KONTROLA STANU TECHNICZNEGO POJAZDU

eVHC


W ramach dbałości o najwyższą jakość obsługi oferujemy kompleksową ocenę ogólnego stanu Twojego Land Rovera w postaci bezpłatnej elektronicznej kontroli stanu pojazdu (eVHC).

ELEKTRONICZNA KONTROLA STANU TECHNICZNEGO POJAZDU

W ramach dbałości o najwyższą jakość obsługi oferujemy kompleksową ocenę ogólnego stanu Twojego Jaguara w postaci bezpłatnej elektronicznej kontroli stanu pojazdu (eVHC). Elektroniczna kontrola stanu pojazdu trwa około 15 minut i obejmuje także omówienie wyników przez doradcę serwisowego. Jeśli w toku eVHC okaże się, że Twój Jaguar wymaga podjęcia dalszych działań, dołożymy starań, aby wykonać wszystkie zalecane i zatwierdzone prace, gdy pojazd znajduje się u dealera. Możemy także umówić dodatkową wizytę serwisową w dogodnym terminie w celu wykonania niezbędnych czynności. Podczas elektronicznej kontroli stanu technicznego, technik sprawdzający pojazd może również zarejestrować nagranie przeglądu*. W raporcie z kontroli wykorzystujemy prosty w interpretacji system kolorów sygnalizacji świetlnej. Kolor ZIELONY oznacza, że nie jest wymagany serwis ani konserwacja, kolor ŻÓŁTY – pewne czynności są zalecane lub mogą być niezbędne w przyszłości, kolor CZERWONY – określa aspekty wymagające natychmiastowych działań.

1. SPRAWDŹ

1. SPRAWDŹ

Technik przeprowadza bezpłatną elektroniczną kontrolę stanu Twojego Jaguara i rejestruje na filmie wszystkie problemy oznaczone kolorem czerwonym i żółtym.
2. POINFORMUJ

2. POINFORMUJ

Otrzymasz e-mail z linkiem i niepowtarzalnym kodem dostępu do filmu*.
3. PRZEJRZYJ

3. PRZEJRZYJ

Link kieruje do spersonalizowanej strony internetowej z materiałem wideo, komentarzem audio oraz zdjęciami wraz z adnotacjami.
4. ZATWIERDŹ

4. ZATWIERDŹ

Wraz z wynikami kontroli przesyłamy pełną wycenę. Wystarczy kliknąć, aby zatwierdzić prace lub poprosić o telefon*.
SPRAWDŹ I ZATWIERDŹ

SPRAWDŹ I ZATWIERDŹ


Dzięki nagrywaniu, przebieg serwisowania jest całkowicie przejrzysty i bardziej wydajny. Film ułatwia szybkie i świadome podejmowanie decyzji, a przy tym tylko w minimalnym stopniu zakłóca rytm dnia.
ZNAJDŹ DEALERA

ELEKTRONICZNA KONTROLA STANU TECHNICZNEGO POJAZDU

OPEN ALL
VIEW eVHC CHECKLIST

*Dostępność tej usługi zależy od rynku.