Kredyt Classic

Kredyt Classic

Kredyt Classic?

Wybierz interesujący Ciebie samochód, zadeklaruj okres kredytowania oraz wskaż wysokość wpłaty własnej, a autoryzowany dealer Land Rovera przygotuje dla Ciebie indywidualną ofertę kredytową na wybrany samochód.
<b>Kredyt Classic?

Jak to działa?

Dzięki Kredytowi Classic nie musisz już, jednorazowo ponosić dużego wydatku związanego z zakupem pojazdu. Elastyczne parametry okresu finansowania oraz wysokości wpłaty własnej sprawiają, że zyskujesz wpływ na wysokość miesięcznej raty kredytowej. Po wyborze modelu nowego Land Rovera oraz ustaleniu optymalnej dla Ciebie miesięcznej raty jedyne co więcej potrzeba to dostarczenie wymaganych dokumentów, podpisanie umowy a także rejestracja pojazdu i jego ubezpieczenie.
Discovery

Korzyści

  • Stała miesięczna rata przez cały okres spłaty
  • Dowolna, wybrana przez Ciebie wysokość wpłaty własnej
  • Elastyczny okres finansowania zakup - już w przedziale od 6 miesięcy do 10 lat
  • Przejście pojazdu na Twoją własność po spłacie zobowiązania kredytowego
Discovery

Zakończenie umowy

Zakończenie umowy następuje w momencie spłacenia ostatniej raty kredytowej. Po wypełnieniu zobowiązania samochód staje się Twoją własnością.
Evoque w salonie

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Dowiedz się więcej o możliwościach , które daje nasz produkt.
Wypełnij formularz, a wybrany dealer skontaktuje się z Tobą, by odpowiedzieć na Twoje pytania.

Administratorem danych osobowych osób korzystających z niniejszej strony internetowej jest Inchcape JLR Poland sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Łopuszańska 38 B, 02-232 Warszawa.

 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Jaguar i Land Rover (komunikatów marketingowych oraz informacji dotyczących bezpieczeństwa i komfortu użytkowania pojazdów) przez: Producenta pojazdów, którym jest Jaguar Land Rover Limited z siedzibą w Coventry w Wielkiej Brytanii, ich Generalnego Importera, którym jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. oraz przez Dealerów sieci dealerskiej Jaguar Land Rover w Polsce, na telekomunikacyjne urządzenia końcowe z których korzystam:

Dane osobowe będą przetwarzane przez Inchcape JLR Poland sp. z o. o. w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie uzasadnionego interesu spółki Inchcape JLR Poland sp. z o. o., do czasu wyrażenia sprzeciwu lub wycofania zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności