Oferta Land Rover dla biznesu i dla flot

DISCOVERY SPORT

Discovery Sport to nowoczesny, atrakcyjny i fascynujący pojazd, którego nadwozie ma dobre proporcje i jest pełne charakteru. Połączenie jego wyjątkowej sylwetki i pięknie ukształtowanych powierzchni tworzy pojazd, który budzi emocje. Dzięki innowacyjnym technologiom terenowym, np. systemowi Terrain Response, opcjonalnemu układowi Wade Sensing (system monitorujacy głębokość brodzenia) i dodatkowym elementom wyposażenia, takim jak najnowocześniejszy system audio klasy premium Meridian™ Surround Sound, Discovery Sport spełnia nawet najsurowsze wymagania i czyni jazdę czystą przyjemnością. Został zaprojektowany i skonstruowany tak, by zaoferować do 1698 litrów przestrzeni ładunkowej oraz opcjonalny układ siedzeń 5+2, co pozwala z łatwością przewieźć pasażerów wraz ich ekwipunkiem.
<b>DISCOVERY SPORT

DISCOVERY

Wyrafinowany i zawsze w swoim żywiole. Discovery to samochód luksusowy o właściwościach terenowych. Da sobie radę w każdym, nawet najtrudniejszym terenie. Jego wnętrze cechuje się znakomitym wykończeniem oraz codzienną praktycznością i przestronnością. Dzięki typowym dla Land Rovera zdolnościom terenowym system Terrain Response pozwala kierowcy poruszać się pewnie i z łatwością niemal w każdym terenie. Wykonane z wysoko jakościowych oraz miłych w dotyku materiałów wnętrze Discovery stanowi nowoczesne i pięknie otoczenie. Pakiet wnętrza uzupełniają innowacyjne technologie, np opcjonalne systemy Wade Sensing, InControl Touch Pro czy Terrain Response. Dzięki wszechstronności i siedmiu pełnowymiarowym siedzeniom dla dorosłych osób Discovery jest zdecydowanym liderem w swojej klasie.
<b>DISCOVERY

RANGE ROVER EVOQUE

Prawdziwy Range Rover w kompaktowym wydaniu. Dzięki rzucającym się w oczy liniom, muskularnym barkom i zwężającemu się ku górze nadwoziu, Range Rover Evoque wyróżnia się na tle konkurentów a jego sylwetka jest równie dynamiczna i atletyczna, jak sama jazda. Zdolności terenowe Land Rovera są nieodłączną cechą modelu Range Rover Evoque, który łatwo i komfortowo radzi sobie w każdym terenie dzięki takim technologiom, jak Surround Camera System, Wade Sensing czy Terrain Response. Wyposażony w 9-biegową skrzynię automatyczną Range Rover Evoque jest zawsze gotowy do działania, zarówno w ukrytych zaułkach miasta, jak i w każdym terenie. Dzięki mniejszym wymiarom i niższej masie jest to najbardziej ekonomiczny Range Rover w rodzinie.
<b>RANGE ROVER EVOQUE

RANGE ROVER SPORT

Zaprojektowany tak, by przekraczać bariery. Range Rover Sport łączy przełomową dynamikę na drodze z legendarną sprawnością terenową Land Rovera. Wspaniale wykonany i luksusowy Range Rover Sport to najzwinniejszy, najbardziej dynamiczny i zapewniający najlepsze wyczucie Range Rover w historii. Zapewnia najnowsze technologie m.in: Terrain Response 2, Torque Vectoring, Dynamic Response, elektroniczne zawieszenie pneumatyczne, aktywny tempomat z funkcją Queue Assist, system inteligentnego hamowania awaryjnego oraz aktywne pasy bezpieczeństwa. Wszystkie one zapewniają wyczucie i dynamikę, jakich oczekuje ambitny kierowca.
<b>RANGE ROVER SPORT

RANGE ROVER

Range Rover jest niewątpliwie ikoną design, ze swoimi trzema klasycznymi liniami oraz delikatnie zwężającą się ku górze sylwetką a także słupkami w kolorze lśniącej czerni, podkreślającymi „unoszący się” dach. Zestaw zaawansowanych technologii zapewnia niezrównane właściwości terenowe. Aktywny tempomat z funkcją Queue Assist ułatwia jazdę w korku i po autostradzie, natomiast system Adaptive Dynamics sprawia, że kolejne kilometry pokonywane są w sposób niemal niezauważalny dzięki monitorowaniu ruchów pojazdu w celu zapewnienia lepszej kontroli i ograniczenia przechyłów nadwozia. Efektem jest spokojna, niezakłócona jazda. Wyrafinowanie jest wrodzoną cechą Range Rovera. Został on pięknie zaprojektowany, tak by otulać pasażerów, dając im poczucie spokoju i luksusu. W każdych warunkach, od jazdy w najbardziej wymagającym i trudnym terenie po przedzieranie się w godzinach szczytu przez miejską dżunglę, Range Rover oferuje odprężającą, intuicyjną i przyjemną jazdę. Range Rover to samochód, którego zawsze pożądałeś.
<b>RANGE ROVER

RANGE ROVER VELAR

Land Rover z dumą prezentuje zupełnie nowego Range Rover'a Velar. Najnowszy model w rodzinie Range Rover, znajdujący swoje miejsce pomiędzy modelami Range Rover Evoque i Range Rover Sport. Nowy wymiar elegancji i nowoczesności, z DNA przepełnionym emocjami i niekwestionowanym designerskim rodowodem.
<b>RANGE ROVER VELAR