LAND ROVER INCONTROL
CZYM JEST SYSTEM LAND ROVER INCONTROL?
Pracujący pod kontrolą wielordzeniowego procesora Intel oraz za pośrednictwem sieci Ethernet o wysokiej przepustowości i z użyciem ekranu dotykowego, działający na zasadzie tabletu system InControl między innymi pozwala na precyzyjną nawigację, zapewnia łączność i rozrywkę, i w razie potrzeby wzywa koniecznej pomocy. Funkcje zdalne za pośrednictwem smartfona łączą użytkownika z jego Land Roverem znajdującym się w dowolnym miejscu na świecie. Asystent kierowcy pozwala użytkownikowi na niezakłóconą radość z jazdy jego Jaguarem, bez względu na to czy właśnie parkuje się w wielkim mieście, czy jedzie prostą drogą.
ODKRYJ SYSTEM LAND ROVER INCONTROL
PODRĘCZNIK UŻYTKOWNIKA LAND ROVER INCONTROL
Wszystko czego potrzebujesz aby w pełni cieszyć się funkcjonalnością systemu Land Rover InControl aplikacje od nawigacji, rozrywki, zabezpieczeń i wiele więcej.
ODKRYJ PODRĘCZNIK UŻYTKOWNIKA
POMOC LAND ROVER INCONTROL
STRONA MÓJ LAND ROVER INCONTROL
Zarejestruj i zaloguj się na stronie Mój Land Rover InControl aby dopasować funkcjonalność systemu InControl do swoich potrzeb.
ODWIEDŹ STRONĘ MÓJ LAND ROVER INCONTROL
POMOC LAND ROVER INCONTROL
W celu uzyskania więcej informacji o systemie Land Rover InControl zapraszamy do kontaktu z wybranym autoryzowanym dilerem Land Rover.
LISTA DILERÓW
ZASADY I WARUNKI
Zapoznaj się z zasadami i warunkami Land Rover InControl oraz polityką prywatności.
POKAŻ ZASADY I WARUNKI ORAZ POLITYKĘ PRYWATNOŚCI
ZASADY I WARUNKI
Należy zapoznać się z zasadami i warunkami użytkowania Systemu Land Rover InControl oraz informacjami dotyczącymi ochrony danych.
Bądź na bieżąco
Zapisz się do newslettera aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami.
Konfigurator
Wykorzystaj nasz konfigurator aby stworzyć swój idealny samochód
Znajdź Dilera
Znajdź lokalnego przedstawiciela marki Land Rover, który pomoże w rejestracji konta InControl