LAND ROVER DEFENDER

OPCJE I AKCESORIA


PAKIETY STYLIZACJI NADWOZIA

Nasza gama pakietów stylizacji nadwozia pozwoli Ci jeszcze bardziej spersonalizować swojego Defendera.

PAKIET BRIGHT

Wzbogać swojego Defendera o akcenty w kolorze Noble Chrome w postaci przedniej i tylnej osłony pod zderzakiem oraz o atrapę chłodnicy i plakietkę w kolorze Ceres Silver.
PAKIET BRIGHT
ROZSZERZONY PAKIET BRIGHT
PAKIET BLACK
ROZSZERZONY PAKIET BLACK

OPCJE STYLIZACJI NADWOZIA

Stwórz całkiem własnego Defendera.

12 INSPIRUJĄCYCH WYBORÓW

12 dostępnych kolorów lakieru*, w tym Pangea Green i Gondwana Stone inspirowane dawnymi superkontynentami. Pozostałe dostępne kolory to Sedona Red, Lantau Bronze, Fuji White, Hakuba Silver, Eiger Grey, Santorini Black, Tasman Blue, Yulong White, Silicon Silver i Carpathian Grey.

*Nie wszystkie opcje zostały pokazane. Zależne od modelu.

OPCJE DACHU

OPCJE DACHU

Czego potrzebujesz w trakcie przygody? Do wyboru jest dach pełny, składany dach z tkaniny i przesuwny dach panoramiczny.
OPCJE KÓŁ

OPCJE KÓŁ

Do wyboru jest 15 opcji kół w czterech rozmiarach: 18, 19, 20 i 22 cale. W tym niepowstrzymane 18-calowe koła stalowe w kolorze Gloss White.

PAKIETY AKCESORIÓW

Nieskończone możliwości. Cały świat na Twoich warunkach.

OPCJE PAKIETÓW

OPCJE PAKIETÓW

Poszerz możliwości Defendera w terenie, wybierając jeden z czterech pakietów akcesoriów zoptymalizowanych pod kątem Twojego stylu życia i zaprojektowanych z myślą o Twoich przygodach.
POZNAJ DOSTĘPNE PAKIETY AKCESORIÓW

BEZPIECZEŃSTWO I SYSTEMY WSPOMAGAJĄCE KIEROWCĘ

Nasza gama funkcji wspomagających jazdę i parkowanie została zaprojektowana tak, aby każda podróż była równie bezpieczna, co przyjemna.

SYSTEMY WSPOMAGAJĄCE KIEROWCĘ

SYSTEMY WSPOMAGAJĄCE KIEROWCĘ


Jeszcze większe bezpieczeństwo i wygodę podczas prowadzenia Defendera zapewnia gama funkcji wspomagających kierowcę – dostępnych w pakiecie asystenta martwego punktu, pakiecie systemów wspomagających kierowcę i z kamerą otoczenia 3D.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

PERSONALIZACJA

Cały świat na Twoich warunkach. Możesz w pełni spersonalizować swojego Defendera, aby dostosować go do swojego stylu życia.

NADWOZIE

Zwiększ możliwości i trwałość oraz atrakcyjność wyglądu swojego Defendera. Zewnętrzne akcesoria obejmują stałe stopnie boczne i matowoczarną naklejkę na masce silnika.
NADWOZIE
PRZEWOŻENIE BAGAŻU
HOLOWANIE
PAKIETY DLA ZWIERZĄT

KOLEKCJA LIFESTYLE

Nasza kolekcja Above and Beyond obejmuje odzież techniczną i sprzęt. Każdy produkt odzwierciedla charakter Defendera.

NIE PRZESTAWAJ ODKRYWAĆ

SPECYFIKACJE

SPECYFIKACJE

Zobacz fakty i liczby.
ACCESSORY PACKS

ACCESSORY PACKS

Do wyboru są cztery pakiety.
GALERIA

GALERIA

Maksymalna dbałość o szczegóły zawsze była podstawą naszych pojazdów.

** Po zamontowaniu w modelu 110 i 130 z oponami terenowymi. Niedostępne w modelach Defender V8. Modele Defender V8 nie mają możliwości dynamicznego obciążania dachu.

Wyposażenie opcjonalne i jego dostępność mogą się różnić w zależności od specyfikacji pojazdu (modelu i konkretnego układu napędowego) lub też mogą wymagać zainstalowania wyposażenia dodatkowego. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z lokalnym dealerem lub skonfiguruj swój pojazd online.

Kierowcy powinni korzystać z funkcji technologicznych pojazdu tylko wówczas, gdy jest to bezpieczne. Kierowcy muszą przez cały czas utrzymywać pełną kontrolę nad pojazdem.