CZYM JEST SYSTEM INCONTROL?

TO ZAAWANSOWNA TECHNOLOGIA ŁĄCZĄCA CIEBIE I SAMOCHÓD Z OTACZAJĄCYM ŚWIATEM
OBEJRZYJ FILM
POWRÓT DO LAND ROVER INCONTROL

udg8YZIEnZM

Piękny ekran dotykowy o przekątnej 10-cali z niesamowicie wyraźną grafiką, oraz przyciskami obsługuje się tak samo intuicyjnie jak iPad.

TOPGEAR

 • SZYBKA, INTUICYJNA OBSŁUGA I RESPONSYWNY EKRAN DOTYKOWY

  W centrum systemu InControl marki Land Rover znajduje się wielo-rdzeniowy procesor Intel z siecią ethernet obsługiwaną za pomocą ekranu dotykowego tak samo jak w tablecie.

 • MIEJ DOSTĘP DO SWOJEGO SAMOCHODU W KAŻDYM MIEJSCU I W KAŻDEJ SYTUACJI

  Aplikacja Remote pozwala na sprawdzenie podstawowych funkcji pojazdu na ekranie Twojego smartfona gdziekolwiek jesteś - od sprawdzenia poziomu paliwa aż po otwieranie/zamykanie okien.

 • NAJLEPSZA W KLASIE NAWIGACJA SAMOCHODOWA

  Dzięki systemowi nawigacji dotrzesz do każdego miejsca łatwo i bezpiecznie dzięki wskazówkom głosowym, zbliżeniom skrzyżowań oraz mapom 3D.

 • KIERUJ I PARKUJ BEZSTRESOWO

  Dzięki szerokiej gamie funkcji wspomagających kierowcę skupiasz się na przyjemności prowadzenia pojazdu bez względu na to czy parkujesz w centrum miasta czy udajesz się w długą podróż na drugi koniec kraju.

INCONTROL INFOTAINMENT

Nasz najbardziej zaawansowany pokładowy system rozrywki zapewnia miłe spędzanie czasu, podczas gdy system nawigacyjny zabiera użytkownika tam, gdzie potrzebuje się dostać - od drzwi do drzwi. Powstałe, by uczynić jazdę bezpieczniejszą i przyjemniejszą, ekrany Touch i Touch Pro zapewniają najbardziej jak dotychczas zaawansowane samochodowe systemy infotainment. Należy podłączyć swój smartfon, żeby także korzystać z aplikacji.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
OBEJRZYJ FILM

yt:udg8YZIEnZM
SYSTEM AUDIO MERIDIAN™

Można cieszyć się ulubioną muzyką z największą dotychczasową przejrzystością i precyzją, dzięki doskonałej technologii samochodowej firmy Meridian. Dostępne są 3 systemy audio firmy Meridian. Meridian Sound System dostępny jest w pakietach Touch lub Touch Pro; Meridian Surround Sound System dostępny jest w pakiecie Touch Pro oraz Meridian Signature Sound System oferuje największą przyjemność doznań.

ŁĄCZNOŚĆ INCONTROL

I kierowca i każdy z pasażerów Land Rovera łatwo połączy się z pakietami Connect i Connect Pro, uzyskując bezproblemowe działanie. Użytkownik kontroluje swego Land Rovera nawet na odległość przy wykorzystaniu systemów Remote Essentials i Remote Premium. W przypadku ich wybrania, opcje Protect and Secure Tracker zapewniają wyższe bezpieczeństwo zarówno samemu użytkownikowi Land Rovera, jak i jego pojazdowi.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
OBEJRZYJ FILM

yt:il95_aRTnTQ
ASYSTENT KIEROWCY INCONTROL

Zapewniający wewnętrzny spokój, Asystent Kierowcy InControl umożliwia bezpieczne podróżowanie. Zminimalizuj ryzyko obić i obtarć samochodu podczas parkowania w ciasnych miejscach dzięki Asystentowi Parkowania. Doświadcz intuicyjnych funkcji wspomagajacych jazdę, które nie tylko pozwolą Ci skupić się całkowicie na prowadzeniu samochodu lecz także będą Cię ostrzegać o niebezpieczeństwach na drodze, a nawet wykrywać poziom zmęczenia podczas długiej podróży.
Dowiedz się więcej
Obejrzyj film

yt:Fu5KSK8gEZ0

*System Touch Pro Duo dostępny wyłacznie z modelu Range Rover Velar.


Podczas wprowadzania systemu InControl poszczególne opisywane cechy mogą stanowić wyposażenie opcjonalne i/ lub być zależne od danego rynku lub zastosowanej jednostki napędowej. Należy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą samochodów marki Jaguar w celu ustalenia dostępności i pełnych zasad i warunków obowiązujących w kraju użytkownika. Niektóre z funkcji wymagają odpowiedniej karty SIM z towarzyszącą jej właściwą umową na transmisję danych, która wymagać może przedłużenia po upływie wstępnego okresu, na jaką została początkowo zawarta. Łączność z siecią mobilną może być niemożliwa w niektórych lokalizacjach.

ZASADY I WARUNKI
Należy zapoznać się z zasadami i warunkami użytkowania Systemu Land Rover InControl oraz informacjami dotyczącymi ochrony danych.
Bądź na bieżąco
Zapisz się do newslettera aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami.
Konfigurator
Wykorzystaj nasz konfigurator aby stworzyć swój idealny samochód
Znajdź Dilera
Znajdź lokalnego przedstawiciela marki Land Rover, który pomoże w rejestracji konta InControl