InControl Apps
Aplikacje Na Smartfon

InControl Apps<br />Aplikacje Na Smartfon

INSTALACJA APLIKACJI INCONTROL

KROK 1

KROK 1

Aplikacja InControl jest dostępna na większości smartfonów z systemami Android i Apple iOS. Należy sprawdzić, czy urządzenie użytkownika jest zgodne.
KROK 2

KROK 2

Należy pobrać i zainstalować w smartfonie program uruchamiających aplikację InControl. Po pomyślnym zainstalowaniu, należy uruchomić aplikację. POBIERZ DLA APPLE IOS POBIERZ DLA ANDROID
KROK 3

KROK 3

Użytkownik zostanie poproszony o skorzystanie z Podręcznika automatycznego rozpoczęcia w celu zakończenia konfiguracji. Użytkownik może obecnie dokonać połączenia smartfona z samochodem za pomocą aplikacji InControl.

ŁĄCZENIE SMARTFONA Z SAMOCHODEM ZA POMOCĄ APLIKACJI INCONTROL

KROK 1 - DOTYCZY TYLKO URZĄDZEŃ Z SYSTEMEM ANDROID

KROK 1 - DOTYCZY TYLKO URZĄDZEŃ Z SYSTEMEM ANDROID

W przypadku urządzeń z Androidem: najpierw należy sparować i podłącz swój smartfon do samochodu, używając technologii Jaguar Bluetooth (potrzebnej do połączeń telefonicznych i strumieniowego przesyłania dźwięku). Odnośny krok nie jest wymagany dla urządzeń z Systemem iOS.
KROK 2

KROK 2

Należy upewnić się, że urządzenie użytkownika jest odblokowane, a obudowy lub osłony ekranu nie są zamknięte (niektóre telefony mogą się automatycznie blokować, gdy telefon jest zamknięty).
KROK 3

KROK 3

Korzystając z przewodu połączeniowego USB dołączonego do smartfona, należy połączyć telefon z samochodowym portem USB.
KROK 4

KROK 4

Używając urządzenia iPhone, gdy zestaw aplikacji InControl Apps jeszcze nie działa, otrzyma się monit, by uruchomić aplikację. Korzystając z telefonu z systemem Android, po pojawieniu się podpowiedzi można wybrać „Always Allow”, co wyeliminuje wszystkie późniejsze komunikaty.
KROK 5

KROK 5

Należy wybrać aplikację InControl na ekranie dotykowym. Do użytku w zestawie InControl Apps dostępne są tylko te aplikacje, które przeszły procedurę zatwierdzenia przez firmę Jaguar. Niektóre z takich aplikacji mogą wymagać opłat abonamentowych.
KROK 6

KROK 6

Na ekranie dotykowym wyświetlona zostanie prośba o wybranie opcji View (jeśli używa się aplikacji bez dźwięku) lub View and Listen (jeśli używa się aplikacji z dźwiękiem, np. odtwarzacze muzyki oraz połączenia telefoniczne).

POBIERANIE APLIKACJI POD SYSTEM APPLE IOS

W ramach najnowszych aktualizacji zabezpieczeń w Systemie iOS w wersji 9 i nowszych, aplikacje InControl wymagają krótkiego etapu zatwierdzania, aby umożliwić kompatybilność z każdą aplikacją w samochodzie użytkownika. Więcej informacji można znaleźć w sekcji Aktualizacja zabezpieczeń w Najczęściej zadawanych pytaniach dotyczących programu InControl Connect.

NOWE FUNKCJE BEZPIECZEŃSTWA

NOWE FUNKCJE BEZPIECZEŃSTWA

Jak można zauważyć, aplikacje wymagające zezwoleń będą nieaktywne i niedostępne, dopóki cały proces nie zostanie zakończony.
NADAWANIE UPRAWNIEŃ

NADAWANIE UPRAWNIEŃ

Na Ekranie dotykowym Jaguara użytkownika, należy wybrać nieaktywną aplikację, którą chce się otworzyć, i postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi po lewej stronie. Podczas tego procesu zostanie wyświetlony dwukrotny monit na ekranie smartfona o wydanie zezwolenia. Proces ten należy wykonać tylko raz dla każdej aplikacji.
POZOSTAŁE INFORMACJE

POZOSTAŁE INFORMACJE

Smartfon użytkownika może nie mieć najnowszego oprogramowania. Aby sprawdzić, czy jest dostępna aktualizacja, należy w smartfonie przejść do menu Ustawienia.

POMOC LAND ROVER INCONTROL

APLIKACJE INCONTROL

APLIKACJE INCONTROL

Aplikacja InControl obejmuje zestaw zoptymalizowanych aplikacji interaktywnych, które umożliwiają strumieniowe przesyłanie multimediów, usług opartych na chmurze i usług lokalizacyjnych i innych - za pośrednictwem portu USB.
POMOC LAND ROVER INCONTROL

POMOC LAND ROVER INCONTROL

Z przyjemnością udzielimy Państwu wszystkich niezbędnych informacji na temat systemu InControl oraz pomożemy rozwiązać powstałe problemy.
ZASADY I WARUNKI

ZASADY I WARUNKI

Zapoznaj się z zasadami i warunkami Land Rover InControl oraz polityką prywatności.

Podczas wprowadzania systemu InControl, poszczególne opisywane cechy mogą stanowić wyposażenie opcjonalne i/ lub być zależne od danego rynku lub zastosowanej jednostki napędowej. Należy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą samochodów marki Land Rover w celu ustalenia dostępności i pełnych zasad i warunków obowiązujących w kraju użytkownika. Niektóre z funkcji wymagają odpowiedniej karty SIM z towarzyszącą jej właściwą umową na transmisję danych, która wymagać może przedłużenia po upływie wstępnego okresu, na jaką została początkowo zawarta. Łączność z siecią mobilną może być niemożliwa w niektórych lokalizacjach.