nowy range rover sport zaprezentowany pierwszym klientom

NOWY RANGE ROVER SPORT ZAPREZENTOWANY PIERWSZYM KLIENTOM

KUBA WOJEWÓDZKI, KRZYSZTOF STANOWSKI, JANKES, PATRYK MIKICIUK, ŁUKASZ BĄK ORAZ ZAPROSZENI GOŚCIE MIELI OKAZJĘ NA ŻYWO ZOBACZYĆ NOWEGO RANGE ROVER SPORT. SPEKTAKULARNA PREMIERA ODBYŁA SIĘ W GDAŃSKU, A NOWY MODEL BRYTYJSKIEGO PRODUCENTA PRZYPŁYNĄŁ… BARKĄ.W sobotni wieczór w gdańskim klubie Sassy odbyła się premiera nowego Range Rover Sport. Klub Sassy mieści się na 7 i 8 piętrze, co sprawiało, że wielu gości zastanawiało się, w jaki sposób zostanie zaprezentowany nowy model. Do samego końca było to owiane tajemnicą. Jak się okazało, równie spektakularnej prezentacji samochodu w Polsce nie było od lat. Nowy Range Rover Sport przypłynął na barce, która zacumowała przy Wyspie Spichrzów. Goście mogli podziwiać płynącą barkę z tarasów klubu Sassy, a później mieli okazję wejść na nią i z bliska przyjrzeć się nowemu Range Roverowi.

NOWY RANGE ROVER SPORT ZAPREZENTOWANY PIERWSZYM KLIENTOM

Wieczór uświetnił występ Natalii Szroeder, Smolika i Kev Foxa, a całą imprezę prowadziła Gabi Drzewiecka. Wśród osób, które jako pierwsze mogły zobaczyć nowego Range Rover Sport byli m.in. Kuba Wojewódzki, Krzysztof Stanowski, Krzysztof „Jankes” Jankowski, Patryk Mikiciuk i Łukasz Bąk.

Wyjątkowy charakter nowego Range Rovera jest ukształtowany przez jego wybitną dynamikę jazdy oraz mocną i wydajną gamę układów napędowych. Umożliwia to działający w harmonii zestaw zaawansowanych technologii, zapewniający nowemu Range Roverowi Sport unikalne, dynamiczne i sportowe osiągi.

NOWY RANGE ROVER SPORT ZAPREZENTOWANY PIERWSZYM KLIENTOM