ice Drive - szwecja
Położona na skraju szwedzkiego koła podbiegunowego Arjeplog jest surrealistyczną i urzekającą pustynią, gdzie temperatury utrzymują się poniżej zera. Przy tym jest tak pogodna, jak ekstremalna – wszędzie gdzie spojrzysz, roztacza się panorama o niespotykanych nigdzie na świecie rozmiarach, co oznacza, że nie tylko zimne powietrze zapiera dech w piersiach.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
LAPONIA
Położona w zamarzniętej dziczy Koła Podbiegunowego Laponia to środowisko ekstremalne. Dzięki naszemu zespołowi ekspertów, którzy pełnią rolę gospodarzy, doświadczysz wszystkiego, co może pokazać ta kraina.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
NAMIBIA
Namibii, ukrytej w niemal zapomnianej części Afryki, udało się do dziś zachować swoje tajemnice. To ogromny i tajemniczy kraj z nadmorskimi pustyniami i pełnymi dzikich zwierząt rezerwatami. Możesz spodziewać się wyprawy za kierownicą nowego Discovery, która odsłoni sekrety krainy pełnej cudów, wciąż czekających na odkrycie.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
MOAB
Na amerykańskim południowym-zachodzie, w stanie Utah leży miasteczko Moab. Otacza je oszałamiający i niepowtarzalny pejzaż czerwonych skał, który najlepiej odkrywać zza kierownicy nowego Discovery. Idealne miejsce dla każdego, kto szuka prawdziwych wyzwań w terenie.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
PRZEŁAM OGRANICZENIA

Zjeżdżając w Land Roverze z utartego szlaku, możesz odkryć świat prawdziwych cudów. Jako pierwszy dowiedz się o najnowszych planach naszych wypraw.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
BĄDŹ NA BIEŻĄCO
Śledź na bieżąco najnowsze wiadomości o wyprawach Adventure Travel
KATALOGI I CENNIKI
Dowiedz się więcej o samochodach Land Rover
JAZDA TESTOWA
Umów się na jazdę próbną u najbliższego przedstawiciela
KONFIGURATOR
Skorzystaj z naszego konfiguratora online aby stworzyć swój idealny pojazd