InControl
Rejestracja I Aktywacja Konta

ABY KORZYSTAĆ Z PEŁNEJ FUNKCJONALNOŚCI SYSTEMU INCONTROL, NALEŻY AKTYWOWAĆ ZAKUPIONĄ WCZEŚNIEJ FUNKCJĘ INCONTROL SERVICES.
InControl<br />Rejestracja I Aktywacja Konta
KROK 1

KROK 1

Odwiedź stronę "Mój Land Rover InControl" i stwórz konto, wprowadzając swój adres email aby odebrać wiadomość potwierdzającą rejestrację konta. Kliknij na bezpieczny link w wiadomości i podążaj za instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.
KROK 2

KROK 2

Następnie zostaniecie Państwo poproszeni o połączenie swojego Land Rovera z utworzonym kontem w celu potwierdzenia własności pojazdu lub użytkownika pojazdu. Następnie w przeciągu 60 minut powinni Państwo uzyskać dostęp do pojazdu w celu dokończenia procesu zanim trzeba będzie wykonać całą procedurę od nowa.
KROK 3

KROK 3

Ostatnim krokiem jest wypełnienie szczegółowych informacji na temat samochodu oraz zaakceptowanie Zasad i Warunków użytkowania. Będą Państwo w stanie także włączyć funkcję Podróży.

STRONA "MÓJ LAND ROVER INCONTROL"

DODAWANIE SAMOCHÓDU DO KONTA

DODAWANIE SAMOCHÓDU DO KONTA

Przed rozpoczęciem, prosimy upewnić się czy mają Państwo dostęp do samochodu, który jest zaparkowany w miejscu dobrego dostępu do sieci, oraz czy posiadają Państwo numer rejestracyjny pojazdu. Dodatkowo będzie potrzebny także numer VIN pojazdu, który znajdą Państwo w prawym, dolnym rogu przedniej szyby będąc na zewnątrz pojazdu lub w książce serwisowej.

Aby dodać pojazd do konta należy się zalogować i przejść do zakładki "Dodaj pojazd". Następnie należy postępować zgodnie z wyświetlającymi się wskazówkami na ekranie.
USUWANIE SAMOCHÓDU Z KONTA

USUWANIE SAMOCHÓDU Z KONTA

W przypadku sprzedaży, wymiany lub zmiany użytkownika Twojego Land Rovera, należy także usunąć samochód z konta InControl. Aby usunąć pojazd należy zalogować się na stronie "Mój Land Rover InControl", następnie w zakładce "Ustawienia pojazdu" wciśnąć przycisk "Usuń pojazd".

Jeśli będą Państwo posiadać dodatkowe subskrypcje funkcji InControl, informacje o nich zostaną przekazane nowemu właścicielowi w raamach przypomnienia podczas procesu tworzenia nowego konta InControl.

POMOC LAND ROVER INCONTROL

STRONA "MÓJ LAND ROVER INCONTROL"

STRONA "MÓJ LAND ROVER INCONTROL"

Zarejestruj i zaloguj się na stronie "Mój Land Rover InControl" aby ustawić swoje preferencje i obsługiwać funkcje systemu InControl.
POMOC LAND ROVER INCONTROL

POMOC LAND ROVER INCONTROL

Z przyjemnością udzielimy Państwu wszystkich niezbędnych informacji na temat systemu InControl oraz pomożemy rozwiązać powstałe problemy.
ZASADY I WARUNKI

ZASADY I WARUNKI

Sprawdź zasady i warunki użytkowania Land Rover InControl oraz politykę prywatności.

W związku z wprowadzaniem na rynek rozwiązań InControl, niektóre funkcje opisane mogą być wyposażeniem opcjonalnym oraz zależnym od rynku i napędu pojazdu. Prosimy o kontakt z lokalnym przedstawicielem marki Land Rover aby sprawdzić dostępność oraz zasady i warunki użytkowania. Niektóre funkcje wymagają instalacji karty SIM z odpowiednim pakietem danych, który będzie wymagał dalszej subskrypcji po okresie wskazanym przez przedstawiciela marki Land Rover. Łączność mobilna nie może zostać zagwarantowana w każdej lokalizacji.