Leasing Classic

Leasing Classic

Leasing classic?

To dogodna opcja finansowania dla klientów biznesowych.
<b>Leasing classic?

Jak to działa?

Wybierz wymarzony model Land Rovera, zdecyduj o długości okresu użytkowania oraz wskaż wysokość opłaty wstępnej jaką jesteś gotów ponieść. Na podstawie tych parametrów autoryzowany dealer Land Rovera przedstawi kalkulację z niską bądź wysoką kwotą końcowego wykupu - dostosowaną do Twoich preferencji lub oczekiwań.

Dzięki tej opcji finansowania nie musisz jednorazowo ponosić dużego wydatku - ale jesteś w stanie rozłoży spłatę całkowitej wartości pojazdu na wybrany okres czasu. Elastyczne parametry okresu finansowania oraz możliwość wybrania wysokości końcowej kwoty wykupu sprawiają, że masz bezpośredni wpływ na wysokość miesięcznej raty leasingowej.
Wybierz wymarzony model Land Rovera, zdecyduj o długości okresu użytkowania oraz wskaż wysokość opłaty wstępnej jaką jesteś gotów ponieść.

Korzyści

  • Możliwość dopasowania miesięcznej raty do Twoich potrzeb kosztowych
  • Elastyczna wpłata wstępna do 45% ceny pojazdu
  • Zróżnicowany okres finansowania od 2 do 6 lat
  • Elastyczna kwota wykupu pojazdu do 45% jego ceny
Możliwość dopasowania miesięcznej raty do Twoich potrzeb kosztowych

Zakończenie umowy

Zakończenie umowy następuje w momencie wykupu pojazdu poprzez uiszczenie ostatniej faktury wykupowej. Po spłaceniu zobowiązań leasingowych samochód staje się Twoją własnością.
Zakończenie umowy następuje w momencie wykupu pojazdu poprzez uiszczenie ostatniej faktury wykupowej.

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Dowiedz się więcej o możliwościach , które daje nasz produkt.
Wypełnij formularz, a wybrany dealer skontaktuje się z Tobą, by odpowiedzieć na Twoje pytania.

Administratorem danych osobowych osób korzystających z niniejszej strony internetowej jest Inchcape JLR Poland sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Łopuszańska 38 B, 02-232 Warszawa.

 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Jaguar i Land Rover (komunikatów marketingowych oraz informacji dotyczących bezpieczeństwa i komfortu użytkowania pojazdów) przez: Producenta pojazdów, którym jest Jaguar Land Rover Limited z siedzibą w Coventry w Wielkiej Brytanii, ich Generalnego Importera, którym jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. oraz przez Dealerów sieci dealerskiej Jaguar Land Rover w Polsce, na telekomunikacyjne urządzenia końcowe z których korzystam:

Dane osobowe będą przetwarzane przez Inchcape JLR Poland sp. z o. o. w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie uzasadnionego interesu spółki Inchcape JLR Poland sp. z o. o., do czasu wyrażenia sprzeciwu lub wycofania zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności