Range Rover na drodze

finansowanie i ubezpieczenia

Land Rover FINANSOWANIE

Wydajność i styl są w standardzie każdego Land Rovera.

Full Service for Business / Full Service for You

Full Service for Business / Full Service for You

Wynajem długoterminowy to innowacyjne rozwiązanie dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców ceniących sobie czas, wygodę i niezawodność
KREDYT CLASSIC

KREDYT CLASSIC

Kredyt Classic to ciekawa propozycja dostosowana do osób, które stawiają na stabilne i elastyczne finansowanie zakupu pojazdu idealnie dopasowane do ich potrzeb i możliwości.
KREDYT TO GO

KREDYT TO GO

Kredyt To Go to innowacyjna oferta kredytowa z gwarantowanym odkupem pojazdu przez dealera Land Rovera po zakończeniu okresu spłaty kredytu. Stanowi ona idealne rozwiązanie dla klientów prywatnych, którzy chcą regularnie wymieniać swój samochód marki Land Rover na nowy bez konieczności martwienia się o samodzielną sprzedaż posiadanego pojazdu w dobrej cenie.
LEASING CLASSIC

LEASING CLASSIC

Oferta Leasing Classic dla pojazdów marki Land Rover została stworzona z myślą o przedsiębiorcach, którzy cenią sobie połączenie prestiżu i najwyższej jakości wykonania samochodu z elastycznym finansowaniem dostosowanym do ich potrzeb.
LEASING TO GO

LEASING TO GO

Leasing To Go z gwarantowanym odkupem pojazdu Land Rovera to wymarzone rozwiązanie dla firm, które chcą regularnie wymieniać swój samochód marki Land Rover na nowy.
Zrozumieć finanse

Zrozumieć finanse

Chcesz dołączyć do grona zadowolonych użytkowników samochodów marki Land Rover i nie wiesz którą formę finansowania wybrać? Przygotowaliśmy opisy produktów finansowych z naszej oferty według potrzeb i oczekiwań

UBEZPIECZENIA

Wybierz nasze ubezpieczenie

UBEZPIECZENIE KOMUNIKACYJNE

UBEZPIECZENIE KOMUNIKACYJNE

Land Rover wraz z partnerami ubezpieczeniowymi przygotował wyjątkową ofertę w postaci Ubezpieczenia komunikacyjnego w wariantach OC/AC/NNW, które pozwala zabezpieczyć się przed finansowymi konsekwencjami zdarzeń będących udziałem Twojego pojazdu.
UBEZPIECZENIE KOSZTÓW NAPRAWY

UBEZPIECZENIE KOSZTÓW NAPRAWY

Land Rover wraz z partnerami ubezpieczeniowymi przygotował bezkonkurencyjną ofertę w postaci Ubezpieczenia Kosztów Napraw, które ma na celu pokrycie wszystkich koniecznych wydatków na naprawę pojazdu w razie jego awarii po zakończeniu fabrycznej, 3 letniej gwaracji pojazdu. Dzięki temu Twój Land Rover będzie Ci służyć nieprzerwanie, będąc zawsze gotowym do drogi.
UBEZPIECZENIE GAP

UBEZPIECZENIE GAP

Land Rover we współpracy z partnerami ubezpieczeniowymi przygotował wyjątkową ofertę w postaci produktu pozwalającego zabezpieczyć pełną wartość Twojego pojazdu w przypadku zaistnienia szkody całkowitej lub kradzieży. Ubezpieczenie GAP jest już dostępne w ramach naszej ofery ubezpieczeniowej.
UBEZPIECZENIE KOSZTÓW NAPRAW „SERVICE2SERVICE”

UBEZPIECZENIE KOSZTÓW NAPRAW „SERVICE2SERVICE”

Wraz z partnerami ubezpieczeniowymi Land Rover przygotował produkt w postaci Ubezpieczenia Kosztów Napraw, który jest dedykowany dla pojazdów Land Rover niebędących na gwarancji producenta. Ubezpieczanie ma na celu pokrycie wydatków na naprawę pojazdu w razie awarii. Dzięki temu samochód będzie Ci służyć przez długi czas, nie generując dodatkowych kosztów.