InControl
Instalacja I Konfiguracja Sim

InControl<br />Instalacja I Konfiguracja Sim

ZAINSTALUJ KARTĘ SIM

KROK 1

KROK 1

W zależności od wybranego systemu multimedialno-rozrywkowego karta SIM może mieć różne wymiary:

• InControl Touch Pro: Micro SIM
• InControl Touch / Touch Plus: Standard SIM
KROK 2

KROK 2

Upewnij się czy karta SIM została prawidłowo wsadzona w gniazdo - złotymi konektorami do góry i krótszym brzegiem skierowanym na zewnątrz. Jeśli karta SIM została wsadzona w gniazdo poprawnie nie powinna z niego wystawać.

POMOC LAND ROVER INCONTROL

WI-FI HOTSPOT

WI-FI HOTSPOT

Funkcja Wi-Fi Hotspot daje możliwość utworzenia punktu dostepu do sieci 3G w Twoim samochodzie, zapewniając możliowść podłączenia nawet 8 przenośnych urządzeń do sieci.
POMOC LAND ROVER INCONTROL

POMOC LAND ROVER INCONTROL

Z przyjemnością udzielimy Państwu wszystkich niezbędnych informacji na temat systemu InControl oraz pomożemy rozwiązać powstałe problemy.
ZASADY I WARUNKI

ZASADY I WARUNKI

Sprawdź zasady i warunki użytkowania Land Rover InControl oraz politykę prywatności.

W związku z wprowadzaniem na rynek rozwiązań InControl, niektóre funkcje opisane mogą być wyposażeniem opcjonalnym oraz zależnym od rynku i napędu pojazdu. Prosimy o kontakt z lokalnym przedstawicielem marki Land Rover aby sprawdzić dostępność oraz zasady i warunki użytkowania. Niektóre funkcje wymagają instalacji karty SIM z odpowiednim pakietem danych, który będzie wymagał dalszej subskrypcji po okresie wskazanym przez przedstawiciela marki Land Rover. Łączność mobilna nie może zostać zagwarantowana w każdej lokalizacji.