MROCZNY, SPEKTAKULARNY I ZDUMIEWAJĄCO DYNAMICZNY  OTO NOWY RANGE ROVER SPORT SPORT STEALTH PACK


  • Podkreślając jego mroczną stronę, nowa opcja Range Rover Sport Stealth Pack została zaprojektowana tak, aby zaoferować dyskretne podejście do wyrafinowanej i luksusowej estetyki.


  • Range Rover Sport Stealth Pack charakteryzuje się starannie dobranym połączeniem ciemnych i spektakularnych wykończeń, w tym nadwozia Carpathian Grey Satin z kontrastującymi błyszczącymi czarnymi akcentami w połączeniu z perforowaną skórą Windsor w kolorze Ebony lub Light Cloud we wnętrzu.


  • Pierwszy pakiet opcji Range Rovera Sport zawierający satynową folię ochronną – montowaną fabrycznie, bez rozpuszczalników, która zapewnia bogate i nowoczesne satynowe wykończenie, a także ochronę przed zarysowaniami.


  • Range Rover Sport posiada specjalnie zaprojektowaną konsolę z intuicyjnym interfejsem z najnowszym ekranem dotykowym InControl o przekątnej 11,4 cala i technologiami cyfrowymi aktualizowanymi bezprzewodowo, a także ulepszonymi funkcjami bezpieczeństwa, takimi jak blokowanie/odblokowywanie po zbliżeniu.
Instynktowne, sportowe osiągi Range Rovera Sport są nie do pomylenia z nowym Range Roverem Sport z opcjonalnym pakietem Stealth – mrocznym i dramatycznym motywem.


Skrupulatnie zaprojektowany, aby podkreślić dyskretny wygląd, atramentowy, wyrafinowany lakier metaliczny premium w kolorze Carpathian Grey z satynową folią ochronną kontrastuje z rozszerzonym czarnym pakietem, obejmującym otwory wentylacyjne w masce i napisy.


Na zewnątrz po raz pierwszy w ramach opcjonalnego pakietu Range Rovera Sport zastosowano satynową folię ochronną. Montowana podczas procesu produkcji folia nie tylko oferuje bogate i nowoczesne satynowe wykończenie, ale także zapewnia korzyści ochronne; w przypadku zadrapań lub uszkodzeń folię można po prostu usunąć i wymienić.


We wnętrzu, które odznacza się wyprofilowanymi siedzeniami, redukcyjną konsolą środkową z pojedynczym 11,4-calowym ekranem dotykowym, interaktywnym wyświetlaczem kierowcy i systemem nagłośnienia Meridian Surround Sound System™, klienci mogą kontynuować ciemny i nastrojowy motyw za pomocą perforowanej skóry Ebony Windsor lub alternatywnie zdecydować się na skórę Light Cloud Windsor. Oba kolory są dostępne z okleinami Natural Black.


Hannah Custance, Range Rover Materiality Design Manager, powiedziała: Nowa opcja Range Rover Sport Stealth Pack jest inspirowana wyrafinowaną i współczesną estetyką sportową. Została stworzona dla klientów poszukujących specyfikacji, która przekazuje moc i siłę. Wprowadzenie pakietu Range Rovera Sport Stealth Pack z satynowym wykończeniem nadwozia i rozszerzonym zastosowaniem lakieru Narvik Black Gloss, jeszcze bardziej podkreśla spektakularność luksusu.


Wyrazisty charakter i dynamikę Range Rovera Sport zapewnia gama sześciocylindrowych silników benzynowych i wysokoprężnych Ingenium 48 V z łagodną hybrydą – wszystkie dostępne z opcją Stealth Pack w przypadku wyboru Dynamic SE. Opcje elektrycznych hybryd typu plug-in P460e i P550e zostaną wprowadzone w dalszej części 2024 roku.

Range Rover Sport z pakietem Stealth, zapewniający nowoczesny, sportowy luksus, zawiera także najnowsze technologie i innowacje, w tym oczyszczanie powietrza w kabinie, a także funkcje bezpieczeństwa, takie jak blokowanie/odblokowywanie bez konieczności zbliżania się w standardzie, z aktualizacjami oprogramowania bezprzewodowego over-the-air.

O Range Rover

Każdy model w gamie Range Rover to przykład modernistycznego wzornictwa, połączonego z wyrafinowanym wnętrzem i zelektryfikowanymi osiągami, które są ikoną nowoczesnego luksusu. Inspiruje swoim designem od 1970 roku.

Marka obejmuje modele Range Rover, Range Rover Sport, Range Rover Velar i Range Rover Evoque, a jej podstawą jest Land Rover – znak zaufania zbudowany na 75 latach doświadczenia w technologii, architekturze pojazdów i przodujących na świecie osiągach terenowych. W ramach strategii zrównoważonego rozwoju i dumnej wizji nowoczesnego luksusu każdy range rover jest dostępny jako elektryczna hybryda. W pełni elektryczny range rover pojawi się pod koniec 2024 roku, a w pełni elektryczny Range Rover Sport w 2025 roku.

Range Rover to jedna z wiodących na świecie brytyjskich marek luksusowych, sprzedawana w 121 krajach. Należy do domu marek JLR wraz z Defenderem, Discovery i Jaguarem.

O Inchcape JLR Poland

Inchcape plc to międzynarodowa firma zajmująca się dystrybucją i sprzedażą detaliczną luksusowych samochodów oraz usługami serwisowymi z siedzibą w Londynie, Wielka Brytania. Zatrudniając ponad 16 000 pracowników na całym świecie oraz współpracując z ponad 30 partnerami. Inchcape jest obecny na 34 rynkach krajowych i działa jako kluczowy partner strategiczny największych światowych marek samochodów premium i luksusowych. Zapewnia efektywną, dobrze finansowaną oraz zorientowaną na klienta drogę na rynek dla pojazdów oraz części samochodowych. Wykorzystuje wszystkie ogniwa pofabrycznego łańcucha wartości w branży motoryzacyjnej wspierając swoich Zaufanych Partnerów oraz zapewniając wysoce efektywny, zorientowany na klienta sposób dotarcia na rynek oraz gwarantując wspólne korzyści na każdym etapie.

W grudniu 2020 Jaguar Land Rover (JLR) utworzył spółkę joint venture z globalnym dystrybutorem i sprzedawcą samochodów, firmą Inchcape. W wyniku współpracy powstała spółka Inchcape JLR Poland, która jest wyłącznym dystrybutorem samochodów prestiżowych marek Jaguar i Land Rover w kraju. Dzięki nawiązanej współpracy możliwe jest rozszerzenie działalności marek na polskim rynku oraz przybliżenie ich szerokiemu gronu klientów na szóstym co do wielkości rynku motoryzacyjnym Europy.