Ile kosztuje utrzymanie SUV Land Rover?

Ile kosztuje utrzymanie SUV Land Rover?

KOSZTY UTRZYMANIA POJAZDU

WYSOKIE OSIĄGI, NISKIE KOSZTY EKSPLOATACJI


Koszty eksploatacji odgrywają oczywiście ważną rolę przy wyborze pojazdów do firmowej floty. Począwszy od ubezpieczenia, przez koszty przeglądów i odpisy amortyzacyjne do zużycia paliwa i emisji CO2 – każdy nasz samochód jest projektowany i budowany według tych samych wyśrubowanych standardów.


SERWIS, PRZEGLĄDY I NAPRAWANajwiększymi źródłami kosztów przy utrzymaniu floty pojazdów są, zaraz za amortyzacją, serwis, przeglądy i naprawy*. W przypadku każdej nowej generacji pojazdów Land Rover pracuje nad obniżeniem nakładów na serwis i naprawy poprzez zastosowanie nowych technologii i smarów syntetycznych. Nasze pojazdy charakteryzują się coraz dłuższymi okresami pomiędzy kolejnymi przeglądami oraz coraz mniejszymi kosztami, co gwarantuje dalszy spadek kosztów utrzymania samochodu.
*Źródło: Eurotax


ORYGINALNE CZĘŚCI LAND ROVER: ZAPROJEKTOWANE SPECJALNIE DLA LAND ROVERA


Oryginalne części zamienne Land Rover zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o Państwa samochodzie, tak aby w maksymalnym stopniu przedłużyć życie Państwa Land Rovera.


WARTOŚĆ REZYDUALNA


Aby jeszcze bardziej podnieść już i tak wysoką wartość rezydualną, współpracujemy na arenie międzynarodowej z ważnymi decydentami, aby nasze dane techniczne zawsze odpowiadały oczekiwaniom rynkowym. Poza tym bardzo ważne jest dla nas Państwa zdanie jako naszych klientów, ponieważ chcemy rozwijać produkty, które, jeśli chodzi o koszty eksploatacji i wartość rezydualną, mogą być zawsze bardziej konkurencyjne, a w zakresie jakości, designu, osiągów i wydajności mogą być zawsze lepsze.

TCO

Land Rover jest świadomy znaczenia Całkowitych Kosztów Utrzymania Pojazdu (TCO) przy wyborze pojazdów do firmowej floty.


Koszty te są dla nas ważne od samego początku procesu projektowania i rozwijania naszych pojazdów. Podczas opracowywania nowego modelu Land Rovera Discovery Sport zastosowaliśmy wiele części wykonanych z aluminium, dzięki którym udało się w znacznym stopniu obniżyć jego masę . Pojazd wyposażono także w silnik nowej, wyjątkowo oszczędnej generacji. Dzięki niemu można osiągnąć zużycie paliwa na poziomie poniżej
4,5 l/100 km oraz emisję CO2 poniżej 120 g/km.


Przy projektowaniu naszych pojazdów uwzględniamy wszystkie elementy składowe całkowitych kosztów utrzymania pojazdu od ubezpieczenia, serwisu i wartości amortyzacji do zużycia paliwa i emisji CO2. Postawiliśmy sobie wyśrubowane cele, aby zagwarantować konkurencyjność naszych pojazdów. Dlatego mogą być Państwo pewni, że Land Rover docenia Państwa decyzję.