ZROZUMIEĆ FINANSE

ZROZUMIEĆ FINANSE
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów Land Rover i trendom na rynku motoryzacyjnym, oferujemy takie formy finansowania, jak leasing, kredyt i wynajem długoterminowy. Jeżeli cenisz sobie atrakcyjną niską ratę i chcesz wymieniać po zakończeniu umowy samochód na nowy i nie martwić się jego dalszą odsprzedażą, mamy przygotowane dla Ciebie takie produkty, jak Leasing To Go i Kredyt To Go. Jeżeli chcesz po zakończeniu umowy finansowany pojazd wykupić i mieć na własność, wybierasz takie produkty, jak Leasing Classic i Kredyt Classic. Jeżeli cenisz sobie czas i nie chcesz ponosić dodatkowych wydatków związanych z korzystaniem z samochodu, mamy dla Ciebie produkty Full Service for Business i Full Service for You.
Leasing Classic i Kredyt Classic

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą

W swojej ofercie mamy dla Ciebie takie produkty, jak Leasing Classic, Leasing To Go i Full Service for Business.
  • Leasing Classic pasuje idealnie, jeżeli chcesz sfinansować zakup pojazdu i wykupić przedmiot leasingu po zakończeniu umowy. Deklarujesz wpłatę własną do 45% wartości pojazdu, okres oraz masz możliwość wyboru kwoty wykupu pojazdu po zakończeniu umowy, która również stanowi do 45% wartości pojazdu.
  • Jeżeli chciałbyś tylko kwotę wykorzystania pojazdu, to idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie Leasing To Go. Deklarujesz wpłatę własną, okres finansowania pojazdu oraz przebieg, a dealer na podstawie tych parametrów przedstawi wartość gwarantowaną po zakończeniu umowy. Leasing To Go posiada atrakcyjniejszą ratę niż Leasing Classic, ponieważ nie spłacasz całości wartości auta, a tylko część, z której korzystasz. W trakcie umowy spłacasz tylko korzystanie z pojazdu. Leasing To Go ma bardzo elastyczne formy zakończenia. Możesz wymienić pojazd na nowy, zwrócić pojazd po zakończeniu lub rozłożyć wartość końcową na miesięczne raty.
  • Full Service for Business jest produktem skierowanym do przedsiębiorców, którzy chcą korzystać z pojazdu i mieć w jednej racie ubezpieczenie, assistance, pakiety serwisowe oraz serwis opon. Musisz określić długość okresu użytkowania i przebieg, a dostaniesz ofertę z miesięczną ratą na okres wynajmu długoterminowego, zawierającą dodatkowe koszty użytkowania pojazdu. Po zakończeniu okresu wynajmu zwracasz pojazd i nie przejmujesz się jego dalszą odsprzedażą. Możesz również poprosić o ofertę odkupu auta.
Leasing Classic, Leasing To Go i Full Service for Business.

JEŻELI JESTEŚ KLIENTEM INDYWIDUALNYM/KONSUMENTEM

Mamy takie propozycje produktów finansowych, jak Kredyty Classic, Kredyt To Go i Full Service for You.
  • Kredyt Classic jest idealnym narzędziem do sfinansowania zakupu Twojego Land Rovera, jeżeli na końcu chciałbyś mieć ten samochód na własność. Musisz określić okres finansowania i wpłatę własną, a dostaniesz atrakcyjną ofertę kredytową. Po zakończeniu umowy kredytowej samochód przechodzi na Twoją własność.
  • Kredyt To Go jest to produkt finansowy, który jest przygotowany dla osób, które by chciały spłacać tylko część pojazdu, z której korzystają . Musisz określić wpłatę własną, przebieg i okres kredytowania pojazdu, a dostaniesz atrakcyjną miesięczną ratę. Po zakończeniu umowy wymieniasz pojazd na nowy, rozkładasz pozostałą wartość końcową na miesięczne raty albo zwracasz pojazd.
  • Full Service for You to produkt dla osób, które chcą mieć wszystkie koszty związane z korzystaniem pojazdu w jednej miesięcznej racie. Miesięczna rata zawiera koszt wykorzystania pojazdu, ubezpieczenie i assistance, pakiety serwisowe oraz serwis opon. Określ okres wynajmu samochodu oraz przebieg, a dostaniesz ofertę z miesięczną ratą, zawierającą wszystkie wymienione wyżej koszty. Na końcu wynajmu zwracasz pojazd i nie martwisz się dalszą jego odsprzedażą, również możesz poprosić o ofertę odkupu pojazdu.
Kredyty Classic, Kredyt To Go i Full Service for You.

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Dowiedz się więcej o możliwościach , które daje nasz produkt.
Wypełnij formularz, a wybrany dealer skontaktuje się z Tobą, by odpowiedzieć na Twoje pytania.

Administratorem danych osobowych osób korzystających z niniejszej strony internetowej jest Inchcape JLR Poland sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Łopuszańska 38 B, 02-232 Warszawa.

 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Jaguar i Land Rover (komunikatów marketingowych oraz informacji dotyczących bezpieczeństwa i komfortu użytkowania pojazdów) przez: Producenta pojazdów, którym jest Jaguar Land Rover Limited z siedzibą w Coventry w Wielkiej Brytanii, ich Generalnego Importera, którym jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. oraz przez Dealerów sieci dealerskiej Jaguar Land Rover w Polsce, na telekomunikacyjne urządzenia końcowe z których korzystam:

Dane osobowe będą przetwarzane przez Inchcape JLR Poland sp. z o. o. w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie uzasadnionego interesu spółki Inchcape JLR Poland sp. z o. o., do czasu wyrażenia sprzeciwu lub wycofania zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności