RANGE ROVER FIFTY

Range Rover Fifty. Historia Zobowiązuje


DLA UCZCZENIA WYZNACZNIKA LUKSUSU I DUŻYCH MOŻLIWOŚCI

DOSKONALONY OD PONAD 50 LAT

Range Rover, pierwszy samochód z napędem na cztery koła zaprojektowany tak, aby był równie dobry na drodze, jak i poza nią, po dziś dzień wyznacza złoty standard. Świętujemy pionierskie osiągnięcia naszego luksusowego SUV-a, równie dobrze czującego się na Place du Casino w Monako, jak i na Saharze.

EWOLUCJA IKONY

> 1970
1981
1994
2001
2002
2005
2012
2014
2018
2020

URODZONY, ABY ODKRYWAĆ

Range Rover podbił kontynenty.

PRZEJAZD PRZEZ PRZESMYK DARIEN (1972)


W 1972 roku Range Rover został pierwszym pojazdem, który ukończył liczącą 18 000 mil trans-amerykańską wyprawę zorganizowaną przez armię brytyjską, która obejmowała niebezpieczną przeprawę przez przesmyk Darien w Ameryce Południowej.

CZY WIECIE, ŻE…

Cztery rzeczy, których nie wiedzieliście o naszym pionierskim SUV-ie.

GWIAZDA FILMOWA
STRAŻAK
EKSPONAT MUZEALNY
WYBÓR ELIT

ZOSTAŃ WŁAŚCICIELEM RANGE ROVERA

Poznaj nasze najnowsze osiągnięcia w zakresie najwyższej klasy podróży Range Roverem.

RANGE ROVER FIFTY – JUŻ WKRÓTCE


Range Rover Fifty został wzbogacony o unikalne detale Satin Auric Atlas oraz osobiste akcenty, takie jak ręcznie wykonany napis „Fifty” na tabliczce znamionowej oraz tekst „1 of 1970”, przypominający o ściśle limitowanej serii tego modelu.
Bądź na bieżąco
RANGE ROVER

RANGE ROVER

Odzwierciedlając swoje niedoścignione dziedzictwo, Range Rover wznosi design, komfort i kunszt rzemieślniczy na nowe, niezwykłe wyżyny. To szczyt wyrafinowanych możliwości.
RANGE ROVER WESTMINSTER

RANGE ROVER WESTMINSTER

Nasze limitowane edycje Westminster i Westminster Black Edition są wyposażone w znaczące ulepszenia, bazujące na prestiżowym stylu i istocie marki Range Rover.
RANGE ROVER SVAutobiography DYNAMIC BLACK

RANGE ROVER SVAutobiography DYNAMIC BLACK

Oszałamiająca, nowa edycja z nadwoziem w metalicznym kolorze Santorini Black oraz szeregiem ekskluzywnych, czarnych elementów stylizacji podkreśla smukły profil Range Rovera i sprawia, że emanuje on najwyższym wyrafinowaniem.

Prezentowane pojazdy pochodzą z globalnej oferty marki Land Rover. Specyfikacje, opcje i dostępność różnią się w zależności od rynku i należy je zweryfikować u lokalnego dealera marki Land Rover.