DEFENDER 130

DEFENDER 130

PRZESTRZEŃ DO RZECZY WIELKICH
ZOBACZ FILM

DESIGN NADWOZIA

Od razu rozpoznawalna sylwetka podkreślona doskonałym projektem nadwozia. Defender 130 łączy formę i funkcjonalność, dzięki czemu pozostawia innych w cieniu.

WYRAZISTY WYGLĄD

Nie sposób go przegapić, ponieważ mierzy aż 5358 mm od przodu do koła zapasowego. Władczy wygląd przykuwa uwagę w terenie i na drodze. Defender 130 to optymalne połączenie przestrzeni i możliwości.

PRZESTRONNOŚĆ

Dzięki przesuwnemu dachowi panoramicznemu pierwsze dwa rzędy foteli są skąpane w naturalnym świetle, a dodatkowy szklany dach – tylko w modelu Defender 130 – zapewnia pasażerom w trzecim rzędzie takie same wrażenia jak na pozostałych miejscach w tym samochodzie.

EKSKLUZYWNE ELEMENTY WIZUALNE

Wszystko w modelu Defender 130 – od przemyślanej sylwetki po oszczędne, wyrafinowane powierzchnie – emanuje spokojem i pewnością siebie. Osłona koła zapasowego w kolorze nadwozia podkreśla spójne i zdecydowane walory estetyczne.

WYSTRÓJ WNĘTRZA

Dzięki trzeciemu rzędowi siedzeń Defender 130 zapewnia najlepszą w swojej klasie przestrzeń dla maksymalnie ośmiu pasażerów. Niepowtarzalne detale we wnętrzu uwydatniają charakter samochodu.

SZCZEGÓŁY DESIGNU

SZCZEGÓŁY DESIGNU

Niewiarygodnie przestronne wnętrze Defendera 130 to przemyślany, najwyższej klasy projekt z takimi akcentami, jak detale w kolorze Noble Chrome i drewniana okleina.
EKRAN DOTYKOWY O PRZEKĄTNEJ 11,4 CALA

EKRAN DOTYKOWY O PRZEKĄTNEJ 11,4 CALA

Na wyposażeniu ekran dotykowy o przekątnej 11,4 cala. Na dużym zakrzywionym ekranie z jaśniejszym interfejsem widoczny jest większy odcinek trasy podczas nawigacji.
LUKSUSOWE SKÓRY

LUKSUSOWE SKÓRY

Dostępnych jest wiele opcji, które wzbogacą wnętrze Defendera 130, w tym perforowana skóra Windsor w kolorze Vintage Tan i Light Oyster.

KOMFORT I WYGODA

Niezależnie od tego, dokąd i z kim jedziesz, każdą podróż możesz odbyć naprawdę po swojemu.

WYGODA W TRZECIM RZĘDZIE FOTELI

WYGODA W TRZECIM RZĘDZIE FOTELI

Gdy chodzi o komfort, na żadnym z miejsc w Defenderze 130 kompromis nie wchodzi w grę. Pasażerowie w trzecim rzędzie mają zapewnioną najlepszą w tej klasie szerokość siedziska i przestrzeni na nogi, a także uchwyty na kubki, podłokietniki i porty ładowania USB-C.
WYPOSAŻENIE STANDARDOWE

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE

Standardowe wewnętrzne wyposażenie Defendera 130 obejmuje wiele elementów uprzyjemniających podróżowanie, takich jak ekran dotykowy o przekątnej 11,4 cala, konsola środkowa, dywaniki i luksusowa, wyłożona wykładziną przestrzeń ładunkowa.
KLIMATYZACJA CZTEROSTREFOWA

KLIMATYZACJA CZTEROSTREFOWA

Klimatyzacja trójstrefowa zapewnia ogrzewanie i chłodzenie we wszystkich trzech strefach, natomiast klimatyzacja czterostrefowa pozwala na niezależne regulowanie parametrów we wszystkich trzech rzędach siedzeń.
PRAKTYCZNA PRZESTRZEŃ ŁADUNKOWA

PRAKTYCZNA PRZESTRZEŃ ŁADUNKOWA

Nawet jeśli używane są trzy rzędy siedzeń, w Defenderze 130 pozostaje miejsce na bagaż. Gdy trzeba załadować więcej rzeczy, po złożeniu trzeciego rzędu do wykorzystania jest przestrzeń ładunkowa o pojemności aż 1232 litrów*.

OPCJE PAKIETÓW

Nasza gama pakietów stylizacji nadwozia pozwoli Ci jeszcze bardziej spersonalizować swojego Defendera.

PAKIETY STYLIZACJI NADWOZIA

PAKIETY STYLIZACJI NADWOZIA

Defender 130 może być w dużym stopniu dostosowany do konkretnych wymagań. Dostępne są między innymi cztery pakiety stylizacji nadwozia:
– Pakiet Black – Pakiet Bright – Rozszerzony pakiet Black – Rozszerzony pakiet Bright
Skorzystaj z konfiguratora, aby stworzyć swojego idealnego Defendera 130.
STWÓRZ WŁASNY EGZEMPLARZ

PAKIETY AKCESORIÓW

Nieskończone możliwości. Aby dostosować samochód do swoich potrzeb, wybierz jeden z czterech poniższych pakietów.

PAKIET EKSPLORATORA

PAKIET EKSPLORATORA

Przecieraj nowe szlaki w każdym terenie. Defender z Pakietem Eksploratora przeciwstawia się konwencjom i zdobywa nieznane terytoria.
PAKIET POSZUKIWACZA PRZYGÓD

PAKIET POSZUKIWACZA PRZYGÓD

Zabierz swoje pasje w nowe miejsca. Defender z Pakietem Poszukiwacza Przygód pozwoli Ci zjechać z utartych szlaków i doświadczyć natury.
PAKIET TERENOWY

PAKIET TERENOWY

Przygotuj się na survival. Defender z Pakietem Terenowym da sobie radę z każdym żywiołem i sprawi, że wszystkie podróże pozostaną w Twojej pamięci.
PAKIET MIEJSKI

PAKIET MIEJSKI

Misja w miejskiej dżungli. Defender z Pakietem Miejskim zwraca powszechną uwagę na przedmieściach, emanując pewnością siebie i spokojem.

POMÓŻ MI WYBRAĆ

Odpowiedz na trzy pytania, by znaleźć idealny zestaw akcesorii dla twojego Defendera.
ZACZNIJ

NIE PRZESTAWAJ ODKRYWAĆ

LAND ROVER DEFENDER – MODELE

LAND ROVER DEFENDER – MODELE

Zobacz pełną gamę modeli.
SPECYFIKACJE

SPECYFIKACJE

Zobacz fakty i liczby.
GALERIA

GALERIA

Maksymalna dbałość o szczegóły zawsze była podstawą naszych pojazdów.

*Pojemność mierzona na mokro – przez symulację wypełnienia przestrzeni ładunkowej cieczą.