KOLEJNY SEZON WSPÓŁPRACY LAND ROVER I PGA POLSKA ZA NAMI

KOLEJNY SEZON WSPÓŁPRACY LAND ROVER I PGA POLSKA ZA NAMI

W TYM SEZONIE LAND ROVER KOLEJNY RAZ WSPIERAŁ ROZWÓJ GOLFA W POLSCE. BRYTYJSKA MARKA BYŁA OBECNA NA WSZYSTKICH TURNIEJACH ORGANIZOWANYCH PRZEZ PGA POLSKA, DALEJ WSPIERAŁA ADRIANA MERONKA. NOWOŚCIĄ BYŁ LAND ROVER JUNIOR GOLF ACADEMY – WAKACYJNY PROJEKT, W TRAKCIE KTÓREGO RAZEM Z NAJLEPSZYMI TRENERAMI LAND ROVER UCZYŁ GRY W GOLFA NAJMŁODSZYCH.

Brytyjski producent samochodów pojawił się na pięciu turniejach w Szczecinie, Opolu, Olsztynie, Wrocławiu i Warszawie. Pierwsze zawody odbyły się w kwietniu, a zwieńczeniem cyklu był turniej na Polu Lisia Polana w połowie września. Podczas każdego wydarzenia Land Rover pojawił się z samochodami testowymi, z których mogli korzystać zawodnicy, zaproszeni goście i przedstawiciele mediów.

Nowością w tym sezonie był Land Rover Junior Golf Academy. Był to projekt skierowany do dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 15 lat. Młodych zawodników rozpoczynających treningi w Land Rover Junior Gold Academy wspierał Adrian Meronk - najlepszy polski golfista. Specjalnie na tę okoliczność ambasador marki Land Rover przygotował wyjątkowy zestaw autorskich wskazówek i porad oraz sygnowaną kolekcję piłek golfowych.

Przez dwa miesiące wakacji na wybranych polach golfowych w całej Polsce najmłodsi pod okiem najlepszych trenerów PGA Polska uczyli się podstaw gry w golfa, zdobywali doświadczenie i starali się iść w ślady Meronka. Wielki finał wakacyjnej akademii odbył się podczas ostatniego turnieju całego cyklu na Lisiej Polanie.

- Bardzo się cieszę, że kolejny rok mogliśmy wspierać PGA Polska i rozwój golfa w naszym kraju. Dla nas to naturalne połączenie pięknego sportu wywodzącego się z Anglii, zdobywającego w Polsce coraz szersze grono wielbicieli, z legendarnymi i wyjątkowymi brytyjskimi samochodami. Zarówno filozofia tego sportu, jak i jego wartości są nam bliskie. Nasze zaangażowanie wyrażało się też w wyjątkowej akademii golfa, w której wzięło kilkadziesiąt osób. Mam nadzieję, że za parę lat jej absolwenci pójdą w ślady Adriana Meronka i będą święcić podobne sukcesy - podsumowuje Łukasz Goździor, Dyrektor Marketingu, Inchcape JLR Poland.

KOLEJNY SEZON WSPÓŁPRACY LAND ROVER I PGA POLSKA ZA NAMI
KOLEJNY SEZON WSPÓŁPRACY LAND ROVER I PGA POLSKA ZA NAMI