UBEZPIECZENIE KOSZTÓW NAPRAW „SERVICE2SERVICE”

Oferta Ubezpieczenia Kosztów Napraw „SERVICE2SERVICE”
Ubezpieczenie Kosztów Napraw „SERVICE2SERVICE” stworzyliśmy z myślą o pojazdach, które nie są objęte gwarancją producenta. Jeśli zależy Ci na obniżeniu kosztów użytkowania auta po upływie gwarancji producenckiej, to zabezpiecz się przed dodatkowymi kosztami napraw i wykup nasze ubezpieczenie.
Ubezpieczenie Kosztów Napraw

JAK TO DZIAŁA?

Oferta Ubezpieczenia Kosztów Napraw „SERVICE2SERVICE” dotyczy pojazdów Land Rover niebędących na gwarancji producenta, które na dzień wykupienia polisy nie przekroczyły wieku 7 lat, mają przebieg nie większy niż 150.000 km, a ich wartość nie przekracza 800.000 PLN.

Ubezpieczenie Kosztów Napraw dla pojazdów niebędących na gwarancji producenta

Suma ubezpieczenia wynosi 50 000 PLN na jedno i wszystkie zdarzenia w okresie ubezpieczenia. Umowę ubezpieczenia zawiera się na okres 12 miesięcy lub 34.000 km - w zależności który z tych terminów upłynie jako pierwszy.

Program ubezpieczenia może objąć pojazdy marki Land Rover, które:
  • Nie mają gwarancji producenta
  • Swoją pierwszą rejestracje miały nie później niż 84 miesiące temu
  • Na dzień wykupienia polisy mają przebieg mniejszy niż 150 000 kilometrów

Ochrona ubezpieczeniowa obejmuje szkody powstałe w wyniku awarii elementów lub zespołów pojazdu wchodzących w skład fabrycznie oryginalnego wyposażenia pojazdu, lub części zamiennych zatwierdzonych przez producenta, objętych zakresem ubezpieczenia. Celem zapewnienia jak najwyższej jakości usług, ochrona ubezpieczeniowa rozpoczyna się po 30 dniach karencji, podczas której Zakład Ubezpieczeń we współpracy z ASO może przeprowadzić dodatkową kontrolę techniczną ubezpieczonego pojazdu.

Ubezpieczenie „SERVICE2SERVICE” może być zakupione w ASO Land Rover. Przed wystawieniem polisy wymagana jest kontrola stanu technicznego pojazdu, potwierdzona checklistą, którą wraz z wydrukiem z diagnostyki błędów należy podpiąć w systemie sprzedażowym.
Oferta Ubezpieczenia Kosztów Napraw „SERVICE2SERVICE”

KORZYŚCI

  • Klarowne warunki po gwarancyjnego ubezpieczenia pojazdu
  • Bezgotówkowa naprawa powstałych szkód w ASO Land Rover
  • Zaawansowana diagnostyka pojazdu i gwarancja oryginalnych części zamiennych
  • Szeroki zakres ubezpieczenia
  • Zwiększająca wartość pojazdu, możliwość przeniesienia gwarancji na nowego właściciela
Oferta Ubezpieczenia Kosztów Napraw „SERVICE2SERVICE”

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Dowiedz się więcej o możliwościach , które daje nasz produkt.
Wypełnij formularz, a wybrany dealer skontaktuje się z Tobą, by odpowiedzieć na Twoje pytania.

Administratorem danych osobowych osób korzystających z niniejszej strony internetowej jest Inchcape JLR Poland sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Łopuszańska 38 B, 02-232 Warszawa.

 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Jaguar i Land Rover (komunikatów marketingowych oraz informacji dotyczących bezpieczeństwa i komfortu użytkowania pojazdów) przez: Producenta pojazdów, którym jest Jaguar Land Rover Limited z siedzibą w Coventry w Wielkiej Brytanii, ich Generalnego Importera, którym jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. oraz przez Dealerów sieci dealerskiej Jaguar Land Rover w Polsce, na telekomunikacyjne urządzenia końcowe z których korzystam:

Dane osobowe będą przetwarzane przez Inchcape JLR Poland sp. z o. o. w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie uzasadnionego interesu spółki Inchcape JLR Poland sp. z o. o., do czasu wyrażenia sprzeciwu lub wycofania zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności