Strona dla użytkowników Land Rover


ODKRYJ KORZYŚCI, JAKIE OTRZYMUJESZ STAJĄC SIĘ WŁAŚCICIELEM LAND ROVERA

KOLEKCJA LAND ROVER

Nieważne, czy znajdujesz się na lądzie, na morzu, czy w powietrzu. Gadżety Land Rovera będą dla Ciebie źródłem stylu i współczesności.

AUTORYZOWANE CENTRA SERWISOWE

Nasze autoryzowane centra serwisowe to najlepsze miejsce, w których Twój Land Rover zostanie naprawiony przez przeszkolonych specjalistów oraz z użyciem narzędzi i podzespołów rekomendowanych przez Producenta.

AKCESORIA

Akcesoria do naszych samochodów dodają jeszcze więcej stylu, indywidualności i nowych możliwości.

LAND ROVER INCONTROL

Wszystko czego potrzebujesz aby w pełni cieszyć się funkcjonalnością systemu Land Rover InControl aplikacje od nawigacji, rozrywki, zabezpieczeń i wiele więcej.

ORYGINALNE AKCESORIA

Informacje dodatkowe

GWARANCJA NA CZĘŚCI

GWARANCJA NA CZĘŚCI

Kiedy fabryczna część jest wymieniana w jednym z naszych serwisów podlega ona gwarancji przez okres 12 miesięcy niezależnie od pozostałej gwarancji pojazdu.
NAPRAWY POWYPADKOWE

NAPRAWY POWYPADKOWE

Program napraw powypadkowych w autoryzowanych serwisach obsługi to pewność, iż samochód zostaje naprawione z użyciem technologii oraz wiedzy ustalonej przez Producenta. Naprawa taka to pewność, iż samochód zostaje przywrócony do stanu przed kolizją.
NAWIGACJA I MAPY

NAWIGACJA I MAPY

Jeżeli Twoja nawigacja ma ponad rok, możesz odczuć korzyść z "Land Rover Navigation Update" który nanosi setki zmian do map wgranych w Twoim samochodzie. Dzięki aktualizacji będziesz mieć pewność iż "najkrótsza droga" oraz "najszybsza" rzeczywiście takimi są.