GWARANCJA FABRYCZNA

Bezpieczeństwo Twojego Land Rovera

Przez pierwsze pięć lat (lub 150 000 km, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej)* po zakupie Land Rovera będziesz cieszyć się wszystkimi korzyściami płynącymi z kompleksowej gwarancji fabrycznej. W przypadku konieczności naprawy lub wymiany części z powodu wady produkcyjnej, niezbędne prace zostaną wykonane bezpłatnie przy użyciu oryginalnych części Land Rover u Autoryzowanego Dealera Land Rover. Więcej informacji na temat gwarancji fabrycznej można uzyskać u dealera. * Obowiązuje od momentu przekazania pojazdu lub pierwszej rejestracji w dniu 1 lipca 2023 r., w zależności od tego, co nastąpi wcześniej.


Części i akcesoria

Każda część pojazdu wymagająca naprawy lub wymiany z powodu wad produkcyjnych zostanie wymieniona lub naprawiona bezpłatnie przez dowolną autoryzowaną stację obsługi firmy Land Rover, niezależnie od zmian właściciela pojazdu w trakcie trwania okresu gwarancyjnego.


Akcesoria zamontowane w nowym pojeździe

Jeśli Twój nowy pojazd został wyposażony w oryginalne akcesoria Land Rover przez Dealera Land Rover, części te będą podlegać tym samym warunkom i okresowi gwarancji, co gwarancja fabryczna. Pojazd jest uważany za "nowy", jeśli od daty zakupu minął nie więcej niż jeden miesiąc lub przejechano nim nie więcej niż 160km, w zależności od tego, co ma zastosowanie w danym momencie.


Zasady i warunki

Wszystkie nasze części i akcesoria spełniają wysokie standardy, jakie Land Rover wyznacza w zakresie bezpieczeństwa i niezawodności każdego pojazdu. Z tego powodu zdecydowanie zalecamy montowanie w pojeździe wyłącznie oryginalnych części i akcesoriów Land Rover. Inne części i akcesoria nie zostały przetestowane i zatwierdzone przez firmę Land Rover. Nie możemy zatem ocenić jakości tych części. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych przez części pojazdu lub akcesoria, które nie są oryginalnymi częściami Land Rover.


Gwarancja na powłokę lakierniczą

Jeżeli powłoka lakiernicza na karoserii pojazdu wymaga serwisu z powodu wad materiałów lub nałożenia, wszystkie niezbędne naprawy zostaną wykonane całkowicie bezpłatnie przez dowolną autoryzowaną stację obsługi firmy Land Rover, niezależnie od zmian właściciela pojazdu w trakcie trwania okresu gwarancyjnego.


Gwarancja antykorozyjna

Jeśli jakakolwiek część nadwozia Twojego Land Rovera ulegnie korozji lub rdzewieniu, uszkodzone części zostaną bezpłatnie naprawione lub wymienione przez dealera Land Rovera. Ochrona gwarancyjna obowiązuje przez okres sześciu lat od dnia odbioru nowego Land Rovera, niezależnie od przebiegu pojazdu i nawet w przypadku zmiany właściciela.


Pomoc drogowa

Land Rover Assistance to kompleksowy program pomocy drogowej przez pierwsze trzy lata od pierwszej rejestracji. Program oferuje niezawodne wsparcie w sytuacjach awaryjnych podczas jazdy, na przykład z powodu usterki technicznej, wypadku lub drobnych problemów, takich jak przebicie opony. Niezależnie od problemu, zawsze możesz liczyć na naszą pomoc drogową. W każdej sytuacji i wszędzie. Autoryzowany technik Land Rover może zazwyczaj naprawić większość problemów na miejscu. Jeśli nie jest to możliwe, zabierzemy Twój pojazd do dealera Land Rovera i zadbamy o Twoją mobilność. W razie potrzeby pokryjemy również koszty zakwaterowania w hotelu.* Szczegółowe informacje oraz warunki obowiązywania można znaleźć w przewodniku po usługach gwarancyjnych lub uzyskać u dealera Land Rover. *Obowiązują warunki pomocy drogowej.