Podręcznik użytkownika systemu InControl

WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBA, ABY KORZYSTAĆ Z FUNKCJI I APLIKACJI SYSTEMU LAND ROVER INCONTROL.

FUNKCJE I APLIKACJE

Aplikacje InControl stanowią technologiczne serce wygody pokładowej Land Rovera, zapewniając dokładną kontrolę środowiska, nawigację, rozrywkę i bezpieczeństwo, a także bezproblemową łączność ze światem. W zależności od zakupionych funkcji InControl, należy utworzyć konto i dokonać aktywacji wybranych usług InControl.

CZY TWOJE URZĄDZENIA SĄ KOMPATYBILNE?

CZY TWOJE URZĄDZENIA SĄ KOMPATYBILNE?

JAK UZYSKAĆ PEŁNĄ FUNKCJONALNOŚĆ SYSTEMU INCONTROL

AKTUALIZACJA MAP

SYSTEMY TOUCH PRO I TOUCH PRO DUO

SYSTEMY TOUCH PRO I TOUCH PRO DUO

INCONTROL SECURE

POMOC LAND ROVER INCONTROL

MÓJ LAND ROVER INCONTROL

MÓJ LAND ROVER INCONTROL

Zarejestruj i zaloguj się na stronie Mój Land Rover InControl aby dopasować funkcjonalność systemu InControl do swoich potrzeb.
POMOC LAND ROVER INCONTROL

POMOC LAND ROVER INCONTROL

Z przyjemnością udzielimy Państwu wszystkich niezbędnych informacji na temat systemu InControl oraz pomożemy rozwiązać powstałe problemy.
ZASADY I WARUNKI

ZASADY I WARUNKI

Należy zapoznać się z zasadami i warunkami użytkowania Systemu Jaguar InControl oraz informacjami dotyczącymi ochrony danych.

Podczas wprowadzania systemu InControl, poszczególne opisywane cechy mogą stanowić wyposażenie opcjonalne i/ lub być zależne od danego rynku lub zastosowanej jednostki napędowej. Należy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą samochodów marki Land Rover w celu ustalenia dostępności i pełnych zasad i warunków obowiązujących w kraju użytkownika. Niektóre z funkcji wymagają odpowiedniej karty SIM z towarzyszącą jej właściwą umową na transmisję danych, która wymagać może przedłużenia po upływie wstępnego okresu, na jaką została początkowo zawarta. Łączność z siecią mobilną może być niemożliwa w niektórych lokalizacjach.