Hybrydy z silnikiem Diesla

Poznaj dynamiczne i oszczędne SUV-y z napędem hybrydowym mild-hybrid z silnikiem Diesla.
Wypróbuj jeden z modeli z napędem MHEV

SPRAWDŹ SUV-Y LAND ROVERA Z NAPĘDEM HYBRYDOWYM MILD-HYBRID Z SILNIKIEM DIESLA

Oszczędne, proekologiczne i dynamiczne SUV-y Land Rovera są na wyciągnięcie ręki. Teraz dzięki hybrydowemu napędowi mild-hybrid z silnikiem Diesla (MHEV) są jeszcze bardziej przyjazne środowisku i utrzymują niski poziom emisyjności, nie tracąc przy tym nic ze swoich walorów terenowych. Szczególną zaletą pojazdów z układem MHEV jest ich wygoda, ponieważ nie wymagają zewnętrznego doładowywania.
Ponadto niezawodnie łączą zalety tradycyjnych silników spalinowych z niższym poziomem zużycia paliwa oraz emisji CO2. To brzmi jak wymarzone połączenie.

Wybierz dla siebie idealną miękką hybrydę z silnikiem Diesla

Land Rover Discovery Sport

Land Rover Discovery Sport

Poznaj moc wszechstronności z napędem MHEV
 • Dwa warianty napędu MHEV z czterocylindrowymi silnikami Diesla – D 165 o mocy 163 KM i D 200 o mocy 204 KM
 • Niskie zużycie paliwa w mieście i w terenie
 • Wygodny, praktyczny i funkcjonalny SUV premium dla 7‑osobowej rodziny
 • Niezawodny w trudnych warunkach terenowych
Pobierz szczegółową specyfikację i cennik Umów się na jazdę próbną
Range Rover Velar hybryda diesel

Range Rover Velar

Poznaj moc ekskluzywności z napędem MHEV
 • Dwa warianty napędu MHEV z silnikami Diesla – czterocylindrowym D 200 o mocy 204 KM i sześciocylindrowym D 300 o mocy 300 KM
 • Luksus i wszechstronność dynamicznej jazdy
 • Awangardowy design i wyrafinowane wzornictwo
 • Niezrównany komfort podróżowania
Pobierz szczegółową specyfikację i cennik Umów się na jazdę próbną
Landrover Defender - hybryda z dieslem

Land Rover Defender

Poznaj moc niezłomności z napędem MHEV
 • Trzy warianty napędu MHEV z sześciocylindrowymi silnikami Diesla o pojemności 3 litrów i mocy 200, 250 i 300 KM
 • Silniki o wysokim momencie obrotowym dostosowane do wymagającej jazdy terenowej
 • Dwustopniowa przekładnia redukcyjna
 • Ekstremalna wytrzymałość i niezrównane właściwości jezdne
Pobierz szczegółową specyfikację i cennik Umów się na jazdę próbną

Hybrydy mild-hybrid z silnikiem Diesla przekraczają wszelkie oczekiwania

Technologia

Technologia

Nasze samochody o hybrydowym napędzie mild-hybrid z silnikiem Diesla wyposażone są w doskonałej jakości system multimedialny Pivi Pro. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi z ekranem dotykowym umożliwia on sprawne zarządzanie licznymi funkcjonalnościami SUV-ów, a tym samym podnosi poziom komfortu i bezpieczeństwa podróżowania. 
Możliwości terenowe

Możliwości terenowe

Modele Land Rovera z napędem hybrydowym mild-hybrid z silnikiem Diesla posiadają legendarny napęd na cztery koła pozwalający efektywnie wykorzystać w terenie wysoki moment obrotowy układu MHEV. Dzięki temu każdy z nich jest zawsze gotowy sprostać nawet najbardziej wymagającym warunkom jazdy.
Zwiększony zasięg

Zwiększony zasięg

Samochody hybrydowe Land Rovera z silnikiem Diesla (MHEV) są bardziej ekologiczne i wydajniejsze od tych napędzanych tradycyjnymi jednostkami spalinowymi. Nasze SUV-y charakteryzują się niskim zużyciem paliwa, co ma wpływ na zwiększenie ich zasięgu, zarówno w codziennym użytkowaniu, jak i na bezdrożach.
Codzienna wszechstronność

Codzienna wszechstronność

SUV-y Land Rovera z napędem hybrydowym mild-hybrid z silnikiem Diesla są pełne inteligentnych i intuicyjnych rozwiązań, które wspierają użytkowników w krótkich i dłuższych wyprawach. Funkcjonalne schowki, duża powierzchnia bagażowa oraz imponujące możliwości ustawienia wnętrza pozwalają na wygodne podróżowanie, również w większym gronie.

*Niektóre z opisywanych funkcji mogą być wyposażeniem opcjonalnym, dostępnym za dopłatą. Szczegóły u autoryzowanych dealerów.

umów się na jazdę testową

Aby umówić się na niezobowiązującą jazdę próbną jednym z samochodów Landrover wyposażonych w napęd mild hybird, wypełnij poniższy formularz. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą i umówi dogodny dla Ciebie termin.

Administratorem danych osobowych osób korzystających z niniejszej strony internetowej jest Inchcape JLR Poland sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Łopuszańska 38 B, 02-232 Warszawa.

 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Jaguar i Land Rover (komunikatów marketingowych oraz informacji dotyczących bezpieczeństwa i komfortu użytkowania pojazdów) przez: Producenta pojazdów, którym jest Jaguar Land Rover Limited z siedzibą w Coventry w Wielkiej Brytanii, ich Generalnego Importera, którym jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. oraz przez Dealerów sieci dealerskiej Jaguar Land Rover w Polsce, na telekomunikacyjne urządzenia końcowe z których korzystam:

Dane osobowe będą przetwarzane przez Inchcape JLR Poland sp. z o. o. w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie uzasadnionego interesu spółki Inchcape JLR Poland sp. z o. o., do czasu wyrażenia sprzeciwu lub wycofania zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności