SUBSKRYPCJA Z LAND ROVEREM. WOLNOŚĆ OD DŁUGOTERMINOWYCH ZOBOWIĄZAŃ.

Marzysz o tym, by móc w pełni korzystać z niesamowitych możliwości Land Rovera bez konieczności jego zakupu? Przygotuj się na przygodę życia. Z myślą o klientach indywidualnych oraz biznesowych stworzyliśmy innowacyjne rozwiązanie w postaci subskrypcji wybranego modelu Land Rovera na okres 6 lub 12 miesięcy z opcją wielokrotnego odnawiania umowy na kolejny nowy samochód. Elastyczne oferta. Transparentne warunki. Szerokie spektrum usług dodatkowych. Wybierz subskrypcję Land Rovera, która łączy niezawodne poczucie wolności z nieograniczonymi możliwościami.

POZNAJ KORZYSTNE WARUNKI SUBSKRYPCJI LAND ROVERA

Brak opłaty wstępnej Land Rover Assistance 24/7
Stała miesięczna rata za usługę bez dodatkowych kosztów Samochód zastępczy
Nowy Land Rover co 6 lub co 12 miesięcy Opony zimowe klasy Premium
Limit rocznego przebiegu do 20 000 km Pomoc ekspertów centrum wsparcia klienta
Pakiet ubezpieczeniowy w wariancie Prestiż Fakturowanie online
Serwis w ASO Możliwość wliczenia kosztów subskrypcji w koszty uzyskania przychodu

JAK ZASUBSKRYBOWAĆ LAND ROVERA?

1

PROSTE ZGŁOSZENIE

Wybierz pojazd, wypełnij niezbędne dane w formularzu zgłoszeniowym i wyślij go do nas. Po otrzymaniu wniosku skontaktujemy się z Tobą w celu jego weryfikacji, dopełnienia formalności i podpisania umowy subskrypcji Land Rovera. Cały proces realizowany jest drogą elektroniczną.
2

PRZYJAZNA UMOWA I WIARYGODNY PARTNER

Umowa subskrypcji to transparentny i przyjazny dokument. Operatorem programu Land Rover Subskrypcja jest Masterlease. Firma z ponad 25-letnim doświadczeniem w finansowaniu i zarządzaniu samochodami dla klientów firmowych i indywidualnych. Obecnie po polskich drogach jeździ ponad 35 tys. samochodów, którymi opiekuje się Masterlease. To wiarygodny partner należący do Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego.
3

WYGODNY ODBIÓR

Rejestrujemy, ubezpieczamy i przygotowujemy wybrany przez Ciebie samochód, a następnie umawiamy jego odbiór w wybranym terminie we wskazanym przez Ciebie autoryzowanym salonie Land Rovera.

SUBSKRYBUJ WYBRANEGO LAND ROVERA

Sprawdź szczegółowe warunki subskrypcji.

Sprawdź szczegółowe warunki subskrypcji.

quiz

SPRAWDŹ, KTÓRA Z OPCJI MOBILNOŚCI JEST DLA CIEBIE NAJLEPSZA

SPRAWDŹ, KTÓRA Z OPCJI MOBILNOŚCI JEST DLA CIEBIE NAJLEPSZA