CZYM JEST LAND ROVER INCONTROL?

Prezentacja systemu Land Rover InControl

TO ZAAWANSOWNA TECHNOLOGIA ŁĄCZĄCA CIEBIE I SAMOCHÓD Z OTACZAJĄCYM ŚWIATEM OBEJRZYJ FILM POWRÓT DO LAND ROVER INCONTROL

Piękny ekran dotykowy o przekątnej 10-cali z niesamowicie wyraźną grafiką, oraz przyciskami obsługuje się tak samo intuicyjnie jak iPad.

TOPGEAR

 • SZYBKA, INTUICYJNA OBSŁUGA I RESPONSYWNY EKRAN DOTYKOWY

  W centrum systemu InControl marki Land Rover znajduje się wielo-rdzeniowy procesor Intel z siecią ethernet obsługiwaną za pomocą ekranu dotykowego tak samo jak w tablecie.

 • MIEJ DOSTĘP DO SWOJEGO SAMOCHODU W KAŻDYM MIEJSCU I W KAŻDEJ SYTUACJI

  Aplikacja Remote pozwala na sprawdzenie podstawowych funkcji pojazdu na ekranie Twojego smartfona gdziekolwiek jesteś - od sprawdzenia poziomu paliwa aż po otwieranie/zamykanie okien.

 • NAJLEPSZA W KLASIE NAWIGACJA SAMOCHODOWA

  Dzięki systemowi nawigacji dotrzesz do każdego miejsca łatwo i bezpiecznie dzięki wskazówkom głosowym, zbliżeniom skrzyżowań oraz mapom 3D.

 • KIERUJ I PARKUJ BEZSTRESOWO

  Dzięki szerokiej gamie funkcji wspomagających kierowcę skupiasz się na przyjemności prowadzenia pojazdu bez względu na to czy parkujesz w centrum miasta czy udajesz się w długą podróż na drugi koniec kraju.

*System Touch Pro Duo dostępny wyłacznie z modelu Range Rover Velar.


Podczas wprowadzania systemu InControl poszczególne opisywane cechy mogą stanowić wyposażenie opcjonalne i/ lub być zależne od danego rynku lub zastosowanej jednostki napędowej. Należy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą samochodów marki Jaguar w celu ustalenia dostępności i pełnych zasad i warunków obowiązujących w kraju użytkownika. Niektóre z funkcji wymagają odpowiedniej karty SIM z towarzyszącą jej właściwą umową na transmisję danych, która wymagać może przedłużenia po upływie wstępnego okresu, na jaką została początkowo zawarta. Łączność z siecią mobilną może być niemożliwa w niektórych lokalizacjach.