Nowy Land Rover Discovery


NAJBARDZIEJ WSZECHSTRONNY, 7-OSOBOWY SUV KLASY PREMIUM
JAZDA TESTOWA POBIERZ CENNIK I KATALOG

SAMOCHODY DOSTĘPNE W SALONIE

KLUCZOWE ELEMENTY

DESIGN

DESIGN

Najwyższej klasy design, z obniżoną i szerszą sylwetką.
OBEJRZYJ FILM
Wszechstronność

Wszechstronność

Nowy Discovery przenosi wszechstronność na nowy poziom.
OBEJRZYJ FILM
 MOŻLIWOŚCI TERENOWE

MOŻLIWOŚCI TERENOWE

Nowy Discovery jest idealny na rodzinne dni pełne przygód.
OBEJRZYJ FILM
 TECHNOLOGIA POKŁADOWA

TECHNOLOGIA POKŁADOWA

Pivi Pro to jak dotąd nasz najbardziej zaawansowany system informacyjno-rozrywkowy.
OBEJRZYJ FILM

DESIGN

Kliknij, aby zobaczyć

WZORNICTWO NADWOZIA

Muskularny design modelu Discovery podkreśla jego niezwykłe możliwości. Typowy dla marki minimalizm i operowanie płaszczyznami przełamują charakterystyczne wzory diodowego oświetlenia i wyrazisty zarys tylnego pasa oraz przedniego zderzaka, szczególnie w wersji R-Dynamic.
Konfigurator

REFLEKTORY MATRIX LED


Nowoczesne reflektory diodowe ze światłami dziennymi o charakterystycznym dla tego modelu zarysie można wyposażyć w technologię Matrix LED. Zwiększa ona widoczność, przyczyniając się do poprawy bezpieczeństwa.
KONFIGURATOR ZOBACZ GALERIĘ
LAND ROVER DISCOVERY

LAND ROVER DISCOVERY

Niepowtarzalny i przemyślany projekt. Liczne subtelne i wyrafinowane udoskonalenia sprawiają, że wszechstronny Land Rover Discovery stał się jeszcze bardziej luksusowy.
ZOBACZ GALERIĘ
LAND ROVER DISCOVERY R‑DYNAMIC

LAND ROVER DISCOVERY R‑DYNAMIC

Land Rover Discovery R-Dynamic prezentuje fascynujące połączenie sportowego charakteru i wszechstronności. Z unikalnym designem zderzaków, obręczy kół i tylnymi światłami.
ZOBACZ GALERIĘ

Wszechstronność

7 FOTELI

258 litrów


Opcjonalny trzeci rząd siedzeń pozwala z łatwością pomieścić siedem dorosłych osób. Pokazana powyżej pojemność DIN (na mokro) odpowiada 172 litrom pojemności VDA (na sucho).

Objętość DIN to standard branżowy, który mierzy się, wypełniając przestrzeń ładunkową cieczą. Objętość VDA mierzy się za pomocą stałych bloczków (200 x 50 x 100 mm), pokazując ilość praktycznej przestrzeni w pojeździe.

7 PEŁNOWYMIAROWYCH FOTELI

7 PEŁNOWYMIAROWYCH FOTELI

Jeśli planujesz wycieczki z maksymalnie siedmioma osobami, czy to z przyjaciółmi, czy z dziećmi, nasz siedmioosobowy Land Rover Discovery oferuje idealne rozwiązanie na co dzień. A dzięki układowi stadionowemu i podgrzewanym siedzeniom we wszystkich rzędach każdy może cieszyć się widokiem na drogę w absolutnym komforcie.
PRAKTYCZNOŚĆ

PRAKTYCZNOŚĆ

Od kieszeni w drzwiach po ukryte schowki - w nowym Land Roverze Discovery jest miejsce na wszystko. Praktyczne funkcje, takie jak wiele punktów ładowania USB-C i możliwość konfiguracji foteli w drugim i trzecim rzędzie za naciśnięciem jednego przycisku, zapewniają niezrównaną elastyczność.
WYGODA

WYGODA

Land Rover Discovery oferuje szeroką gamę funkcji ułatwiających życie. Otwieraj i zamykaj pokrywę bagażnika, nawet gdy masz zajęte ręce, dzięki elektrycznej pokrywie bagażnika sterowanej gestem. Usiądź na elektrycznie sterowanej wewnętrznej klapie bagażnika do użytku na imprezach lub po prostu wykorzystaj ją do zmiany dzieciom zabłoconych butów.
BEZPIECZEŃSTWO

BEZPIECZEŃSTWO

Land Rover Discovery uzyskał pięciogwiazdkową ocenę bezpieczeństwa w testach Euro NCAP. Połączenie nawet pięciu punktów ISOFIX, szeregu funkcji wspomagających kierowcę, które ułatwiają jazdę i parkowanie, oraz do ośmiu poduszek powietrznych kierowcy i pasażera pomagają zapewnić bezpieczeństwo Twojej rodzinie.

MOŻLIWOŚCI TERENOWE

HYBRYDOWE UKŁADY NAPĘDOWE (MHEV)

Bardziej wydajny z mniejszą emisją CO2. Układy napędowe z technologią hybrydowa MHEV wykorzystują akumulator do zbierania, przechowywania i ponownego wykorzystania energii, która normalnie jest tracona podczas zwalniania. Układ dostępny z jednostkami D250, D300 i P360.

TECHNOLOGIA POKŁADOWA

Zawsze gotowy i zawsze włączony, Pivi Pro to nasz najbardziej intuicyjny system informacyjno-rozrywkowy. Standardowe funkcje obejmują:

- 11.4-calowy ekran dotykowy
- Radio cyfrowe DAB
- Udoskonalony interfejs 
- Apple CarPlay ® 1
- Android Auto ™ 2
- Aplikacja Remote 3

Dostępne są także funkcje premium:

- Szybki start
- Sztuczna inteligencja
- Zupełnie nowa inteligentna nawigacja4
- Mapy 2D i 3D z automatycznymi aktualizacjami
- Informacje o ruchu drogowym na żywo
AKTUALIZACJE OPROGRAMOWANIA

AKTUALIZACJE OPROGRAMOWANIA

Dzięki aktualizacji oprogramowania Twój pojazd zawsze posiada jego najnowszą wersję. System informacyjno-rozrywkowy pojazdu, systemy telematyczne i oprogramowanie modułów sterujących można aktualizować zdalnie, aby zapewnić ich optymalne działanie. Oznacza to, że Twój pojazd będzie się udoskonalał.
PAKIET ONLINE

PAKIET ONLINE

Pakiet Online6 oferuje dzięki wewnętrznej karcie SIM dodatkowe usługi internetowe, zapewniając:
- Nieograniczone zasoby strumieniowanych mediów
- Prognozy pogody
- Synchronizację kalendarza online
ŁADOWANIE BEZPRZEWODOWE

ŁADOWANIE BEZPRZEWODOWE

Opcjonalne bezprzewodowe ładowanie urządzeń wyposażone we wzmacniacz sygnału telefonu umożliwia ładowanie zgodnych smartfonów bez konieczności stosowania przewodów lub stacji dokującej. Telefon będzie korzystał w kabinie z anteny pojazdu, aby zapewnić lepszy sygnał i lepszą jakość połączenia.
SYSTEM OCZYSZCZANIA POWIETRZA W KABINIE Z FILTREM PM2,5

SYSTEM OCZYSZCZANIA POWIETRZA W KABINIE Z FILTREM PM2,5

Opcjonalny system jonizacji powietrza stosujący technologię Nanoe™ wpływa na lepsze samopoczucie kierowcy, jak i pasażerów. Po naciśnięciu przycisku PURIFY, nasz specjalnie zaprojektowany filtr przyciąga i wychwytuje drobne cząsteczki zawieszone o frakcji PM2,5 oraz redukuje ilość alergenów przenoszonych z kurzem i pyłkami roślin.

KONFIGURATOR


Nasz najbardziej wszechstronny SUV. Skorzystaj z konfiguratora, aby zaprojektować swojego idealnego Land Rovera Discovery.
KONFIGURATOR

NIE REZYGNUJ Z ODKRYWANIA

WYBIERZ SWOJEGO DISCOVERY

WYBIERZ SWOJEGO DISCOVERY

Sprawdź jedną z wersji stylizacji nadwozia oraz wyposażenia. Każda z nich cechuje się wyjątkowym charakterem i dodatkowymi możliwościami.
GALERIA ZDJĘĆ

GALERIA ZDJĘĆ

Drobiazgowa dbałość o szczegóły zawsze charakteryzowała nasze pojazdy. Discovery naprawdę się sprawdza.
ZOBACZ GALERIĘ
DANE TECHNICZNE

DANE TECHNICZNE

Poznaj szczegóły. Dowiedz się więcej o parametrach silnika, oszczędności, rozmiarach i pojemnościach.
ZOBACZ SPECYFIKACJĘ

AKCESORIA LAND ROVER

Stylowe, wytrzymałe i praktyczne. Spersonalizuj Discovery tak, aby odzwierciedlał Twój styl i Twoje pasje.
ZOBACZ AKCESORIA


Podane wartości zostały obliczone według NEDC2 na podstawie oficjalnych testów WLTP producenta zgodnie z przepisami UE. Tylko do celów porównawczych. Dane rzeczywiste mogą się różnić. Dane dotyczące emisji CO₂ i zużycia paliwa mogą się różnić w zależności od takich czynników jak styl jazdy, warunki otoczenia, obciążenie, rodzaj kół i zamontowane akcesoria. NEDC2 to wartości obliczone przy użyciu formuły rządowej na podstawie danych WLTP odpowiadających tym, jakie byłyby w ramach starego testu NEDC. Następnie może zostać zastosowane prawidłowe opodatkowanie.


Zobacz dane WLTP..
Podane liczby są wynikiem oficjalnych testów producenta przeprowadzonych zgodnie z przepisami UE. Tylko do celów porównawczych. Dane rzeczywiste mogą się różnić. Dane dotyczące emisji CO₂ i zużycia paliwa mogą się różnić w zależności od takich czynników jak styl jazdy, warunki otoczenia, obciążenie, rodzaj kół i zamontowane akcesoria.


1 Twój samochód jest przygotowany do obsługi Apple CarPlay. Funkcje oferowane przez Apple CarPlay zależą od dostępności usług w twoim kraju, więcej informacji znajdziesz na stronach https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay
2 Twój samochód jest przygotowany do obsługi Android Auto. Funkcje oferowane przez Android Auto zależą od dostępności usług w twoim kraju, więcej informacji znajdziesz na stronach https://www.android.com/auto/

3 Aplikacja Land Rover Remote korzysta z usług subskrypcji, które można przedłużyć po wstępnym okresie uzgodnionym z autoryzowanym przedstawicielem marki Land Rover. Aplikację Land Rover Remote należy pobrać ze sklepu Apple App Store/Google Play Store.

4 Connected Navigation będzie wymagać dalszej subskrypcji, która może być odnawiana po początkowym okresie uzgodnionym z przedstawicielem marki Land Rover.
5 Na niektórych rynkach wymaga szyby przedniej pochłaniającej promienie słoneczne.

6 Zastosowanie znajdują tu zasadny uczciwego i odpowiedzialnego użytkowania. Obejmuje usługi dostępne w abonamencie, który można przedłużyć po wstępnym okresie uzgodnionym z autoryzowanym przedstawicielem marki Land Rover.

7 Zastosowanie znajdują tu zasadny uczciwego i odpowiedzialnego użytkowania. Po wykorzystaniu 20 GB danych w ciągu miesiąca, prędkość transmisji danych i funkcjonalność systemu może zostać zredukowana do końca okresu rozliczeniowego.
Szczegółowe informacje o zasadach uczciwego użytkowania związanych z tą funkcją znajdują się w Regulaminie InControl Pivi Pro na stronie landrover.pl/pivi-pro-terms.
Czas odtwarzania jest zależny od dostawcy usług transmisji strumieniowej i od rozdzielczości pobieranego materiału wideo.
Wideo w rozdzielczości HD znacznie zwiększy wykorzystanie danych.


W samochodzie kierowca powinien korzystać z funkcji tylko wtedy, gdy jest to bezpieczne. Kierowcy muszą przez cały czas mieć pełną kontrolę nad pojazdem.


Funkcje opcjonalne i ich dostępność mogą się różnić w zależności od specyfikacji pojazdu (model i układ napędowy) lub wymagać zainstalowania innych funkcji w celu ich zamontowania. Skontaktuj się z lokalnym przedstawicielem, aby uzyskać więcej informacji, lub skonfiguruj swój pojazd online.


Pivi and InControl features, options, third party services and their availability remain market dependent – check with your Land Rover Retailer for local market availability and full terms. Certain features come with a subscription which will require further renewal after the initial term advised by your Retailer. Mobile network connectivity cannot be guaranteed in all locations. Information and images displayed in relation to the InControl technology, including screens or sequences, are subject to software updates, version control and other systems/visual changes depending on options selected.


Apple CarPlayjest zastrzeżonym znakiem towarowym Apple Inc. Apple Inc end-user terms may apply.

Android Auto jest zastrzeżonym znakiem towarowym Google LLC.

Meridian jest zastrzeżonym znakiem towarowym Meridian Audio Ltd. Trifield oraz urządzenia Trifield oraz zastrzeżonym znakiem towarowym Trifield Productions Ltd.

Nanoe™ jest zastrzeżonym znakiem towarowym Panasonic Corporation.