System InControl
Dodatkowe Aplikacje

System InControl<br />Dodatkowe Aplikacje

APLIKACJE INCONTROLAplikacja InControl obejmuje zestaw aplikacji interaktywnych, które umożliwiają strumieniowe przesyłanie multimediów, usług opartych na chmurze i usług lokalizacyjnych i innych - za pośrednictwem portu USB.

PODRÓŻ I WYGODA

ACCUWEATHER

ACCUWEATHER

Aplikacja Weather for Life zapewnia najlepsze informacje pogodowe w jakości Superior Accuracy™, dla każdej lokalizacji, z bezobsługowo podawanymi aktualnymi warunkami pogodowymi, prognozami godzinowymi, alertami o trudnych warunkach pogodowych i podsumowaniem MinuteCast®, a wszystko to podczas jazdy, oraz bezpiecznie, spokojnie i bez zakłóceń.
DYKTAFON

DYKTAFON

Dyktafon to pierwsza aplikacja do nagrywania głosu, przeznaczona specjalnie do tego, by móc w dowolnym momencie podczas jazdy uchwycić i zapisać ważną myśl. Aplikacja umożliwia synchronizowanie nagrań z Dropbox lub Google Drive™ i tagowanie ich w celu szybkiego filtrowania zarejestrowanych nagrań.**
FAMILONET

FAMILONET

Familonet w mgnieniu oka udziela odpowiedzi na pytanie „Gdzie oni są?”. Aplikacja stanowi darmową usługę lokalizacyjną do wykorzystania przez rodziny, przyjaciół i inne małe społeczności, pozwalającą na łatwy kontakt z ludzi ważnymi w życiu użytkownika.
MAPY GENIUS

MAPY GENIUS

Mapy Genius to nawigacja GPS w jakości premium na telefony iPhone i telefony z systemem Android. Wszystkie mapy są przechowywane w urządzeniu i z tego względu nie są naliczane koszty roamingu, i bateria może działać dłużej. Bogaty zestaw funkcji Map Genius zapewnia funkcjonalność równą lub wyższą niż profesjonalne systemy nawigacji.
SYGIC

SYGIC

Sygic stanowi system nawigacji GPS działający w trybie offline, zapewniający każdego dnia 33 milionom osób w 115 krajach pewną i bezpieczną podróż.
CITYSEEKER

CITYSEEKER

CitySeeker w czasie podróży działa jako osobisty przewodnik w mieście i w zakresie informacji turystycznych. Zapewnia łatwe poznawanie ponad 500 miast na całym świecie, w tym hoteli, restauracji, atrakcji turystycznych i kulturalnych.
PARKOPEDIA

PARKOPEDIA

Parkopedia to największy na świecie dostawca informacji o miejscach do parkowania używany online każdego miesiąca przez miliony kierowców za pośrednictwem smartfonowej aplikacji. Parkopedia zapewnia szczegółowe informacje o 28 mln miejsc parkingowych w ponad 90 000 parkingów w 6 000 miast w 40 krajach.
GLYMPSE

GLYMPSE

Glympse stanowi szybki, darmowy i prosty sposób na udostępnianie własnej lokalizacji za pomocą GPS, i dzielenie się w czasie rzeczywistym własną lokalizacją z przyjaciółmi i rodziną.

INFORMACJE

NAJNOWSZE INFORMACJE

NAJNOWSZE INFORMACJE

Aplikacja "News on Board" wykorzystuje technologie "text-to-speech" do oferowania wysokiej jakości wiadomości zawierających informacje od wiodących agencji informacyjnych na całym świecie w sześciu oddzielnych kategoriach, pozwalając na bieżąco śledzić rozwój sytuacji w czasie rzeczywistym, podczas gdy jesteś w podróży.
JAK OBSŁUGIWAĆ APLIKACJE INCONTROL

JAK OBSŁUGIWAĆ APLIKACJE INCONTROL

Gdy połączysz się ze swoim Smartfonem, możesz obsługiwać Aplikacje InControl za pomocą ekranu dotykowego w swoim samochodzie. Aby dowiedzieć się jak zainstalować oraz wyszukiwać kompatybilne aplikacje prosimy o skontaktowanie się z lokalnym przedstawicielem marki Land Rover lub o sprawdzenie informacji na stronie internetowej. Po ściągnięciu aplikacji, podłącz swojego smartfona za pomocą kabla USB, aby używac ich na ekranie w samochodzie.
KOMPATYBILNE URZĄDZENIA

KOMPATYBILNE URZĄDZENIA

Aplikacje InControl są dostępne na większości smartfonów z systemami Android i Apple iOS. Aplikacje InControl współpracują idealnie z ekranem dotykowym Twojego samochodu. Zaplanuj, odkrywaj i bądź zawsze na bieżąco.

Od dnia 30 września 2019 aplikacja Spotify nie będzie obsługiwana przez InControl Apps. Aplikacja będzie jednak nadal dostępna za pośrednictwem pakietu Smartfon w przypadku posiadania go w pojeździe.

**Należy pamiętać, że firma Land Rover nie prowadzi żadnej bliskiej współpracy z Dropbox i/ lub Google Drive, w tym przypadku wykorzystywane są interfejsy API (otwarte rozwiązania) oferowane przez obu dostawców. Jesteśmy zobowiązani przestrzegać obowiązujących przepisów w zakresie ochrony logo i marki, i w związku z tym możemy odwoływać się do ich usług w opisie naszych aplikacji. Więcej informacji pod adresem: https://developers.google.com/drive/v3/web/branding and https://www.dropbox.com/branding

Podczas wprowadzania systemu InControl, poszczególne opisywane cechy mogą stanowić wyposażenie opcjonalne i/ lub być zależne od danego rynku lub zastosowanej jednostki napędowej. Należy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą samochodów marki Land Rover w celu ustalenia dostępności i pełnych zasad i warunków obowiązujących w kraju użytkownika. Niektóre z funkcji wymagają odpowiedniej karty SIM z towarzyszącą jej właściwą umową na transmisję danych, która wymagać może przedłużenia po upływie wstępnego okresu, na jaką została początkowo zawarta. Łączność z siecią mobilną może być niemożliwa w niektórych lokalizacjach.