Strona dla użytkowników Land Rover

Strona dla użytkowników Land Rover


ODKRYJ KORZYŚCI, JAKIE OTRZYMUJESZ STAJĄC SIĘ WŁAŚCICIELEM LAND ROVERA

KOLEKCJA LAND ROVER

Nieważne, czy znajdujesz się na lądzie, na morzu, czy w powietrzu. Gadżety Land Rovera będą dla Ciebie źródłem stylu i współczesności.

AUTORYZOWANE CENTRA SERWISOWE

Nasze autoryzowane centra serwisowe to najlepsze miejsce, w których Twój Land Rover zostanie naprawiony przez przeszkolonych specjalistów oraz z użyciem narzędzi i podzespołów rekomendowanych przez Producenta.

AKCESORIA

Akcesoria do naszych samochodów dodają jeszcze więcej stylu, indywidualności i nowych możliwości.

LAND ROVER INCONTROL

Wszystko czego potrzebujesz aby w pełni cieszyć się funkcjonalnością systemu Land Rover InControl aplikacje od nawigacji, rozrywki, zabezpieczeń i wiele więcej.

ORYGINALNE AKCESORIA

Informacje dodatkowe

GWARANCJA NA CZĘŚCI

GWARANCJA NA CZĘŚCI

Kiedy fabryczna część jest wymieniana w jednym z naszych serwisów podlega ona gwarancji przez okres 12 miesięcy niezależnie od pozostałej gwarancji pojazdu.
NAPRAWY POWYPADKOWE

NAPRAWY POWYPADKOWE

Program napraw powypadkowych w autoryzowanych serwisach obsługi to pewność, iż samochód zostaje naprawione z użyciem technologii oraz wiedzy ustalonej przez Producenta. Naprawa taka to pewność, iż samochód zostaje przywrócony do stanu przed kolizją.
NAWIGACJA I MAPY

NAWIGACJA I MAPY

Jeżeli Twoja nawigacja ma ponad rok, możesz odczuć korzyść z "Land Rover Navigation Update" który nanosi setki zmian do map wgranych w Twoim samochodzie. Dzięki aktualizacji będziesz mieć pewność iż "najkrótsza droga" oraz "najszybsza" rzeczywiście takimi są.