Lokalizacja auta po kradzieży

Program Secure Tracker ostrzega użytkownika oraz Centrum śledzenia pojazdów w przypadku automatycznego alertu ostrzegającego o kradzieży samochodu.
Lokalizacja auta po kradzieży
ALARM KRADZIEŻOWY

ALARM KRADZIEŻOWY

Jeśli w samochodzie został uruchomiony automatyczny alarm kradzieżowy, wówczas zostanie wyświetlony ekranowy alert o kradzieży. Alert ten będzie widoczny zarówno w aplikacji InControl Remote, jak i na witrynie InControl. Należy skontaktować się z Centrum śledzenia pojazdów, postępujęc zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie alertowym. Z uwagi na bezpieczeństwo, wszystkie funkcje na stronie internetowej “Mój Jaguar InControl” zostaną automatycznie wyłączone.
TRYB TRANSPORTOWY

TRYB TRANSPORTOWY

Tryb transportowy pozwala użytkownikowi na umieszczenie pojazdu na naczepie, w pociągu lub na wzięcie go na hol bez uruchamiania powiadomienia o kradzieży pojazdu. Można tę funkcję włączyć w smartfonowej aplikacji lub na witrynie InControl. Po włączeniu jej, pojazd nie będzie wysyłać automatycznych powiadomień o kradzieży, jeśli pojazd będzie przemieszczany bez uruchomiania silnika. Wszystkie pozostałe automatyczne powiadomienia o kradzieży (w przypadku odłączenia akumulatora, manipulacji przy antenie TCU/GSM/GPS) pozostają aktywne.
TRYB SERWISOWY

TRYB SERWISOWY

Tryb serwisowy musi być włączony podczas wizyty w serwisie, aby zapobiec aktywacji powiadomienia o kradzieży pojazdu. Funkcję Trybu serwisowego włączyć w smartfonowej aplikacji lub na witrynie InControl. Po włączeniu jej, pojazd nie będzie wysyłać automatycznych powiadomień o kradzieży przez okres 10 godzin.

WSPARCIE SYSTEMU LAND ROVER INCONTROL

STRONA INTERNETOWA MÓJ LAND ROVER INCONTROL

STRONA INTERNETOWA MÓJ LAND ROVER INCONTROL

Należy zarejestrować konto na stronie Mój Land Rover InControl, aby dostosować własne preferencje i zarządzać funkcjami Systemu InControl.
WSPARCIE LAND ROVER INCONTROL

WSPARCIE LAND ROVER INCONTROL

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania lub dostarczymy więcej informacji o Systemie InControl.
ZASADY I WARUNKI

ZASADY I WARUNKI

Należy zapoznać się z zasadami i warunkami użytkowania Systemu Land Rover InControl oraz informacjami dotyczącymi ochrony danych.

*Jeśli samochód musi pozostać w trybie transportowym lub serwisowym na dłużej niż 10 godzin prosimy o skontaktowanie się z Centrum Śledzenia Pojazdu z prośbą o pomoc.

Podczas wprowadzania systemu InControl, poszczególne opisywane cechy mogą stanowić wyposażenie opcjonalne i/ lub być zależne od danego rynku lub zastosowanej jednostki napędowej. Należy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą samochodów marki Land Rover w celu ustalenia dostępności i pełnych zasad i warunków obowiązujących w kraju użytkownika. Niektóre z funkcji wymagają odpowiedniej karty SIM z towarzyszącą jej właściwą umową na transmisję danych, która wymagać może przedłużenia po upływie wstępnego okresu, na jaką została początkowo zawarta. Łączność z siecią mobilną może być niemożliwa w niektórych lokalizacjach.