ODKRYJ MOŻLIWOŚCI NIEZŁOMNEGO DEFENDERA ZIMOWĄ PORĄ

Zimowa sceneria Karkonoszy i Gór Izerskich.


Malownicze trasy pełne wyzwań, czuwający nad bezpieczeństwem uczestników ratownicy Grupy Karkonoskiej GOPR oraz certyfikowani instruktorzy jazdy JLR. Czekamy na Ciebie w górach!

Na szlak zimowych przygód wyruszamy z Hotelu Bergo Resort&SPA 5* w Szklarskiej Porębie.


Szczegóły zimowej wyprawy Defenderem znajdziesz w przesłanym programie. Do zobaczenia!


Prosimy o wypełnienie poniższego formularza do 21 lutego (środa).
Deklaracja udziału w aktywnościach DEFENDER WINTER EXPERIENCE
Dla Gości wybierających aktywność ABC Skitour
(prosimy o wypełnienie w przypadku wybrania aktywności ABC Skitour)Posiłek:Osoba Towarzysząca
Program dla Osób towarzyszących:
Posiłek dla osoby towarzyszącej:
Uprzejmie prosimy o wypełnienie i odesłanie formularza w ciągu 3 dni od dnia otrzymania.
W zależności od wyboru elementów programu spotkania z DEFENDEREM prosimy Gości i Osoby Towarzyszące o zabranie odpowiedniej odzieży autdoorowej (buty, kurtki, rękawiczki, czapki)

Administratorem danych osobowych osób korzystających z niniejszej strony internetowej jest Inchcape JLR Poland sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Łopuszańska 38 B, 02-232 Warszawa.

 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Jaguar i Land Rover (komunikatów marketingowych oraz informacji dotyczących bezpieczeństwa i komfortu użytkowania pojazdów) przez: Producenta pojazdów, którym jest Jaguar Land Rover Limited z siedzibą w Coventry w Wielkiej Brytanii, ich Generalnego Importera, którym jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. oraz przez Dealerów sieci dealerskiej Jaguar Land Rover w Polsce, na telekomunikacyjne urządzenia końcowe z których korzystam:

Dane osobowe będą przetwarzane przez Inchcape JLR Poland sp. z o. o. w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie uzasadnionego interesu spółki Inchcape JLR Poland sp. z o. o., do czasu wyrażenia sprzeciwu lub wycofania zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności

Program wydarzenia może ulec zmianom ze względu na warunki pogodowe.